Farklı dekorasyon stilleri için yedi çiçek

Çiçeklerle ev dekorasyonu

çiçeklerle dekore edilmiş klasik oturma odası
Çiçekler bir odanın dekoratif tabanını tamamlar. Hoş bir koku, ışık ve renk sağlarlar. Ana dekorasyon stilini seçmek, rahat bir oda yaratmak için atmanız gereken adımlardan biridir. Bazı çiçekler ayrıca görsel olarak bir kendi tarzı, aşağıda göreceğimiz gibi.

1. İskandinav tarzının güzelliğini arttırmak için pamuk çiçeği

pamuk çiçekler
Pamuk çiçeği, inceliği ve yumuşaklığı ile öne çıkıyor. Kışın en soğuk günlerinde, dışarıdaki sıcaklıkların düştüğü ve iç mekanın en iyi sığınak haline geldiği günlerde evinizi giyin.

beyaz pamuk çiçeği Ayrıca görsel olarak yılın ilk sezonunun mükemmel tonlarından birini temsil ediyor. Bugünün trendlerini belirleyen İskandinav tarzında da oldukça mevcut olan bir ton.

2. Toskana stili için ayçiçekleri

Toskana tarzı dekorasyon için ayçiçekleri
Dekorasyon ayrıca, bir vesileyle ziyaret ettiğiniz yerde gibi hissetmenizi sağlayarak hayal gücünüzde seyahat etmenize yardımcı olabilir. Toskana, ilkbaharda bir renk evreni sergiliyor. Toprak tonları, ahşap, taş ve doğal ışık, Toskana tarzı bir evin parçası olan malzemelerden bazılarıdır. Çiçek süslemesi de eksik olamaz. ayçiçeği tarlaları onlar gerçek bir doğal hazinedir.

Film Toskana Güneşi Altında Edebi bir eserden esinlenerek, sadece İtalya’nın muhteşem manzaralarından bazılarını değil, aynı zamanda eski bir evi dekore etme ve yenileme sürecini de gösterir.

3. Provence stili için lavanta

lavanta-for-provence-tarzı
Lavanta tarlaları, muhteşem bir ortamda rüya gibi fotoğraf çekimleri için seçilen yer haline geliyor. Sırasıyla çok dekoratif olan doğal manzara fotoğrafları. Bu görüntüler, evdeki oturma odasından doğa ile olan bağı pekiştiriyor.

Lavanta, güzel ve rahat kompozisyonlar oluşturmada da yaygın olarak kullanılmaktadır. Evdeki varlıkları bir Provence dokunuşu Çevreye. Kendine has kişiliği olan bir eve dinginlik, renk ve canlılık katan bir detay.

4. Romantik bir dekorasyon için güller

romantik bir dekorasyon için güller
Çiçekler, farklı renk ve aromalarıyla insanların hayatlarının önemli anlarında çokça bulunurlar. Kutlama ve duyguların ifadesi ile eş anlamlıdırlar. Ama kullanımı güller ev dekorasyonunda da mekanın görüntüsüne romantik bir dokunuş getiriyor. Bu seçimin diğer dekoratif stiller ile birleştiğine dikkat edilmelidir.

5. Rustik bir tarz için Margarita

rustik tarzda papatyalar
Rustik tarz ise günümüzde dekorasyonda en çok kullanılan tarzlardan biridir. Evde çok rahat bir dokunuş basmak için istenilen özelliklere sahiptir. Özellikle mülkte ahşabın varlığı göze çarpmaktadır.

Rustik tarz aynı zamanda bir ortamda bulunan bir evin görüntüsünü de andırıyor. Doğa, yıl boyunca gelişen bir manzara ile sınırlanmıştır. Papatyalar sadeliği ile dikkat çekiyor. Ve güzel bir evin özünü geliştirmek için mükemmeldirler.

6. Klasik tarzda bir ev için laleler

klasik dekorasyon için laleler
Laleler çarpıcı renkleriyle dikkat çekerler ve bu nedenle nerede olurlarsa olsunlar büyük bir rol kazanırlar. Örneğin bir buket, oturma odasının estetiğine bir odak noktası ekler. Laleler şıklıkları ile de dikkat çekiyor.

7. Vintage bir tarz için ortancalar

vintage tarzı ortancalar
Vintage tarzı ilhamını geçmişte bulur. Bu nedenle dünün özünü şimdiki aşamaya getirir. Bu özelliklere sahip bir ortamı tanımlamak için yaygın olarak hangi çiçekler kullanılır? Ortanca sık bir seçimdir.

Çiçek dekorasyonu, her mekanı tamamladığı ve bir mekana hayat verdiği için maksimum esnekliği ile öne çıkıyor.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu