İç mekanı nane yeşili ile boyamak

Ayrıca su yeşili veya akuamarin olarak da bilebilirsiniz. Bu göstergeler yumuşak turkuaz veya yeşim yeşili gibi benzer tonlar için geçerli olsa da.

Nane yeşili ile birleştirmek için hangi renk kullanılır

Nane yeşili, çok parlak ve ferah görünen bir alan yaratan beyazla eşlik etmek için idealdir. Ferahlık hissini artıran açık mavi de eşlik edebilir, sıcak iklimlerde veya sahildeki evler için özeldir.

Küçük nane ve beyaz yatak odası

Bu yeşili birleştirebileceğiniz bir diğer renk tonu bej, ancak hiç şüphe yok ki, dekore edilen ortama bir renk dokunuşu vermek için yumuşak pembe, mercan, elma yeşili veya leylak rengi belirtilmiştir. Woods her zaman mükemmel bir şirkettir.

Mutfakta nane yeşili

Nane yeşili mutfak

Nane yeşili ve beyazın kombinasyonu, doğal aydınlatmaya elverişli bir temizlik ve ferahlık hissi yarattığı için mutfak için çok uygundur. Duvarları yeşile boyayabilir ve beyaz mobilya kullanabilirsiniz veya başka bir şekilde: parlak beyaz veya kırık bir alanda mobilyalarınızı veya kapılarınızı nane yeşili boyayabilirsiniz.

Yatak odasında nane yeşili

Nane ve elma yatak odası

Bu tonaliteyi bir yatak odasında kullanarak dinlendirici ve zarif bir alan elde edeceksiniz. Alanı biraz bastırılmış görürseniz, pembe, leylak rengi veya kum gibi diğer pastel renklerle veya elma veya zümrüt gibi daha yoğun bir yeşille birleştirebileceğinizi unutmayın.

İç mekanı nane yeşili ile boyamak konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu