Güzellik ve düzen: 25 şık raf

Modern raflar, özlü formlar, hafif ve şık tasarım ile karakterizedir. Bir şeyleri depolamak ve ayrıca imar alanı için uygun mobilya parçaları görevi görürler. Artık tasarımcılar yalnızca görünüm ve işlevselliğe değil, aynı zamanda malzemelerin ve üretim yöntemlerinin sürdürülebilirliğine de önem veriyor. Makalede, metal raflar üzerinde, ahşap raflar ve şeffaf cam desteklerle, metal çerçeve üzerinde ve cam raflar üzerinde ahşap raflar sunulmaktadır.

Fotoğrafta: raflar Tonin Casa Kalesi 7250 iki boyutta mevcuttur. Modelin rafları ahşaptan yapılmıştır: canaletto ceviz, koyu veya doğal meşe.

Akıllıca tasarlanmış ve kusursuz üretilmiş depolama sistemleri, çok çeşitli şekil, stil ve malzemeleri sergiler.

Fotoğrafta: eko tarzı raflar Roche Bobois EFSANESİ… Tasarımcı Christophe Delcourt, doğadan ilham alan ve güzelliğine hayran olan bir parça yarattı. Raf tamamen masif ahşaptan yapılmıştır, her bir parça benzersizdir ve yapıldığı ahşabın tüm doğal özelliklerini korur.

Fotoğrafta: Tonin Casa Naviglio mat yüzeyli metalden yapılmış geometrik bir kompozisyon ile. Cam veya ahşap raflarla donatılmıştır.

Fotoğrafta: kitaplık Cattelan, İtalya DNA’sırafları spiral şeklinde bükülmüş.

Fotoğrafta: fabrikadan çatı katı tarzı raflar Baxter.

Resimde: modern dönen raflar Tonin Casa Osuna.

Fotoğrafta: kitaplık Porada First yazarı: Gino Carollo.

Fotoğrafta: gardırop Cattelan Italia Tokyozemine ve tavana sabitlenir. Model beyaz, siyah ve grafit renklerde mevcuttur ve ceviz dolgulara sahiptir.

Fotoğrafta: sıradışı raflar Moroso Terreriasilikon yapıştırıcıyla bir arada tutulan dört tuhaf geometrik şekilden oluşur. Bu modelin temel özelliği, sadece üretici kataloğundan hazır tasarım seçeneklerini seçebilmeniz değil, kişisel olarak ihtiyaçlarınızı olabildiğince karşılayacak bireysel bir proje oluşturabilmenizdir.

Fotoğrafta: fütüristik yuvarlak raflar Roche Bobois OMEGA… Kasanın çevresinde, ayarlanabilir yoğunlukta LED aydınlatma devreye alınarak rafı bir uzay nesnesine dönüştürdü.

Fotoğraf: KIRMIZI KABİN rafı, bir İngiliz telefon kulübesi şeklindedir. Bizotto.

Resimde: tasarımcı kitaplık Bonaldo Note Zarif ve özgün görünümü sayesinde bir oturma odasının veya çalışma odasının modern iç mekanına kolayca sığacaktır.

Fotoğrafta: modern raflar Dale doğal ahşap çerçeve üzerine. Ahşap veya camdan yapılmış birçok açık raf ile donatılmıştır. Raf ayrıca kapılı kapalı çekmecelerle donatılmıştır.

Fotoğraf: modüler sistem Lago Netküplerden oluşur. Küp ağı, bireysel ihtiyaçlara ve zevklere göre tasarlanmış alanlar oluşturmanıza olanak tanır. Küpler birbiriyle birleştirilebilir.

Resimde: soyut kitaplık Roche Bobois DENIA Eliptik dış panel sayesinde deniz köpüğü ile ilişkilendirilmiştir.

Fotoğrafta: hafif İskandinav tarzı raflar Kartell.

Fotoğrafta: raflar Baxter Borges metal çerçeveden yapılmış ve en kaliteli deri ile kaplanmıştır.

Resimde: Art Deco raflar Orman İmparatorluğu tasarımcı Leonardo Dainelli tarafından.

Fotoğrafta: raflar ALF Yukarı… Fabrika bu modeli üç boyutta sunmaktadır: tekli, çiftli veya üçlü kabin.

Fotoğrafta: raflar Tonin Casa Tweet kuş kafesi şeklinde. Tabanda mermer bir tabak var. Raf iki boyutta mevcuttur.

Fotoğrafta: raflar Tonon Silhoutte asimetrik şekil. Tasarımcı Stefan Heiliger, ağacın büyüme sürecinden ilham aldı: ışık aramak için dikey bir çizgiden sapan dallar.

Fotoğrafta: özlü raflar Orman Tepsisi Alman tasarımcı Hanne Willmann tarafından. Raf sistemindeki “boşluklar”, açık alanda daha uzun nesneleri barındırmak için küçük tepsilerin hareket ettirilmesiyle oluşturulur.

Modern raflar önemli ölçüde yerden tasarruf sağlar ve depolanan öğelere kolay erişim sağlar. Herhangi bir modeli beğendiyseniz kataloglar iB Gallery, daha sonra yöneticilerimiz seçilen konfigürasyona ve teslimat süresine bağlı olarak maliyetini önerecektir.

hakkında Serap Kevser

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir