Evinizi sebze tablolarıyla güzelleştirin

Evinizi sebze resimleriyle süslemek hoşunuza gitti mi? Zarif, ilginç, büyüleyici kompozisyonlar. Stabilize edilmiş tesisler sayesinde bugün bu muhteşem tesisler sayesinde evinizi döşemek mümkün. İşte duvarlarınızı bitkiler ve çiçeklerle süslemek için birçok ilham verici fikir.

sebze çerçeveleri 9

Bitki ve çiçeklere duyulan sevgi, koşulsuz ve evrenseldir. Bitki elementleri aslında katkıda bulunuyorlar eve canlı bir atmosfer vermek, misafirperver ve zenginleştirilmiş. Ancak bakımları ve bakımları hafife alınmamalıdır. Ev bitkilerine yönelik bu uygulama ve adanmışlık kolay olmayan bir faaliyet haline gelebilir, bu da bitkinin direnmediği, belki de ideal olmayan iklim koşullarına maruz kaldığı kaçınılmaz ana yol açar.

Son dönemde Evet yaygın büyüleyici evi bitki kurulumları ile dekore etme pratiği, Gerçek olanlar gerçek bitkilerden yapılmış resimler onları yaklaşık on yıl boyunca mükemmel kılan özel bir işleme tabi tutuldu: stabilizasyon.


Ayrıca okuyun: Huzurlu Dekoratif Bahçeler


Evinizi sebze resimleriyle güzelleştirmek için bazı fikirler bulalım.

sebze çerçeveleri 8

Sebze resimleri nelerdir

Sebze resimleri onlar eser stabilize bitkiler kullanılarak yapılmıştırveya şuradan alındı belirli onları yapay bitkilere eşit yapan işlem, kapsamlı bakım, sulama ve bakım gerektirmez. Bitkisel gliserin bazı ile gerçekleştirilen işlem, renkli ve gözle görülür derecede sağlıklı mükemmel bitki.

Stabilize bitkiler muhteşem kompozisyonlarda bir araya getirilebilirler, farkına varacak hem küçük boyutlu resimler hem de büyük sanat eserleri, tüm duvarı kaplıyor. Fiyat:% s stabilize bitkilerin çok dalgalanıyorlar, parça başına yaklaşık 30 € ‘dan başlayan, daha küçük versiyonlar için, çok büyük ve etkileyici kompozisyonlar için birkaç yüz Euro’ya kadar değişen bir aralıkta. Bazı fikirler görelim.

sebze-çerçeveler2

Bitki çerçeveleri için bitki türleri

Bitki resimlerinin tarzına geçmeden önce şunu bulalım bitki türleri nelerdir içlerine ekleyebileceğiniz. Stabilizasyon işlemine tabi tutulabilen bitkiler çoktur, ana türler:

  • felce
  • bonsai
  • Edera
  • liken
  • okaliptüs.

Hemen hemen tüm bitkilerin ve hatta yosunların tedaviye tabi tutulabileceği düşünüldüğünde, bunlar kesinlikle dikey kompozisyonlar için en uygun türler.

sebze-çerçeveler 1


İlginizi çekebilir: Modern Çağdaş Saksı Modelleri


Renkli ve belirli şekillere sahip sebze resimleri

Eksantrik stili seviyorsanız ve evine bir renk noktası vermek istiyorsun ve canlılık bu sizin için doğru seçimdir. Bir besteyi tercih edebilirsiniz yapan daha fazla çerçeve, aynı şekle sahip ve çok büyük olmayan ve her biri farklı bir renkle karakterize edilecektir.

Eğilim çerçeveler doğrusal veya ofset olabilir, evinizi farklı kılan stile göre. Bu çözüm, mutfaktan yatak odalarına kadar evdeki her odaya kendini ödünç veriyor.

Eğer kalıbı kırmak istiyorsan ve bazılarını seç belirli bir şekle sahip çerçeveler Sektördeki profesyoneller tarafından sunulan sonsuz sayıda formu tercih edebilirsiniz. En popüler tekliflerden biri hayat ağacı şeklindeki çerçeveen yüksek sembolik değere sahip bir ağaç, gökkuşağı likenleri ile zenginleştirilmiş, sarıdan yoğun kırmızıya kadar değişir.

Bu şekle ek olarak, evinizdeki bir duvarı kişiselleştirmek için gerçekten çok güzel, en farklı şekil ve boyutlarda çerçeveler var.

sebze-çerçeveler 3

Basit bitki resimleri

biliyorum Senin evin birini sakla ölçülü ve doğrusal stil, tercih edebilirsin basit ama büyük boy bir bitki resmi. Bitkilerin güzelliği, mekanı lezzet ve zarafet ile zenginleştirmek için yeterli olacaktır. Her şeyi güzel, derin bir yeşile yatırın ve resminizi evin merkezi bir noktasına yerleştirin.

sebze çerçeveleri 7

Ayrıntıları olan sebze resimleri

Doğanın gücüne bir övgü olarak, güçlü ve önemli toprak elementinin bir hatırlatıcısı olarak, bitki resimleri, floranın tüm ruhunu somutlaştırabilir. Çok gerçekçi ve göz alıcı bir etki elde etmek için bitki resimleri, çeşitli detaylarla zenginleştirilmiş, gel dallar, odun veya taşlar. Her gün doğanın gücü ve sadeliğinden ilham alan bir Zen köşesini evinizde mükemmel bir şekilde yeniden yarattığınızı hissedeceksiniz.

sebze çerçeveleri 6

DIY sebze resimleri

Bitki resimlerinin kompozisyonu bir sanattır, sektörün meslekleri ve zanaatkârları tarafından yapılmıştır. Bir tasarım uzmanı, doğru kompozisyon uyumunu değerlendirir ve eviniz için resimler ve bitki enstalasyonları kurar. vermek istersen kalın yaratıcılığını açığa çıkar son dönemde güzel bir yenilik sunuldu.

Bu hakkında takımuzman merkezlerden veya çevrimiçi olarak satın alınabilen, kişisel bitki resminizi oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyle donatılmıştır. Kitler bazı bitki türleri, bir çerçeve ve bitkileri yapıya sıkıca sabitlemek için gereken her şeyle donatılmış. Çözümünüze özel olarak hazırlanmış ve yetenekli bir şekilde hayat vermek için eğlenceli bir fikir. Kitler, açıklamalar ve öğreticilerle birlikte eksiksiz olarak gelir.

Bitki

Evinizi bitki resimleriyle güzelleştirmek: fotoğraflar ve görüntüler

İşte stabilize bitkiler kullanılarak yapılan güzel bitki resim kompozisyonlarının fotoğrafları. İlham almak için galeride gezinin.

Evinizi sebze tablolarıyla güzelleştirin konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu