Genç yatak odası – şık dekorasyon fikirleri

Genç kızlar için kişiselleştirilmiş bir yatak odası çok önemlidir. Bunlar onlar için önemlidir çünkü burası kişiliklerini ve zevklerini gösterebilecekleri yerdir. Yavaş yavaş, büyüdükçe, birçoğu zarif bir dekorasyonu tercih ediyor, böylece genç kızların yatak odaları Sadece bir tane daha”.

Daha sonra, ergen çocuğunuzun yatak odasının kişiliğe sahip kıskanılacak bir yatak odası haline gelmesi için size bazı fikirler vereceğiz. Böylece, her girdiğinde veya onun “sığınağına” girdiğinde Tamamen memnuniyetle karşılandığınızı hissedin ve hayatınızın bunca yılını geçireceğiniz, kişiliğinizi ve anılarınızı şekillendireceğiniz o alanın tadını çıkarın!

Zarafet ve incelik

O tatlı ve masum kız bir kızdan büyüyüp ergen olacak. Daha belirgin zevklere sahip yetişkin bir kadın olma sürecinde olan, değişen zevklere sahip bir genç, ama bunun için … Hala birkaç yıl var.

Genç Kız Yatak Odası
Pixabay.com

Bu nedenle, çok yönlü olan mobilyaları, büyüdükçe aynı şekilde çalışması için düşünmek iyi bir fikirdir. Çocuk mobilyalarından kaçınmaya ve daha nötr hale getirmeye çalışın. Daha ne, soluk pembe gibi zarif ama çocukça olmayan renkleri kullanabilirsiniz.

Çiçek desenli mi?

Çiçek izlerini sevmeyen genç kızlar var ama diğerleri seviyor. Kızınıza doğrudan çiçek izlerini sevip sevmediğini sorun ve evet derse, O zaman işe koyulmalısın!

Alanın çok kadınsı hissetmesini önleyebilirsiniz. Göz alıcı büyük boy desenli çiçekli duvar kağıdını kullanmak, yetişkinler için tonu belirler. Yumurta şeklindeki hasır sandalye de dahil olmak üzere bazı boho chic eşyalar, aztek ilham yastıklar ve bir duvarı hayvanlarla süslemek, rahat ve eğlenceli bir atmosfer oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Cesur beyaz renkler

Beyaz duvarlar, genç bir yatak odasındaki renkli vurgular için mükemmel bir zemindir. Yatakta mavi desenli bir yatak örtüsü ve canlı yastıklar öne çıkabilir; Bubblegum pembesinden kalıplanmış plastik bir sandalye, ikinci bir komodine aşık olmanızı sağlar.

Genç Kız Yatak Odası
unsplash.com

Duvar sanatı, alanı daha da kişiselleştirir. Bir evdeki her odada güzel bir iç mekan bitkisine sahip olması gerektiğine inanıyoruz. Çocuğunuzun yatak odasında çok güzel bir pembe orkide olabilir.

Çizgili duvarlar

Yumuşak pembe çizgili duvarlar, alanın geri kalanına hakim olmadan önemli bir etki yaratır. Tam boy yatağı çerçevelemek Genç bir prensese yakışacak Paris esintili bir yatak başlığı olabilir.

Beyaz mobilya ve aksesuarlar, açık ve havadar bir ortam yaratarak küçük alandan en iyi şekilde yararlanır. En sevdiğimiz özellik bulut şeklinde bir kelebek sandalye olabilir. Tavanda ucuz montaj lambasını bir kenara bırakabilirsiniz gömme ve yatak odasını zarif ve yıpranmış bir avize ile yükseltin.

Derme çatma ama zarif bir kanepe

Muhtemelen en iyi genç odaları arkadaşlarınızı ağırlayabilir. Bunun için Fas esintili yer minderlerinden oluşan çerçevesiz rahat bir kanepeye güvenebilirsiniz. İki Moğol kürk kaplı tabure oturmak için daha fazla yer yaratıyor … Genç kızınız, kendi alanında bu köşeye sahip olmayı sevecek.

Yükseltilmiş çağdaş bir yatak odası

İnce zevke sahip daha yaşlı gençler son derece seçici olabilir. Taupe rengindeki püsküllü kadife yatak başı gibi% 100 olgun hisseden dekoratif aksesuarlar düşünebilirsiniz. Perdeler ve halı farklı bir geometrik kafes modeline sahip olabilir. ve çağdaş, başka bir gelişmişlik düzeyi ekliyor. Parlak renkler, özellikle kırmızı ve pembe, mekanı genç tutar.

Genç Kız Yatak Odası
unsplash.com

İdeal saklama alanına sahip tek renkli genç yatak odası

Bir gencin odasına çok fazla gösterişli renk katmak gerekli değildir. Tek renkli bir model, yumuşak lavanta katmanlarını çeşitli yumuşak gri ipuçlarıyla birleştirebilir. Sonuç, iyi bir gece uykusu için tasarlanmış rahatlatıcı bir yatak odasıdır.

Ayrıca çok fazla depolama alanına sahip olmak da çok önemlidir. Akıllı depolama ile köşe oluşturabilirsiniz. Örneğin, özel bir kitaplık, küçük bir şifoniyer, tekerlekli yatak vb.

Artık bazı süslü genç kız yatak odası dekorasyon fikirleri bildiğinize göre, kızınızla konuşun ve ona bu dekorun neye benzemesini istediğini sorun! Ancak bu şekilde dekoratif bir anlaşmaya varabilirsiniz hem sizin hem de genç kızınızın rahat hissedeceği.

Bütçeyi düşünün, ancak ergenlik yıllarınızda çok zaman geçireceğiniz bir yer olduğunu da unutmayın. Ne kadar iyi bakılırsa o kadar iyi. Bunu yapmak için, onu en misafirperver olacak şekilde nasıl koşullandıracağınızı düşünmelisiniz.

Genç yatak odası – şık dekorasyon fikirleri konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu