Renkler Üzerine Herşey

Evi Boyayacak 25 Renk Trendi

Evi Boyayacak 25 Renk Trendi Piyasada bulunan evi boyamak için sonsuz sayıda renk arasında, herhangi bir modern mekana uygun, istenen bir renkte bir trend haline gelene kadar diğerlerinden çok daha fazla öne çıkanlar var; ve bu renkler arasından daha sonra tanıyacağımız 25 tanesini seçtik. Onlar moda renkler, trend renkler; Bunlar: Evi boyamak için 25 güzel renk trendi.

Bin yıllık pembeEvi Boyayacak Renk Trendleri

Uzun bir süre trend olur mu bilemiyoruz, gerçek şu ki bu sene en popüler renklerden biri haline geldi ve biz de onaylıyoruz. Deleite Design stüdyosunun yaptığı gibi beyazla birleşen bir yatak odası için mükemmel. Yatıştırıcı ve rahatlatıcı bir atmosfer yaratın. Bu rengi beğendiyseniz buradan satın alabileceğiniz Bruger Harmony Pink ilginizi çekiyor.

Grimsi Nane YeşiliEvi Boyayacak Renk Trendleri

Bu, evi boyamak için başka bir mükemmel renk. Düşük yoğunluklu mavi ve yeşil pigmentasyona sahip rahatlatıcı bir renk. Bu özellikler sayesinde, en seçkin ortamlar için bile her alan için mükemmel, taze ve rahatlatıcı ama sofistike bir ton haline gelir.

Yumuşak pişmiş toprakEvi Boyayacak Renk Trendleri

Pişmiş toprak renginden doğan, ancak daha yumuşak ve daha dingin bir yoğunlukta, bu da onu iç mekanlar için uygun kılan güçlü bir renk. Ahşabın tüm tonlarında ve farklı ortamlarda mükemmel uyum sağlar.

Kulüp DonanmasıEvi Boyayacak Renk Trendleri

Beyaz ve ahşap tonlarıyla kombinlenen “Lacivert” ya da lacivertin paletindeki bir renk muhteşem görünüyor.

Soluk griEvi Boyayacak Renk Trendleri

Bu gri tonu, düşük yoğunluğu ve gri tonlarının doğuştan gelen zarafeti sayesinde büyük bir güçle hakimdir.

Kırmızı Kanlı MaryEvi Boyayacak Renk Trendleri

Neredeyse İngiliz kırmızısı gibi ama daha az doygun olan zarif bir tonlu kırmızı, ahşap ve bej tonlarıyla birleşince çok modern ve zarif mekanlar yaratıyor.

Nane Yeşili veya “Nane”Evi Boyayacak Renk Trendleri

Evi boyamak için modaya uygun renklerden bir diğeri de bu taze ve parlak tondur. Hem banyoda serin bir ortam yaratmaya, hem mutfağa retro havası vermeye, hem de bir çocuk yatak odasını boyamaya yarayan bir renk. Burada mint yeşili ile uyumlu renkleri görebilirsiniz.

Kırık beyazEvi Boyayacak Renk Trendleri

Dekorasyonda beyazlar bir kez daha galip geldi. Beğendiyseniz ama sizi pek ikna etmiyorsa, çözüm kirli beyazın bir tonunda. Saf beyazdan çok daha sıcak ama aynı derecede zarif ve parlak, her tarza ve ortama uygun. Bu rengi beğendiyseniz, buradan satın alabileceğiniz Bruguer parlak beyazı ilginizi çekiyor.

İnci grisiEvi Boyayacak Renk Trendleri

Bu orta yoğunluktaki gri tonu bir trend olmayı asla bırakmadı. Beyaz kapılarla boyanmış bu koridorda hem oturma odası hem mutfak hem de bu çizgilerin üzerinde gördüğümüz modern ve sofistike bir banyo için parlaklığı ve zarafeti sayesinde yaygın olarak kullanılan bir renk. Bu renk, buradan satın alabileceğiniz Bruguer’in Doğal İncisidir.

Pastel Gök MavisiEvi Boyayacak Renk Trendleri

Pastel tonlar uzun zamandır moda olan renklerdir ve bu tonlar arasında hem pembe, hem sarı hem de tabi ki mavi en modern olanlardır. Düşük / orta yoğunluklu bu açık mavi tonu, sakinleştirici bir etkiye sahip olduğu için yatak odaları için mükemmel olsa bile herhangi bir odayı dekore etmemize yardımcı olur.

Bu rengi beğendiyseniz, buradan satın alabileceğiniz Bruguer Natural Blue ilginizi çekiyor.

Muz sarısıEvi Boyayacak Renk Trendleri

Sarılar son zamanlarda popüler hale geldi, o kadar ki birçok renk “gurusu” Pantone 2018 renginin sarının bir tonu olacağını tahmin etti. Kökten yanlış olmaları sarı tonların bir trend olduğu anlamına gelmiyor, hatta bin yıllık pembenin yakında Z Sarı olarak bilinen uçuk sarı bir tonla yer değiştireceği bile söyleniyor.

Grimsi maviEvi Boyayacak Renk Trendleri

Maviler moda olmaktan asla vazgeçmemiş olsa da, onların nasıl griye boyandığını gördüğümüz doğrudur. Pembe veya yeşil gibi diğer renklerin başına gelen bir şey. Mavinin bu tonu hala rahatlatıcı ve taze, ancak daha zarif ve dingin bir tonla ve çocuk yatak odalarını boyamak için trend renklerden biri.

BejEvi Boyayacak Renk Trendleri

Bej eklemeden trend renklerin bir listesini yapamazdık. Bu satırların üstünde gördüğümüz gibi en düşük tonuyla sosyal ağları süpüren bir renk. Sıcak, parlak ve çok misafirperver, bej, özellikle düşük yoğunluklu, yani çok yumuşak bir bej, sıcaklık ve aydınlığa ihtiyaç duyan her ortam için uygundur.

Bu rengi beğendiyseniz, buradan satın alabileceğiniz Timeless Beige by Bruger, duvarlarınızı boyamak için ihtiyacınız olan renk.

Pas kahverengiEvi Boyayacak Renk Trendleri

Düşük yoğunluklu versiyonunda, bu paragrafın üstündeki yatak odasında gördüğümüz gibi, odalara sıcaklık, zarafet ve dinginlik veren çok modern bir renk; Evdeki herhangi bir alan için ideal nitelikler, ancak özellikle yatak odası için uygundur. Ayrıca burada kahverengiye boyanmış 17 oda görebilir ve burada kahverengi ile birleşen renkleri inceleyebilirsiniz.

Tozlu pembeEvi Boyayacak Renk Trendleri

Evi boyamak için başka bir trend renk. Bin yıllık pembeye benzer ama daha zarif ve dingin ve daha yoğun.

Antrasit GriEvi Boyayacak Renk Trendleri

Evdeki herhangi bir duvarı boyamak için son zamanlarda çokça görülen, modern ve sofistike bir hava veren grilerden bir diğeri. Renge sıcaklık katan ahşapla birleştiğinde bu gölge muhteşem görünüyor.

PatlıcanEvi Boyayacak Renk Trendleri

Mor tonlarından patlıcan rengi özelliğinden dolayı en çok kullanılanlardan biridir. Zarif, modern ve çok fazla güce sahip. Ahşapla kombinlenen bir diğer renk ise kendi içindeki en iyiyi ortaya çıkarıyor.

Akuamarin YeşiliEvi Boyayacak Renk Trendleri

Yeşilin pek çok güzel tonu vardır, ancak mavi ve yeşil pigmentasyonu orta bir parlaklık ile birleştiren bu gölge, her odaya uygulamak için ideal tonlara sahiptir, ancak ilettiği tazelik ve dinginlik nedeniyle yatak odalarında en çok yakışan yerdir. .

Gri tonuEvi Boyayacak Renk Trendleri

Gri ve bej renginin birleşiminden oluşan gri, bu yıl internette en çok aranan renklerden biri haline geldi. Şaşırtıcı değil. İç mekanlarda en çok kullanılan renklerden ikisi olan bejin sıcaklığı ve ışıltısı ile grinin zarafeti ve dinginliği avantajlarına sahiptir.

EbegümeciEvi Boyayacak Renk Trendleri

Hiç durmayan bir başka moda renk. Parlak ve taze, kromatik aralığın soğuk renklerine aittir. Yoğunluğu çok düşük ve beyaz ile birleştiğinde “yumuşak”, karamelize alanlar yaratıyor.

Derin TurkuazEvi Boyayacak Renk Trendleri

Mavi pigmentasyonlu yüksek yoğunluklu yeşil. Tüm sosyal ağlar tarafından da çokça görülen çok modaya uygun güçlü bir renktir. Zarif ve moderndir. Beyaz, ahşap ve altın tonlarıyla kombinleyerek tüm potansiyelini ortaya çıkarabiliyoruz.

Soluk Zeytin YeşiliEvi Boyayacak Renk Trendleri

Soluk, pastel tonlar modada, hem mavi, hem pembe, hem sarı hem de doğal olarak yeşil. Zeytin yeşili, standart yeşilden daha zarif ve sakin bir yeşil tonudur, bu da onu ister daha yetişkin ister genç olsun her ortam için ideal kılar.

BeyazEvi Boyayacak Renk Trendleri

Beyaz eklenmemişse, evi boyamak için bu modaya uygun renkler listesini de tamamlayamazdık. Her zaman mevcut, her zaman parlak, taze ve zarif, var olan ve istediğimiz herhangi bir kombinasyonu oluşturabildiğimiz en çok yönlü tondur.

UltraviyoleEvi Boyayacak Renk Trendleri

Sadece bir trend olmaya başladı. Pantone tarafından 2018 için seçilen renktir ve dünya çapında bir trend haline gelecektir. Bunu dikkate almalısın.

Evi boyamak için bu trend renkler hakkında ne düşünüyorsunuz? Birinin nasıl birleştirileceği veya nereye uygulanacağı konusunda herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, yorumlarda size cevap vermekten mutluluk duyacağım.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu