Fonksiyonel bebek odaları için 6 aksesuar

Bebek odaları için aksesuarlar, sadece süslemekle kalmayıp aynı zamanda önemli bir işlevselliğe de sahip olan, bebek odalarını süslemek için kullanılan hemen hemen tüm unsurlar, hem zihinsel hem de beyin gelişimlerine hizmet ederler.

Bazı oyuncaklar büyümelerinin temel bir parçasıdır, bunlarla renkleri ayırt etmeye başlarlar. Hareketler ve duygular, aşağıda satın alınabilecek ama aynı zamanda orijinal bir şekilde yaratılabilecek birkaç tanesinden bahsediyoruz.

1. Beşikler, bunlar bir gerekliliktir ancak aynı zamanda bir aksesuar olarak kabul edilir, bazılarının hastane yatakları gibi konumları vardır, çocuğun dinlenmesi için farklı şekillerde yerleştirilebilirler, bazılarının özel kaplamaları vardır. Benzersiz bir estetik sunar, renkler ve yüzeyler hakkında ne söylenir, daha iyi hareket kabiliyeti için ayaklar veya entegre bir dolap ile her gün yeni yaratıcı tasarımlar keşfedilir.

Zemin ve duvarlar için dekoratif fikirler

2. Mekanla entegrasyonunun ve beyin gelişiminin temel bir parçası olan unsurlar arasında kilimler öne çıkıyor, bunlardan çok sayıda tasarım var. Hipoalerjenik ve antibakteriyel malzemelerle, yıkanması kolay, küçük olanın emekleyebileceği şekilde. Bebek odası dizaynı için oldukça çok dikkat etmeliyiz. Beşiğinizden başka bir alan için, odalarınızı düzenli olarak süsleyen dekoratif şirinliğe uygun eğlenceli ve sevimli şekillerde kilimler de var, aşağıdaki fotoğrafta harika bir örnek görülebilir.

bebek odası aksesuarları kilim

3. Beşiklerinin duvarlarına veya tavanına doğru uzanan bebek odası aksesuarları figürler klasiklerden biridir. Bunlarla küçük olan, nesnelerin hareketini takip etme ve şekilleri ayırt etme yeteneğini keşfeder, genellikle bu gösteri ile uykuya dalarlar.
Genellikle yıldızlar veya bulutlardır, bu tür kolye kumaştan kolayca yapılabilir, sadece deseni elde etmek, kumaşa kopyalamak ve sonra bir tür küçük yastık monte etmek için gerekli, bunun için bir iğne ve ipliğe ihtiyacınız var, basit bir figürle başlamayı planlıyorsanız, bir bulut mükemmeldir.

bebek odaları için aksesuarlar dekoratif figürler

Bebek odaları için aksesuar olarak düzenleyiciler

4. Bir şey asla eksik olmamalıdır. Bebek odası dekorasyonu bir organizatördür, bu gerekliliği nedeniyle bir aksesuar olarak kabul edilir, bir raftan küçük bir dolaba kadar gereklidir, çünkü bebeğin bakımı birçok şeye ve alete ihtiyaç duyduğundan, her şeyi nerede bulacağını bilmek için her şeyin mükemmel bir organizasyonu olması gerekir. Bu tür mobilyalardan yararlanabileceğiniz birçok alan ve kapların olduğu, hatta bazılarının çekmeceli olduğu birçok yaratıcı tasarım vardır.

bebek odaları organizatörleri için aksesuarlar

5. Çocuk odaları için aksesuarlar modernin içinde asılı yataklar veya hamaklar öne çıkıyor, bunlar sadece odalarda değil birçok alanda da olur. Çocukları evde farklı yerlere yatırabilmek için yerleştiriliyor, bununla sürekli kontrol edebilmek için bu yükseltilmiş yataklar yüksek dirençli malzemelerden yapılmıştır. Bambu bunlardan biridir, güçlü olmasının yanı sıra hafiftir, bu nedenle ağırlığının kırabileceği hiçbir sorun olmadan asılır, bu hamaklar teraslar ve bahçeler için mükemmel bir fikir.

bebek odaları için aksesuarlar hamak tarzı beşik

6. Bebek odası aksesuarlarının sonuncusu sallanan sandalyedir, bunlar daha önce anlatılan yataklar gibi evin her yerine getirilmek üzere kolayca manipüle edilebilir, seyahat için bile kullanılır, dayanıklıdır ve bulunur mekanları süslemeye uygun birçok tasarımda, eve bir bebek geldiğinde hemen hemen tüm odalar şartlandırılmaya başlar.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu