Endüstriyel tarzda dekorasyonda 7 başarı

endüstriyel mutfak
Endüstriyel tarzdaki dekorasyon, modern ve rahat bir alana benzersiz bir dokunuş katıyor. Kentsel bir görünüme sahip bir odada tuğla duvarlar göze çarpıyor. Çok yönlü bir tasarımdır, bu nedenle şaşırtıcı kompozisyonlar oluşturabilirsiniz. başarıları nelerdir dekoratif stil modada ne var

1. Binanın tesislerinin özelliklerini geliştirin

oturma odasında tuğla duvar
Mekanı giydirmek için kullanılan mobilyalar, aksesuarlar ve kaynaklar, ortamda benzersiz bir atmosfer yaratır. Ama bir oturma odası veya mutfak endüstriyel hava ayrıca mülkte bulunan mülklerin görünürlüğünü de arttırırlar. Yapısının bir parçası olan detaylar projenin odak noktası haline gelir. Bir tuğla duvar yaygın bir örnektir.

2. Boş

boş tuğla duvar
Endüstriyel estetikle dekore edilmiş bir ev nasıl ısıtılır? Herhangi bir teklifte mevcut olan parlak bir renk vardır: beyaz bir yeri dönüştürmeyi başarır. Bu renk tonunun sadeliği, netliği ve zamansızlığı bir odanın güzelliğini artırır. A tuğla duvar beyaz bir sahnenin estetiğini tamamen değiştirir. Odayı döşemek için kullanılan mobilyalar beyaz bir arka plana karşı daha da öne çıkıyor.

3. Açık alanların yaratılması

açık alanların dekorasyonu
Açık alanlara sahip bir çatı katının dekorasyonunda endüstriyel tarz sıkça görülür. Bu nedenle, ara bölmelerle ayrılmasalar da kendi varlığını koruyan alanlardan oluşan mekanlarda bu perspektifi kullanarak bir süreklilik duygusu yaratabilirsiniz.

mobilya dağıtımı ve renklerin kullanımı, her yeri görsel olarak çerçevelemenin anahtarıdır. Açık alanlar, farklı odalar arasındaki yakınlığı ve iletişimi güçlendirir. Bu nedenle, bütünü ve parçaları birbirine bağlamak için bağlama bütünsel bir bakış açısıyla bakın.

4. Diğer stiller ve trendlerle karıştırın

yatak odası-çeşitli-stilleri
Endüstriyel tarzın özellikleri diğer akımlarla da tamamlanabilir. Dekorasyonda zıtlıkların kullanılması kişiliğe sahip bir mekan yaratmak için mükemmeldir. Dekorasyon, bir odadaki konforu artırmakla kalmaz, aynı zamanda bir hikaye anlatır.

Bir görsel hikaye ve tüm detayların özel olduğu duyusal: dokular, tamamlayıcılar, aksesuarlar… Endüstriyel tarz bir mekanın ortak noktası haline gelebilir. Ancak ana şema, diğer eğilimlerin özellikleriyle de zenginleştirilebilir. Beklentilerinizi ve kişisel zevkinizi yansıtan bir alan yaratmak için yaratıcılığınızı artırın.

5. Ahşap: sıcaklık dokunuşu

mutfakta ahşap masa

Metal yapılar endüstriyel estetiğe sahip bir sahnede görsel olarak öne çıkıyor. Mobilyalar, lambalar, pencereler ve kitaplıklar bu bitişi yansıtır. Sıcaklığın eşanlamlısı olan ahşap, aynı zamanda kentsel bir dokunuşa sahip bir binada mükemmel bir şekilde çerçevelenmiştir.

Bu nedenle, öğelerin böyle doğal bir bitişle bütünleştirilmesi, bir yenileme projesinde eklenmesi gereken bir başarıdır. Metalik dokunuşları ahşapla buluşturan birbirinden güzel tasarımları da yapısında bulabilirsiniz.

6. Çiçekler ve bitkilerle süsleme

çiçek-oturma odası-endüstriyel-tarz
Doğa, renkleri ve aromalarıyla her evi dönüştürür. Bu nedenle, çiçekler ve bitkiler endüstriyel tarzda bir oturma odasına son dokunuşu ekler. Çiçekler tazelik ve ışık verir. Gri, bu özelliklere sahip bir görünümün kompozisyonunda kullanılan tonlardan biridir. Kahverengi ve siyah da yaygındır. Seçilen palete göre daha canlı renkler nasıl eklenir? Çiçekler koydu son aksan. Tatlı ve rahat bir dokunuş getiriyorlar.

7. Ampul görüş: zafer kazanan bir trend

yatak odasında ampul görünümü
Endüstriyel dekorasyonda aydınlatma çok önemlidir. Sadeliği ile öne çıkan bir aydınlatma. Görünür bir ampul buna bir örnektir. Birkaç ampulden oluşan bir set, bir yere ritim getirir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu