Ev yapımı doğum günü davetiyeleri yapmak için orijinal fikirler

Bazı benzersiz doğum günü davetiyeleri ister misiniz? Onları kendin yap! Ev yapımı doğum günü davetiyeleri yapmak için size bazı fikirler veriyoruz. Onları özelleştirin ve alanınıza götürün!

Mukavva ve kitap doğum günü davetiyelerinin modasının geçtiğini size bildirmekten üzgünüz. Yaşlandılar. Artık çeşitli malzeme ve teknikler, tek sınırın özgünlüğünüz olduğu (ve elbette sahip olduğunuz zamanın) olduğu sonsuz bir aralığı açar. Küçüklerin yardımıyla bile kendi kendinize yapabileceğiniz bazı tasarımlar sunuyoruz. Her yaş için var, ancak en çok sevdiklerimizin (ve bu yazıya dahil ettiklerimizin) olduğunu itiraf etsek de çocuk ve gençlerin doğum günü davetiyeleri. Yaşlılar çekiciliğini çoktan kaybetti ve davetiyeler, birkaç bira (alkolsüz) içmek için yer ve zamanı belirleyen bir WhatsApp grubu haline geldi.

Bunlar, farklı doğum günü davetiyeleri yapmayı önerdiğimiz en komik tasarımlar.

Benzersiz doğum günü davetiyeleri yapmak için fikirler

Dondurma Davetiyeleri

Doğum gününüz (veya onun) yılın daha sıcak aylarına denk geliyorsa, canlandırıcı doğum günü davetiyeleri yapmalısınız. Bunlar gibi … onları yemek istemenize neden olur! Dondurma gibi görünseler de bunların hepsi tahta çubuklar. Geri kalanı eva kauçuk, keçe veya renkli kağıt ve kartondan yapılabilir. Bir yandan çilekli dondurma, diğer yandan ise partiyi kaçırmamak için veriler.

orijinal doğum günü davetiyeleri yap
Kaynak: Charhadas

Başka bir tasarım aşağıdaki gibi olabilir. Kartondan yapılmış kornet dondurması, açtığınızda çok tatlı bir sürpriz gizler: bazı renkli süslemeler. Şeffaf bir çantaya sarın ve doğum günü tarihinin üstüne yapıştırın. İştahınızı kabartmak için … başlangıç ​​gibi bir şey olacak.

orijinal doğum günü davetiyeleri yap
Kaynak: Şepetit

Şeker şeklindeki davetiyeler

Yenilebilir gibi görünüyorlar ama… hayır! Şeker şeklinde doğum günü davetiyeleri yapmakla ilgili. Bunun için sadece birine ihtiyacın var bir tarafı beyaz, diğer tarafı beyaz baskılı karton, şeffaf plastik ve bazı renkli şeritler (renkli ipler, fiyonklar, ipler …). Beyaz bölüme doğum gününün adresini yazın, geniş açın ve plastik ve kurdeleler ile kapatın. Kolay, ucuz ve yapması çok çok hızlı!

orijinal doğum günü davetiyeleri yap
Kaynak: Partiler ve doğum günleri

Gökkuşağı davetiyeleri

Bunun gibi doğum günü davetiyeleri yapmak biraz daha zaman alır (yaklaşık 10 dakika daha). Ancak izlenecek adımlar, öncekiler kadar basit. Bulut şeklindeki bir zarfın kanadını kesin. Ardından, akordeon gibi gökkuşağının renklerine sahip bir kartonu katlayın. Bir ucunu zarfın içine, diğer ucunu da beyaz bir inşaat kağıdı bulutu yapıştırın. Artık geriye sadece ‘akordeon’u katlamak ve bulutu zarfa koymak kalıyor. Davet edilen kişi bunu çıkarmaya çalıştığında, davet ayrıntılarını içeren bir gökkuşağı otomatik olarak görüntülenecektir.

orijinal doğum günü davetiyeleri yap
Kaynak: Bay Basılabilirler

Winnie Pooh Davetiyeleri

Disney karakter davetiyeleri Küçükler tarafından en çok talep edilenlerden bazıları. Ona davranın ve buna benzer tasarımlarla onu şaşırtın. Her karakterin renginden daireleri kesmeniz ve onları farklılaştıran bazı karakteristik detaylar eklemeniz yeterlidir. Kaplan durumunda kuyruk, Mini’nin kulakları ya da bir prensesin tacı.

orijinal doğum günü davetiyeleri yap
Kaynak: Etsy BooBooBeanCreations

Gençlik doğum günü davetiyeleri

Bu durumda size biraz daha genç bir davet getiriyoruz. Yapmaları kolay ve eminler evdeki gençler bayılıyor. Cep telefonunuzu beyaz bir karton üzerine çizin, silueti kesin ve renkli bayraklarla süsleyin (bu arada, birçok DIY mağazasında zaten yapılmış bulabilirsiniz). Ne kadar minimalist olursa o kadar iyidir. Gerçekten seviyorlar.

orijinal doğum günü davetiyeleri yap
Kaynak: Küçük iş

Kabartmalı Doğum Günü Davetiyeleri

Kurnazsanız ve el sanatlarına zaman ayırmayı seviyorsanız, kabartmalı doğum günü davetiyeleri yapmak, bir öğleden sonradan fazlasını (ve büyük bir zevkle) çalacağınızdan emin olabilirsiniz. Temayı doğum günü erkek veya kız çocuğunun zevklerine göre uyarlayabilirsiniz. Denizi sever misin? Örnek olarak ilk tasarımı alın.

orijinal doğum günü davetiyeleri yap
Kaynak: PinterestBenzer fikirler
orijinal doğum günü davetiyeleri yap
Kaynak: Etsy

Dondurulmuş doğum günü davetiyeleri

‘Bırak gitsin, bırak gitsin’… Bahse girerim bu nakaratı yüzlerce kez duymuşsunuzdur. Disney’in en ünlü kız kardeşleri büyük ekranda çıktılar. Oh My Fiesta’da Elsa ve Anna’dan bunun gibi tasarımları indirebilirsiniz. Birçok model var ve bunları ücretsiz olarak yazdırabilirsiniz.

orijinal doğum günü davetiyeleri yap
Kaynak: Ohmyfiesta

Yazdırılabilir doğum günü davetiyeleri

Zamanınız yoksa veya Kendin Yap size göre değilse endişelenmeyin. Yazdırılabilir davetiyeler her zaman kalacaktır. Tebrik Adası web sitesinde sizinkini kişiselleştirebilir ve yüksek kalitede yazdırabilirsiniz. Biz zaten bizimkini yaptık!

orijinal doğum günü davetiyeleri yap
Kaynak: selam adası

Son olarak, doğum günü davetiyeleri sunmanın başka bir orijinal yolunu göreceğiniz bir video bırakıyoruz. Bir balonun içinde (veya altında) saklayın ve misafirlerinizi şaşırtın.

Sizi orijinal doğum günü davetiyeleri yapmaya ikna ettik mi yoksa o sıkıcı kartonları almaya devam edecek misiniz? Bir tane yapmayı deneyin ve sonucun nasıl olduğunu bize bildirin! Temalı bir doğum günü istiyorsanız, bir Paw Patrol doğum gününü dekore etmek için bu fikirleri kaçırmayın.

Ev yapımı doğum günü davetiyeleri yapmak için orijinal fikirler konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu