Ev dekorasyonunuzda neon: onu tanıtmak için fikirler

Neonlar her yerde mevcuttur. İlk olarak, sanayi duvarlarına asılarak açılan restoranlardı; sonra moda ve düğün dekorasyonunda güç kazandılar ve şimdi kesinlikle onlarla çok sayıda ev dekorasyonu görmüşsünüzdür. Ve bu özel neonlar patlama yaşıyor.

Arduvaz ve vinil tabanlı dekorasyonlara neon, eve rahat bir dokunuş katmak için onları bir unsur olarak değiştirdi. Bu eğlenceli, özgün ve güzel dokunuşla merkez sahneye çıktı.

dekorda neon

Neonun moda olması, evinizi bu unsurlarla doldurmanız gerektiği anlamına gelmez, ancak karanlıkta ışık getirdiği için ona farklı ve çığır açan bir dokunuş verin, herhangi bir alana ince ve zarif bir şekilde samimi bir yer kazandırır.

Kişiliğinize bağlı olarak neonlar evin bazı veya diğer alanlarına daha iyi uyacaktır.: oda, oturma odası, banyo, mutfak … Evin yaşanabilirliğini kolaylaştırmak için her zaman aklınızda bulundurun ve hepsi bu.

Evde neon nasıl dahil edilir

Örneğin bir neon lamba yerleştirmek, evinizdeki herhangi bir odaya farklı bir dokunuş verebilir ve aradığınız o çığır açan unsuru edinin. Diğer bir seçenek de olumlu veya felsefi ifadeler veya evinize farklı bir şekilde ışık veren komik çizimlerdir.

Rotulatumismo.com gibi neon formunda her türlü kişiselleştirilmiş tasarım hazırlamaya kendini adamış şirketler de vardır. Sadece fikrinizin ne olduğunu söylemelisiniz ve özel neonunuzu hazırlayacaksınız.

Ne evet ya da evet dikkate almanız gerekecek, seçtiğiniz boyut ve renkleryanı sıra konumu.

Nasıl başlayacağınız veya nereye koyacağınızla ilgili sorularınız varsa, size bazı fikirler veriyoruz:

Mutfak için neonlar

En lezzetli yemeklerimizi hazırlamak için bu kadar saat harcadığımız yer neon ile bir cümle koymak için mükemmel bir yer ve ona çığır açan ve modern bir dokunuş katın.

daha fazla yap!“Bu alan için mükemmeller.

Oturma odası için neonlar

Kanepede, boş bir duvarda, televizyonun üstünde … Yemek odasına bir neon dahil etme olasılıkları sonsuzdur.. Zevklerinize ve tercihlerinize bağlı olacaktır.

Gibi ifadeler seçebilirsiniz “Yalnızca İyi Titreşimler”, veya stilinize uyan çizim ve / veya figürlerle.

Veya örneğin oturma odasında kitaplarınız için yeriniz varsa, neden bir neon koymuyorsunuz? “Kütüphane”. Klasik ve modern arasında mükemmel bir kombinasyon.

Odalar için Neons

Neonları odaya dahil etmek, samimi ve hatta romantik bir dokunuş katın bahis yaptığınız seçeneklere bağlı olarak.

Neonların sağladığı ışık, yatak odanızı evde sıcak bir alana dönüştürmenizi mümkün kılacaktır.

Gibi fikirlere bahse girebilirsiniz “Yatakta kalalım”, “Ay’da”, Örneğin.

Küçüklerin odaları da isimlerinin yazdığı bu neon harflerle ya da beğendikleri herhangi bir cümle ya da çizim ile dekore edilebilir.

Ya sen,Neon ışıkları bir ev dekor öğesi olarak nasıl dahil edeceğiniz konusunda başka fikriniz var mı??

Ev dekorasyonunuzda neon: onu tanıtmak için fikirler konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu