Güncel Modern Ev Dekorasyonu

Modern mobilyalarla bir ev nasıl dekore edilir

Yeni Fikirler ve Dekorasyona dair her şey burada, sektörel bilgiler, dekorasyon önerileri, faydalı bilgiler, en son tasarımlar, güncel haberler, yeni ürünler.

Dekorasyonu seviyorsanız ve özel bir ev sahibi olmak istiyorsanız, modern mobilyalara sahip olmaktan vazgeçemezsiniz. Onlar sezonun yıldız parçaları ama çoğumuz dekoratörlerin sahip olduğu yaratıcılığa ve mekan vizyonuna sahip değiliz. Bu nedenle, BeyazYastik.Com’da evinizi modern mobilyalar, tasarım mobilyalar ve çağdaş mobilyalarla nasıl dekore edeceğinize dair birkaç basit püf noktası ile bu makaleyi hazırladık.

modern-ev-dekorasyonu-örnekleri-1

Yemek odası

Ailemiz ve arkadaşlarımızla en çok vakit geçirdiğimiz, bir araya geldiğimiz odalardan biri de yemek odasıdır. Bu nedenle sunumuna ve dekorasyonuna özen gösterin. Burada tasarımcı bir yemek masasına sahip olamazsınız. Ancak mevcut eğilimler nelerdir? Dairesel ve oval masalar artık mekana tat kattığı için tarz oluyor. Kaplamalara gelince, basit ve sade cam üstler, heykelsi şekiller, malzeme karışımları ve renk kombinasyonları ile ayrıntılı ayaklar, tabanlar ve bacaklar yerine bir trend.

Ayrıca Bakınız: Renkli Lüks Ev Dekorasyon Örnekleri

Yemek odasının olmazsa olmazlarından bir diğeri de sandalyelerdir. Bu mobilya parçaları ayrı bir dünya. Sandalye modellerinin çeşitliliği ve miktarı çok fazladır. Deri veya eko-deri sandalyeler öneririz. Neden? Niye? Bu tarz tasarım mobilyalar özel bir kişilik kazandırdığı için renk açısından da birçok kişiselleştirme seçeneğine olanak tanır. Evinizdeki modern mobilyalar arasında uyum sağlamak için bu bizim için gerekli görünüyor. Renk açısından bu yılın trendi parlak, asitli tonlara sahip olmak. Ayrıca trend olmak istiyorsanız farklı renkteki sandalyeleri kombinleyin.

modern-ev-dekorasyonu-örnekleri-2

Entegre gömme dolaplı modern banyo

Modern banyo tasarımı için geçerli olan bir trend, giyinme odasını banyonun kendisi ile bütünleştirmektir. Genel olarak, dolap alanı lavabo dolabının yanında (duş veya tuvalet yerine) bulunur ve mobilyanın tarzına göre ön taraf entegre edilir.

modern-ev-dekorasyonu-örnekleri-3

Modern terasları dekore etmek için fikirler

Tüm hayal gücünüzü harekete geçirin: Sahip olduğunuz alanı, ona vereceğiniz kullanımı düşünün ve eğer işiniz en çağdaş ortamlarsa, modern terasları dekore etmek için bu fikirlerden ilham alın. Çünkü dışarıda serinletici bir içeceğin tadını çıkarmak gibisi yok! Ve daha fazlasını bir terasta yapabilirseniz. Yazlarınızın bir daha asla eskisi gibi olmayacağını göreceksiniz!

modern-ev-dekorasyonu-örnekleri-4

Yatak odası

Yemek odasından yatak odasına geçtik. Burada yatağı merkezi bir tasarım mobilya parçası olarak buluyoruz. İyi seçin çünkü sağlığımız için gerekli ama tarzını da unutmayın. Cattelan Italia’nın Dylan yatağı gibi karaktere sahip parçaları arayın. Bu modern mobilya parçası benzersiz bir kişiliğe ve stile sahiptir. Onu özel yapan nedir? Tek destek alanı ile dengeli bir yatak olma gerçeği. Tabii ki ve öyle görünmese de, istikrarda onunla rekabet eden bir yatak yok.

modern-ev-dekorasyonu-örnekleri-5

modern-ev-dekorasyonu-örnekleri-6

modern-ev-dekorasyonu-örnekleri-7

Modern mutfaklar için düzenler

Mutfakta en iyi sonuçları elde etmek için mevcut alandan en iyi şekilde yararlanmalısınız. İster düzensiz bir şekle sahip olsun, ister küçük boyutlu olsun, ideal olan, sıcaklığı iletmesi ve mümkün olduğunca işlevsel olmasıdır.

modern-ev-dekorasyonu-örnekleri-8

Ek olarak, birçok aşçı artık mutfaklarını çalışma alanı olarak kullanıyor. En sevdikleri yemekleri huzur ve sessizlik içinde kolayca hazırlayabilirler. Hatta bazıları diğer işlerden ek gelir elde ederken bunları ana iş istasyonları olarak kullanıyor. Modern mutfaklar, bir ev aşçısını profesyonel bir şefe dönüştürmek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Hazırlık lavaboları, kiler alanı ve teşhir dolapları gibi özellikler, şeflerin yiyecek kaynaklarını kolayca organize etmelerini sağlar. Profesyonel bir mutfak, herkesi her zaman güvende tutmak için havalandırma sistemleri ve yangın söndürme sistemleri gibi güvenlik ekipmanlarıyla birlikte gelir.

modern-ev-dekorasyonu-örnekleri-9

Modern mutfak dekorasyonu dünyası çok renkli ve yaratıcı. Ayrıca insanlar artık her öğünü dışarıda yemek yerine evde kalmayı tercih ediyor. Bu, mutfaklarını evde veya işte uygun gördükleri şekilde dekore etmek için bolca zamanları olduğu anlamına gelir. Günümüz teknolojisi sayesinde herkes mutfağını rahat bir şekilde vakit geçirebileceği bir yere dönüştürebilir.

modern-ev-dekorasyonu-örnekleri-10

Aksesuarlar

Bütün bunlar gerekli aksesuarlar olmadan boş olurdu. Odalara kişisel ve modern bir dokunuş katmak için, alışılmışın dışında şekillere sahip tasarım aynalar, ağaç görünümündeki portmantolar veya rengiyle neşeli bir dokunuş veren, yumuşak ve kabarık modern kilimler ile odaları tamamlamalı ve tamamlamalısınız.

modern-ev-dekorasyonu-örnekleri-11

Son yıllarda mutfaklar, sosyal toplantılar ve aile yemekleri için giderek daha popüler alanlar haline geldi. İnsanlar onları yemek hazırlamak ve evlerini temiz ve düzenli tutmak için kullanırlar. Modern mutfaklar çok çeşitli tasarım ve olanaklara sahiptir. Çeşitli tezgah, dolap, ev aletleri ve diğer ekipman stilleri, mutfak tasarımcılarının her mutfak için benzersiz tasarımlar oluşturmasına yardımcı olur.

modern-ev-dekorasyonu-örnekleri-12

Artık çoğu mutfak, iç tasarımdaki en son trendleri yansıtan modern bir tarza sahiptir. Bu tarz dekorasyon insanları doğal malzemeler ve parlak renkler kullanmaya teşvik eder. LED ışıklar, mutfakları daha parlak ve daha davetkar hissettirmek için geceleri aydınlatır. Tabureler, mutfak işlerini yapan kişilerin işini kolaylaştırır. Ayrıca, enerji tasarruflu cihazlar enerji tasarrufu sağlar ve her öğünün mükemmel şekilde pişmesini sağlar.

Ayrıca mutfaklar, aile dinamiklerindeki değişimler nedeniyle son yıllarda çok daha kişisel hale geldi. İnsanlar artık evde kalmayı ve mutfakları için dekoratif fikirler üretmeyi tercih ediyor. Mobilya mağazalarına gitmek yerine artık internete giriyorlar ve çeşitli mutfak seçeneklerine göz atıyorlar. Bu web siteleri mutfak tasarımları, düzenleri, renkleri ve dekorasyonun diğer yönleri için binlerce farklı seçenek sunar. Ayrıca her sahibinin evi için özel mutfak planları yazdırabilirler.

modern-ev-dekorasyonu-örnekleri-13

Modern mobilyalarla antikayı birleştirin

Eski parçaları modern mobilyalarla birleştirmeye yönelik çok güçlü bir eğilim var. Bu şık bir dokunuş sağlar. En seçkin mobilyalar, sanatı ve estetiği ile göz kamaştırıyor: tüm gözleri üzerine çeken obje.

Modern mobilyalarla bir ev nasıl dekore edilir benzeri makalelerden daha fazlasını okumak istiyorsanız İç Tasarım ve Dekorasyon kategorimizi ziyaret etmenizi öneririz.

Güncel Modern ev dekorasyonu konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu