Güzel ve kullanışlı: Fonksiyonel başlıklı 15 yatak

Başlık, yatağın en görünür kısmıdır ve birçok yönden görünümünü belirler. Bu detay sadece dekoratif değil aynı zamanda işlevsel de olabilir. Bu yazıda, başlığın ek işlevlere sahip olduğu bir yatak seçimi hazırladık. Belki de sadece bunu arıyordunuz?

Raflı başlık

Yerleşik rafları, çekmeceleri ve yan sehpaları olan bir yatak başlığı pratik bir çözümdür. Favori kitap, saat, gözlük – bunlar ve diğer eşyalar yatağın yanında saklamak için uygundur.
Raflar ve çekmecelerle birleştirilmiş başlık, ayrı komodin seçme ihtiyacını ortadan kaldırır ve iç mekana ilginç detaylar getirir.

Fotoğraf: ALF Aladino yüzen yatak. Çekmece rafları, uzatılmış yatak başlığının içine yerleştirilmiştir.

Resimde: Konsol ve komodin olarak ikiye katlanan uzatılmış başlıklı Zanette Morfeo yatak.

Fotoğraf: Riva 1920 Como çift kişilik yatak. Geniş başlık, başucu sehpaları ile birleştirilmiştir.

Fotoğraf: Veneran Work-One yatak. Başlığın içine yerleştirilmiş özlü raflar, yerel aydınlatmayı yatağın yanına rahatça yerleştirmenize veya birkaç küçük şeyi elinizin altında tutmanıza olanak tanır.

Fotoğrafta: ALF Play yatağın yerleşik komodinli modüler bir yatak başı vardır. Parçaları zevkinize göre, yatağın her iki tarafında veya sadece bir tanesinde düzenleyebilirsiniz.

Fotoğrafta: Lago Wildwood yatağın başlığının standart olarak yerleşik rafları yoktur, ancak uygun çıkarılabilir modüller ile desteklenebilir.

Resimde: ALF Başucu sehpaları ile tek bir tasarımda birleştirilebilen başlığa sahip geçme yatak.

Fotoğraf: Riva 1920 Torino yatağı. Fonksiyonel bir başlık, sadece yanlara yerleştirilmiş yan panellerle değil, aynı zamanda geniş üst kısım ile de yapılmıştır. Raf olarak kullanılabilir.

Aydınlatmalı başlık

Yatak başlığına yerleştirilen aplikler, yatmadan önce okumayı sevenlere hitap edecek. Başında entegre lambalı yataklar oldukça nadirdir, bu da onları orijinal çözümlerin hayranları için çekici kılar.

Fotoğrafta: büyük, yumuşak bir yatak başlığına ve yerleşik Flou Angle lambalara sahip bir yatak.

Fotoğraf: Porada Pentagramma doğal ahşap başlıklı yatak. Başlığın her iki tarafına da bir aplik yerleştirilebilir.

Diğer eklemeler

İtalyan tasarımcılar, raflara ve lambalara ek olarak, yatak başlıklarını diğer ilginç eklemelerle donatıyor: cepler, yumuşak tezgahlar ve hatta buzdolapları. Ve bazı çözümler kullanışlı olmaktan çok dekoratif olsa da, bu yataklar, karakteriyle mobilyaya değer verenler için mükemmel bir seçim olacaktır.

Fotoğrafta: Bonaldo Pongo ekstra beşik. Yan arka ceplere oyuncakları veya en sevdiğiniz kitabı koyabilirsiniz.

Fotoğrafta: Bonaldo Squaring penisola yatağı, geniş, yumuşak bir yatak başı sehpası ile. Üst kısmı birden fazla aksesuarı veya bir masa lambasını barındırabilir.

Fotoğrafta: Paravan başlıklı Patina Le kadro yatak. Yüksek geniş bir sırtlık sadece dekoratif bir işlevi yerine getirmekle kalmaz, aynı zamanda yatak odası imarına da hizmet edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu