Ev Dekorasyon Örnekleri 2024

Ev dekorasyonunda yeni trendler 2024: Geride kalmayın

Ev Dekorasyon Örnekleri 2022
Yeni Moda Ev Dekorasyon Örnekleri. Salon dekorasyonu için, dekorasyon örnekleri arıyorsanız ve bir fikir yoksa kafanızda aşağıdaki paylaşımlardan zevkinize göre bir model bulabilir, evinizin dekorasyonunu buna göre yapabilirsiniz.

Ev Dekorasyon Örnekleri

Modern ev dokorasyon fikirleri 2024

Ev dekorasyon örnekleri resimli tavsiyeler ile öneriyoruz. Her hafta sadece uzmanların öngörebileceği varsayımlarla, küçük ev dekorasyon örnekleri hipotezlerle doluydular.

Avuç içi uzmanı, elinizin altından geçen çizgilerle geleceği anlatabiliyorsa, eski ev dekorasyon örerileri en bilgili kişi kendi çalışma alanındaki trendlerin bıraktığı işaretleri nasıl yorumlayacağını bilecektir.

Çünkü her ayrıntı bir gösterge, sadece bazılarının falının çözebileceği bir işarettir.

Ev dekorasyon dünyası

Ev dekorasyon dünyası bu alametlerden kurtulamadı; uzmanlar yakın geleceğe bakmak için kristal kürelerine çoktan başvurdular. Bundan sonra evlere hakim olacak estetik ne olacak? Bu 2024’te iç tasarım rüzgarları nerede esiyor?

Blogumuzun okuyucuları arasında dekorasyon endüstrisinin bir fanatiğinin olması şaşırtıcı olmaz. Az önce söylediklerimizle özdeşleşiyor musunuz?

Daha sonra bu girdinin içeriği size yöneliktir, böylece daha sonra sizi şımartmadığımızı söyleyebilirsiniz.

Resimlerde görünenleri uyarlamaya çalışın, eviniz bir güzellik olacak.

Beyaz renk ev dekoru

Beyaz renk ev dekoru

Ölümsüz olan, simgelediği değerlerden dolayı asla yok olmayacak renkler vardır. Ve bu renkler temizlik, saflık gibi pozitivizm dolu kavramları ima ettiğinde, hepimiz evimizi o tonlarla kaplamak isteriz.

Öneri: Beyaz Renk Anlamı – Bilmediğin her şey

Beyaz her zaman bu tonlardan biri olmuştur, parlaklığı beklenmedik seviyelerde değerli bir renk olan bir pigmenttir; modanın öngörülemeyen kaprisleri tarafından asla modası geçmeyecek. Bu 2023 boyunca taşınmaya devam edecek; herhangi bir alana verdiği genlik, bohem ev dekorasyon örnekleri küçük evlerin cazibesidir.

Bakır renk ev dizaynı

Bakır renk ev dizaynı

Belirli bir stil tarafından yönetilen bazı odalar, söz konusu tekeli kırmak için bir fırça darbesi gerektirir. Belli bir estetiğin baskınlığını bozan o dokunuş, bu yeni sezonunda karşımıza çıkacak karakterlerden biri olan bakırın sağladığı şeydir.

Rustik oturma odaları 2024 ve endüstriyel ortamlar için ideal olan bu metalin tetiklediği kırmızımsı parıltılar – evinizdeki lambaların yayması gerekir. bu yansımalar – evinizin belirli köşelerini farklı bir parlaklıkta yansıtacaklar.

Ev Dekorasyon Örnekleri (1)

Televizyonlardan, bilgisayarlardan, cep telefonlarından ve bizi istila eden tüm teknolojilerden kurtulmak için küçük köşeler yaratma eğilimi var.

Küçük bir kapalı bahçe bunun için mükemmel olabilir. İç bahçeye bakan yumuşak bir kanepe, bitkilerle temas halinde bir anlık rahatlama için büyük rahatlık sağlayabilir.

Ev Dekorasyon Örnekleri (2)

Menekşe veya açık Lila ev planlaması

Ev Dekorasyon Örnekleri (3)

Menekşe Renk çarkına tutkuyla bağlı tüm ruhlar – çeşitli sanatçılar, tasarımcılar ve stilistler – renk katedralinin fikrini beklemek için bilgisayarın önünde toplanır.

Tırnaklarını ısırıyor, ekranda hiperventilasyon yapıyor. Pantone, bu yılın tonu olarak menekşeyi geçen ay belirledi. Artık mobilyaları plastikleştirmeye ve fırçanın tozunu almaya gidebilirsiniz, evin duvarları görünüşlerini değiştirme arzusuyla yanıyor.

Modern şık zerafet içeren mobilyalar

Ev Dekorasyon Örnekleri (4)

Görünüşe göre evin girişini genişletmenin zamanı geldi çünkü evin dekorasyonunda geçiş isteyen devasa mobilyalar kapınıza sığmayacak.

Ev Dekorasyon Örnekleri (5)

Bu iki kırmızı ve beyaz tarzın neden birleştiğini anlamak zor değil. Dünyanın farklı yerlerinden gelseler de, benzer ilkeleri paylaşırlar. İkisi de minimalist.

Her ikisi de dekorasyon bolluğu yerine birkaç parça ile tanımlanmış işlevlere dayalı mekanlar yaratmanın önemini vurguluyor.

Ev Dekorasyon Örnekleri (6)

Ev Dekorasyon Örnekleri (7)

Geometrik baskılar dekorasyon

Matematik, insan düşüncesinin derinliklerine nüfuz etmiş sayısız teorem, doktrin ve felsefenin detaylandırılmasına büyük ölçüde katkıda bulunmuştur.

Bu karmaşık bilimin temel bir parçası olan geometri, iç tasarımın evinizdeki desenler için bulduğu ilhamdır. Eşkenar dörtgen, üçgen ve zikzak şeklinde bazı desenler. Yastıklarınızdan ve yorganlarınızdan geçen o çizgiler ile müthiş bir atmosfer sağlayabilirsiniz.

Ev Dekorasyon Örnekleri (8)

Bu karışımı özellikle ilginç kılan onların farklılıklarıdır. Japon mekanları çok şık olabilirken, İskandinav tasarımındaki rustik detaylar sıcaklık katıyor. İskandinav iç mekanlarının antiseptik görünebilecek kadar nötr olma eğiliminde olduğu yerlerde, Japon tasarımının zengin renk paleti odaya sıcaklık katar.

Ev Dekorasyon Örnekleri (9)

Mobilyalar genellikle sade ve abartısızdır. Eski el işi bir halı ve antika dinlenme koltuğu ev dekorunuza muazzam görünüm verecektir. Mimari özellikler öne çıktığı için dekorasyon minimalisttir.

Ev Dekorasyon Örnekleri (10)

Kahverengi ve beyaz oturma odaları, nostaljik eda sergilerken size eskiye özlem bir anı yaşatacaktır.

Makalemize dikkat edin ve evinizi son trendlere göre dekore edin.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu