Evde odayı boyamanızı sağlayacak 8 güzel pembe ofis!

Bir ev ofisinin tasarımı, üretkenliği artıran huzurlu ve dinlendirici bir ortam yaratmayı amaçlamalıdır. Bunun olması için bu alanda kesinlikle rahat hissetmelisiniz.

Duvarlardaki nötr renkler ve katı çizgilere sahip sade mobilyalar mutlaka ev ofisinde olmayabilir ve iş yerinizi daha eğlenceli bir yaklaşımla hayal ediyorsanız pembe bir ev ofisi tam size göre bir çözüm olabilir.

boyama duvar renkleri 2021 ofis ev odası fikirler fotoğrafları pembe

Sadece zarif, sıcak pembe bir makyajdan değil, dengeli bir tamamlayıcı ton paletinden bahsediyoruz. Pembenin kendisi doğası gereği çok yönlüdür. Kırmızı ve canlı yeşil renklerle birleştirilen pembenin parlak bir versiyonu, yoğun bir şekilde minimalist bir şekil oluşturur. Daha koyu tonlara sahip bir pembe seçin ve onu açık, odunsu dokunuşlarla birleştirin ve hemen İskandinav tarzı bir his yaratacaktır.

Hangi yaklaşım ve izleyeceğiniz gölge ne olursa olsun, pembe ev ofis kesinlikle etkileyici olacak! İşte ilham için bazı fikirler:

ev ofis odası fikirleri fotoğrafları pembe

Cesur bir renk ve desen kombinasyonu ile rüya gibi pembe bir ev ofisine dönüşen bir oda! Duvarlar ve raflar yumuşak bir pastel tonuna sahipken (neredeyse fark edilmeden), üzerinde çalışmaktan zevk aldığınız renkli bir rüyanın fonunu vurgulayan, halının, bitkilerin ve sanat eserlerinin canlı doğasıdır!

koltuk kadife pembe Polihome ev ofis3 renkte kadife koltuk
Polihome 359 € 179 € SATIN AL

ev ofis odası fikirleri fotoğrafları pembe

Pembe duvarların ne kadar sofistike olabileceğini merak ettiyseniz, bu etkileyici ev ofis odasını örnek olarak alın. Duvardaki olgun gülün harika rengi, zarif dekorasyona katkıda bulunurken, zarif, minimalist mobilyalar modern bir dokunuşa ilham veriyor. Siyah masa lambası, daha yumuşak tonlar arasında modern bir detay vererek masanın tabanına güzel bir şekilde bağlanır ve açık renkli ahşap masa sandalyesi odaya sıcaklık katar.

ofis doğal ahşap ev polihome için modernEv için ideal doğal ahşap dolap
Polihome 186 € SATIN AL

ev ofis odası fikirleri fotoğrafları pembe

Bu güzel ev ofiste, modern iç dekorasyonu vurgulayan iki tonlu bir renk kombinasyonu ile pembe rengin ilham verici bir kullanımı yapılmıştır.

ev ofis odası fikirleri fotoğrafları pembe

Pembenin koyu tonu, bu odanın yumuşak özellikleriyle mükemmel uyum sağlar – evdeki ofis, açık meşe mobilyalar ve zarif beyaz süslemelerle yumuşak bir kontrast sunar.

ofis ev oda fikirleri fotoğraflar pembe kütüphane

Evinizdeki ofis odasının tamamını boyamak istemiyorsanız, kitaplığınızın arkasını renkli vinil ile boyayarak veya kaplayarak sihir yapın. Pembe kitaplık hemen odanın merkezi haline gelecek, raflarındaki tüm öğeleri öne çıkaracak ve inanılmaz bir pop dekorasyon efekti yaratacak! Ayrıca gözü çevreleyen donuk beyaz duvarlardan uzaklaştıracaktır.

ofis ev oda fikirleri fotoğraflar pembe kütüphane

Kütüphane ve dönüşümünden önceki oda, evden sıkıcı ve iç karartıcı bir iş yeriydi. 2-3 basit hamle ile her şey değişti!

ev ofis odası fikirleri fotoğrafları pembe

Duvarlardan yeterince pembe alamıyorsanız, ev dekorunuza ve ofis mobilyalarınıza pembe eklemeyi düşünün. Üç ya da dört pembe pembeden oluşan bir palet yaparak işe başladı ve bir tane duvarlar, ofis koltuğu – ofis için bile yerleştirdi. Dekoratif etki, evden beklenmedik ve taze bir çalışma alanıdır!

boyama duvar renkleri 2021 ofis ev odası fikirler fotoğrafları pembe

Pembe duvarlar ve altın detaylar ve bitkilerle dolu bir oda kombinasyonu boho dekoru olarak düşünülebilir, ancak daha rafine bir unsur arıyorsanız, yumuşak mor veya lila tonlarında bir duvar rengi seçin. Pembe tonların duvarları boyarken ne kadar esnek olabileceğini gösteren bu harika ev ofisinde olduğu gibi. Bambu örgülü bir ofis koltuğu, desenli ayrı seramikler ve duvardaki vintage resim çerçevesi mekanın zarif unsurlarına sıcak ve dünyevi bir his verin!

boyama duvar renkleri 2021 ofis ev odası fikirler fotoğrafları pembe

Duvarlardaki pembe renk, doğal ahşap ve iç mekan bitkilerinin yeşili ile mükemmel bir uyum içindedir. Altın ve mermer dokusunun dekoratif dokunuşlarının eklenmesiyle sonuç yükseliyor!

tuval üzerine yapışkan mermer gül altın boyamaPEMBE & ALTIN ​​MERMER tuval boyama
Sticky.gr 14 € ‘dan başlayan fiyatlarla ONU SATIN AL

Evden çalışan bir kadın olarak ya da sadece işyerinizi yenilemek istiyorsanız pembe renk ideal seçimdir. Dekorasyon açısından pembe, birçok fikir ve stil ile kombinlenebilen ve size içinde olmaktan mutluluk duyacağınız bir çalışma ortamı sunan bir renk!

Evde odayı boyamanızı sağlayacak 8 güzel pembe ofis! konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu