Ferah ve Farklı Ofis Tasarımları

Bir ofis nasıl dekore edilir?

modern ofis dekoru

Ofis tasarımları hakkında güncel ev modası ofis dizayn tasarımları yeni moda trendleri nelerdir? Bir ofis nasıl dekorasyon edilir? Yeni bir yazımızda daha blogumuzda sizlere bilgiler sunmaya çalışacağız. Ofis, işbirlikçilerin becerilerini ve bilgilerini geliştirmek, ofis tasarımları planlama kişisel ve profesyonel olarak geliştirmek için günde 8 veya daha fazla saat harcadığı evden uzaktaki yerdir.

Ofis tasarımları

Bir ofisin altyapısında her anlamda bir denge olmalı, ofis tasarımları nasıl olmalı bu da işbirlikçilerde şirketin özünü teşvik etmelidir. Bu dengeyi sağlamak, iş ilkelerinizi mükemmel şekilde yansıtan bir tasarım ve yerleşim gerektirir. Ayrıca Home Ofis Dekorasyonu 2022 ve Bu küçük numaralarla ofisinizi evden çalışmaya hazırlayın konularına bakmanızı tavsiye ederiz.

yeni-ofis-dekorasyonu

İnanılmaz bir görüntü vermek için ofisinizde uygulayabileceğiniz 10 çeşit dekorasyon hakkında bilgi edinin. Ofis tasarımlarında dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

yeni-ofis-dekorasyonu (1)

Ofis tasarımları mimari endüstriyel tarz

Endüstriyel tarz, kahverengi, ofis tasarımları örnekleri gri ve siyah gibi koyu renklerin yanı sıra beyaz dokunuşların da kullanımıyla hafif tasavvuf ve yüksek zarafeti birleştiren bir görüntüyü yansıtıyor.

Bu tip ofislerde rustik metal yapılar, ofis tasarım aksesuar ayrıca herhangi bir kaplamasız tuğla duvarlar, endüstriyel bir yapı gibi görünmek için yaygındır.

Zemin, klasik bir dokunuş vermek için düzenli olarak ahşap bir panele sahiptir ve ışık girişleri perdesiz uzun pencerelere karşılık gelir.

Klasik stil ofis dekoru

Klasik ofisler, ofis bina tasarımları uzun yıllara dayanan deneyime sahip ve bazı kişisel nedenlerden dolayı modernleşmeye direnen şirketlerde kullanılan ofislerdir.

Mobilyalar büyük ve ağırdır, ancak son derece zarif detaylara sahiptir. Bu tür ofislerin doğası, basit ofis tasarımları onu yönetim ofisleri için ideal kılar.

yeni-ofis-dekorasyonu (2)

Minimalist bir atmosfere sahip ofis

Minimalist terimi, ifade araçlarını en aza indiren, ceo ofis tasarımları yani her türlü fazlalık veya doyurucu öğeyi ortadan kaldıran sanatsal eğilim olarak tanımlanır.

Tesisleri içinde minimalist bir ofis, sadece çalışmak için gerekli olan şeylere, ofis duvar tasarım aynı renk çizgisine ve normal boyutta temiz dekoratif unsurlara sahiptir.

Ortak çalışma alanı dizaynı

Ortak çalışma ofisleri de yükselişte olan bir başka trend, eğlenceli ofis tasarımları farklı amaçlara ve mesleklere sahip bu kişilerin bir araya geldiği ve etkileşime girdiği bu kişiler arasında.

Bu tür bir ofis için dekorasyon, endüstriyel ofis tasarımları sıcak ve rahat bir atmosfere, alanın paylaşılabileceği mobilyalara ve aynı zamanda tanımlanmış bir kişisel alana sahip olmalıdır.

Çalışma alanları düzenli olarak çağdaş sanat eserleri, doğal aydınlatma ve hatta geri dönüştürülmüş sandalye ve masalarla tasarlanıyor.

yeni-ofis-dekorasyonu (3)

Nostaljik ofisler

Bu tarz, ofis tasarım fikirleri bir ortamı dekore etmenin yeni bir yolunu yaratmak için retro trendleri mevcut trendlerle birleştirir.

Öneri: Ofisi dekore etmek için 6 yol

Mobilyalar genellikle antikadır, ancak çok sayıda eğri ve klasik dokunuşlarla cesur ayrıntılarla restore edilmiştir. Duvarların ayarında ve tasarımında duvar kağıdı ve resimler uygulayabilirsiniz.

Kentsel olarak tasarlama

Kentsel dekorasyon, ofis tasarımları görselleri şu anda hala bir tabu olarak görülse de, farklı sektörlere giren bir trend.

Ofis Tasarımları

Ofislerde grafiti uygulamak, güzel ofis dekorasyonları mekanlara keyifli ve rahat bir atmosfer kazandırıyor. Bu tür tasarımlar düzenli olarak reklamcılık, yaratıcılık, teknoloji, restoranlar veya medya şirketlerinde uygulanmaktadır.

Yaratıcı planlama

Bir önceki gibi, bu tasarım türü reklam şirketlerinde ve yaratıcı trendlerde daha sık uygulanmaktadır. Bu ofisler, ofis işyeri tasarımları alışılmadık mobilyalarını (kaydıraklar, oyun masaları, barlar, eğlence odaları) ortak çalışanların hayal gücünü harekete geçirmek için ararlar.

yeni-ofis-dekorasyonu (4)

Sade ve Doğal Dekor

Doğanın dokunuşları şirketlere taze bir fırça darbesi verir, ofis iç tasarım örnekleri ofisi bitkiler, çiçekler ve sıcak renklerle tasarlamak lüks ofis tasarımları hem tesislerin hem de işbirlikçilerin dengesini etkiler.

Ahşap dekorasyon kullanımı

Şu anda, ahşap ofis tasarımları bir ofisi tamamen tasarlamak için ahşabı kullanmak artık yaygın olarak kullanılan bir trend değil, ofis cephe tasarımları ancak ahşap hala bir yerin belirli alanlarına uyum sağlamak için düşünülen bir unsur.

ahşap Ofis Tasarımları

Ahşap zarafet, tazelik ve enfes bir koku sunar, ancak bu malzemeyi ofisinizde bulundurmak için erken bozulma ve böceklerin ortaya çıkmaması için özel dikkat gösterilmelidir.

yeni-ofis-dekorasyonu (5)

Kitsch tarzı

Kitsch stili, temsil edilen eksantriklik, eğlenceli ve tamamen renklidir. Şüphesiz bu tasarım minimalizmin tam tersidir.

Kitsch tarzı, diğer insanlarla fazla iletişim kurmadığınız küçük ofislerde yaygın olarak kullanılır.

Bir ofisin tasarımı, özellikle zevk ve ihtiyaçlarınıza değil, aynı zamanda şirketin özüne ve diğer insanlara ne yansıtmak istediğinize de bağlı olmalıdır.

Bunlara'da bakmalısın!

Başa dön tuşu