Evi kıyı stiliyle dekore etmek için 6 ipucu

kıyı tarzı
Bir sahil yeri, birçok ailenin tatil ufkudur. Bazı mülkler ayrıca denizin en iyi manzarasına sahiptir. Peyzajın sakinliği evin iç kısmına nasıl getirilir? kıyı tarzı aşağıda Decorablog’da göreceğimiz gibi, bu hedefe ulaşır.

1. İç mekanı aydınlatmak için beyaz duvarlar

bahçe dekorasyonu
Beyaz, evi aydınlatır ve bu özelliklerin bir bileşiminde çok bulunur. Beyaz duvarlar, bir evde sadeliğini artırır. kıyı tarzı. Resimler ve süslemeler, hafif bir arka plana karşı daha da öne çıkıyor. Beyaz, tekstillerin aynı bitişe sahip olduğu bir yerde görsel süreklilik yaratan ortak ipliktir. Sonuçta, bağlamda ana bileşendir. Zarif, zamansız ve geleneksel bir ton.

2. Görsel ağırlığı az olan düz çizgilere sahip mobilyalar

mavi-beyaz-dekorasyon
Bu özelliklerden bir görünüm sergileyen bir evin iç estetiği, sadece renklerde değil maksimum sadeliğiyle de dikkat çekiyor. Düz çizgilere sahip mobilyalar kadar yumuşak tonlar da öne çıkıyor. Az olan mobilyalar görsel ağırlık ve bir hafiflik görüntüsü taşırlar. Oturma odası, yatak odası ve salonu düzeni sağlamak için yeterli depolama alanıyla donatmak için ideal alanı sağlarlar.

3. Mobilya ve zeminlerde ahşap

Ahşap, birçok dekoratif stilde başarılı olan çok yönlü bir malzemedir. Aynı zamanda, denize yakın olmanın hoş hissini yeniden yaratan bir evin özelliğidir. Rustik bir dokunuşun cazibesine sahip rahat bir yere sıcaklık getiriyor.

Doğal peyzajdan ilham, kıyı dekorunun bir parçasıdır. Ve ahşap çok doğal bir malzemedir. yerkürenin tonları aynı zamanda, hoş bir esenlik hissi sağlayan bir evin iç peyzajının bir parçasıdırlar. Kum rengi yıldız bileşenlerden biridir.

4. Mavi: deniz manzarasının temsili

mavi dekorasyon
Plaj manzarası, mavinin yoğunluğuyla mecazi olarak temsil edilir. Sakinlik, rahatlama ve dinginlikle uyumlu bir zihin durumunu da besleyen bir ton. bir form mükemmel binom beyaz ile, daha önce bahsettiğimiz ton. Mavi bir odaya nasıl entegre edilir? Eklentilerle varlıklarını geliştirin. Bu, yumuşak bir arka plana karşı belirginlik seviyesini vurgulayan çok yumuşak bir tondur.

5. Resim ve fotoğraflarda doğa manzaraları

kıyı tarzı dekorasyon
Mülk bir plaj ortamında yer aldığında, iç ve dış mekan arasında bir bağlantı oluşturmak mümkündür. Pencereden algılanan manzaralar, evi adeta bir tuval gibi süslüyor. Ama belki de ev dağların yakınında, kırsalda veya büyük bir şehirde bir sokakta bulunuyor.

Kilometrelerce öteden bile denizin ufku nasıl bütünleştirilir? resim ve çok rahatlatıcı görüntüleri ölümsüzleştiren fotoğraflar estetiği kişiselleştirir.

6. Hasırdaki ayrıntılar

terası süslemek
Sonsuz bir tatil inziva yeri haline gelen bir eviniz olsun ister misiniz? Sahil tarzı bu beklenti ile uyumludur. oluşturmanız önemlidir. rahatlatıcı dekor. Bunu yapmak için bütüne değer katan kaynakları, renkleri, malzemeleri ve malzemeleri kullanır. Daha önce de belirttiğimiz gibi ahşap karakteristik bir malzemedir. Öte yandan hasır, doğal bitişi ile de öne çıkıyor. Mobilya, lamba ve saklama sepetlerinde varlığını artırabilirsiniz.

Hasır sepetler, açık mobilyaları tamamlamak için mükemmeldir. İşlevsel olmasının yanı sıra çok şık bir depolama sistemidir. Evinizi yeniden dekore etmek için sahil stilini seviyor musunuz? Bu ipuçları size ilham verebilir. Beyaz, mavi ve kum renklerini kullanın. Düz çizgilerle mobilya satın alın. Ve duygusal anlamı olan ayrıntılarla alanı kişiselleştirin.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu