Hediyelik Ürünler

Evde eğlenceli ve dekoratif bulmacalar

Evde eğlenceli ve dekoratif bulmacalar
Evde eğlenceli ve dekoratif bulmacalar. Bugün sizlere eğlence, tasarım ve dekorasyon anlamında sansasyon yaratan global bir markadan bahsetmek istiyoruz.  Aktif Bulmacalar üreten ve pazarlayan ahşap yapbozlar Sadece sevdiklerinizle güzel vakit geçirmekle kalmayacak, aynı zamanda herhangi bir odada başka bir dekoratif unsur olarak kullanmak isteyeceksiniz.

Yapboz formatında sahip olabileceğiniz bir klasik olan Vincent van Gogh’un ‘Yıldızlı Gece’si gibi tasarımlar olduğu için size tanıdık gelecek ahşap hayvan yapbozlarından ve ahşap sanat yapbozlarından bahsediyoruz.

Ailece keyifle kullanabileceğiniz bir hediye

Elbette Aktif Bulmacaları özel günler için çok iyi bir seçenek olarak düşünüyorsunuz, Tüm ailenin faydalanabileceği bir hediyedir. Tam da az önce yorumladığımız eğlence, tasarım ve dekorasyon kavramlarını bir araya getirebildiği için.

Kişiliğe sahip bulmacalar

Bunlar gelenekselden uzak bulmacalar. Her parça benzersizdir ve her yapboz, kendi web sitelerinde reklam verdikleri için keşfedilecek farklı bir dünyadır. İçinde, ürünün kalitesi (ekolojik ahşap) takdir edildiğinden ve hatta ambalajı bile şaşırtmak için tasarlandığından, herkesin dişlerini uzattığını söyleyebileceğimiz sadece bir dakikalık bir videoyu da izleyebilirsiniz.

bulmaca-detalle

Orijinal duvar dekorasyonu

Aktif Bulmaca bulmacaları, bulmaca olarak bildiğimizden daha fazlası olmak için bir adım daha ileri gider. Her zaman bu tür popüler bulmacalarla ilişkilendirdiğimiz vazgeçilmez eğlence ihtiyacını karşılamanın yanı sıra, bize izin veriyorlar.

Web sitelerinde, işiniz bittiğinde ahşap yapbozlarla nasıl süsleyeceğiniz konusunda size bazı iyi fikirler veriyorlar ve gördüğünüz gibi, en yaratıcı yönümüzü ortaya çıkarmak istiyorsak parmaklarımızın ucunda çok az olasılık var.

En çok beğendiğimiz fikir, yapbozun boyutuna göre koşullandırılacak olan yatağın başlığının duvarı gibi yerlere yerleştirin. Çok basit ve sonuç şaşırtıcı.

Ahşap hayvan yapbozları

Kataloglarına bir göz atarsanız, gerçekten rekabetçi bir fiyata satılan birkaç hayvan bulmacası olduğunu göreceksiniz. Bir boğa, bir fil, bir panda, büyülü bir kedi, mistik bir balık ve biri mavi biri kahverengi iki kaplan var. Bu bulmacalardaki parça sayısı, sihirli kedi için 161’den panda için 226’ya kadar değişmektedir.

Öte yandan, bulmaca Van Gogh’un ‘Yıldızlı Gecesi’ 40 × 40 cm ölçülerinde ve 457 parçadan daha fazla ve daha az hiçbir şeye sahip değil, bu yüzden onu bir araya getirmenin ne kadar eğlenceli olduğunu hayal edebilirsiniz.

Bir dahaki sefere ne vereceğinizi zaten biliyor musunuz?

Bunlara'da bakmalısın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu