Ev ofisini dekore edin

Zamanlarında pandemi ev ofisi Yapılan değişiklikler nedeniyle pek çok kişiyi etkileyen bir gerçektir. çevrimiçi çalış Son zamanlarda güçleniyordu, bu nedenle evi bu aktiviteye uyarlamanın farklı yolları ortaya çıktı.

Bir özel masa Hoş bir ortam yaratmak için en iyi seçenektir. Mekanı düzenlemek için raflar, çekmeceli bazı mobilyalar, iyi aydınlatma ve beğendiğiniz detaylara eşlik edebilirsiniz.

Odadaki masa?

Odadaki masa Birçoğunun gönül rahatlığı için kullandığı seçeneklerden biridir. Ailenin farklı üyeleriyle ortak alanların paylaşıldığı bir yerde yaşıyorsanız, sakin bir yer bulabilmekten daha iyi bir şey yoktur. yatak odası Çalışmak için uyum bulduğunuz o alan olabilir, sadece masayı bu ortama yerleştirmeniz yeterlidir. Sizi aşağıdaki fotoğraflardan ilham almaya davet ediyorum:

Bir küçük masa Yatağın yanında veya odanın herhangi bir bölümünde yer almak iyi bir teklif olabilir. Birini seçebilirsin katlanır masa iş sektörünü organize etmek için fazla yer olmaması durumunda. Günün birkaç saatini burada geçireceğiniz için mekanın uyum içinde olması önemlidir.

raflar harika bir çözüm uzay problemleri çünkü kağıtları ve farklı nesneleri düzenleyebilirsiniz. katlanır masalı çalışma masası Defterlerle çalışan kişiler için önerilen seçenektir çünkü etkinlik bittiğinde masa kaldırılabilir.

Yapabilirsin çalışma alanınızı dekore edin evin herhangi bir sektöründe, birkaç saatlik çalışma harcayabilmek için bir alan yaratmanın bir yolunu arıyor. İhtiyaçlarınıza uygun bir masa veya masa bulun, güvenebileceğiniz çekmeceli dolap daha az yer kaplamasına yardımcı olan raflı bir sektör veya organize etmek. Alanın hoş bir his uyandırması için resimler, vinil veya fotoğraflarla kişiselleştirebilmeniz önemlidir. Süslemek kullanmak mobilya evinizde mevcutsa, orijinal renk tonunu değiştirmek için rengini değiştirebilirsiniz.

Oturma odasındaki ofis

Oturma odasındaki ofis Bu, en çok kullanılan seçeneklerden biridir, ancak bunların tümü, sahip olduğunuz alana ve o yeri kullanan kişi sayısına bağlıdır. Yapılması gerektiğini vurgulamak gerekir ev ofisi konsantre olabileceğiniz bir ev ortamı elde etmenin bir yolunu bulmanız gerekir. Pek çok insan evden çalışmaya alışkın olmadığı ve bunu yapacak bir yeri olmadığı için bu salgınla ortaya çıkan sorunlardan biri de budur. Çalışma alanını kurabilmek için konsantre olabileceğiniz bir sektör olması gerektiğini unutmayın, bunu yatak odası ya da oturma odasında ideal mekanı arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Özelleştirmeye başlamanız gerekiyor, bunu kullanarak yapabilirsiniz. mobilya halihazırda mevcut olan ve isterseniz onları biraz boya ile düzeltebilirsiniz. Bazı fotoğraflar, bitkiler, güzel bir halı veya bazı resimler gibi hoşunuza giden detaylarla alanı düzenleyin ve kişiselleştirin. Yaptığınız işe göre aydınlatma çok önemlidir. Aramak ofis bazı kokularla, mumlarla veya çiçeklerle uyum içinde oturur.

Umarım sunulan fikirlerin her biri sizi iş yerinizi dönüştürmeye teşvik etmek için ilham vericidir. İşe başlayın ve eğlencenin tadını çıkarmak için değişiklikler yapın. ev ofisi.

Fotoğraflar Pinterestapartmanterapi.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu