2024 En Yeni Duvar Boya Renkleri

En Yeni Duvar Boya Renkleri Marshall boya kataloğu sistemindeki renk alanı sekiz aralığa bölünmüştür ve ortaya çıkan renklerin her birini belirli bir dijital dört basamaklı renkler ile belirtir. Renkler sakinleşebilir, stresi ve saldırganlığı azaltabilir ya da tam tersi – enerji ve canlılıkla doldurabilir.

Marshall Renk Paletine Göre Renklendirme

  • 1 – Sarı tonlar
  • 2 – Turuncu tonlar
  • 3 – Kırmızı tonlar
  • 4 – Pembe tonlar
  • 5 – Mavi tonlar
  • 6 – Yeşil tonlar
  • 7 – Gri tonlar
  • 8 – Siyah ve beyaz tonlar

Marshall renk kataloğu, Türkiye şehirlerindeki binaların ve yapıların renklerini sistematikleştirmek ve üreticiler, müteahhitler ve inşaatçılar arasındaki etkileşimi basitleştirmek için tasarlanmıştır. Hepimiz renge maruz kalıyoruz, renk günlük hayatımızın bir parçası, her yerde: farklı malzemeler, kumaşlar, bitkiler, boyalar.

2024 Marshall Duvar Boya Renkleri

Marshall boya tonları benzersiz renkten oluşan genişletilmiş marshall boya renkleri ve isimleri Doğa Paletine dayanmaktadır. Renk şeması, profesyoneller için eksiksiz bir tasarım aracı olarak geliştirildi. Son renk trendlerine ve mimari stile uygun cephe projeleri oluşturmanıza olanak sağlar.

Marshall Popüler Gri Tonları 2024

Marshall boya koleksiyonu, ince tonları ile büyüleyicidir. Nötr ve renkli grileriyle güzel ve uyumlu İskandinav iç mekanları yaratabilirsiniz. Marshall renk kartında neredeyse yüz büyüleyici gri vardır.

Gri renk ile boyanmış 2 adet örnek fotoğraf 

Marshall Gri Duvar Boyası
Marshall Gri Duvar Boyası
Marshall Gri Renk
Marshall Gri Renk

Olağanüstü güzellikte beyaz iç cephe boyası

Marshall boya rengi’nin büyüleyici beyazlığına aşık olun. Bu renk koleksiyonu eve huzur ve ferahlık getiriyor. Marshall boya kataloğunun açık renkleri odada kar yığınları üzerindeki ışık ve gölge oyununu anımsatan özel bir atmosfer yaratır.

2024 En Yeni Duvar Boya Renkleri

Eşitsizliği gizleyen, yumuşatan ve hafiflik hissi veren beyaz olduğunu unutmayın. Bununla, alanı kolayca genişletebilirsiniz.

Doğanın renklerinden sürekli “besleniyoruz”. Her şey ışık parçacıklarından yapılmıştır, ışık enerjidir ve enerji renktir!

Dünyamızı tanımlamak için rengi kullanırız … dikkat çekmek için … bir evi eve dönüştürmek için.
Renk, ruh halini ve tarzları yansıtan en önemli tasarım öğelerinden biridir. Renk bizi çevreler ve dünyamızı tanımlar. (Resimleri büyütmek için üzerine tıklayınız.)

Yeni Renk Palette, yumuşak mavi denizler ve okyanuslar, güneşli sarılar ve kumsalların ve çöllerin portakallarından, yeryüzünün yoğun kırmızı ve kahverengilerine ve ormanların sakin yeşillerine kadar zengin renk zenginliği ile dolu, doğanın güzelliğinden ilham alan bir 2021 trend renk koleksiyonudur.

marshall.boya renkleri
Marshall Boya Renkleri

Denizler ve okyanuslar, tazelik ve temizlik. Rahat bir ruh hali yaratan ve olumlu düşünmeyi teşvik eden bir mavidir.
Bu grup içinde size açık maviden koyu maviye kadar geniş bir renk yelpazesi sunuyor. Pasifik’in saf mavisi, Arktik veya Antarktika’nın soğuk güzelliği, Azorlar veya Bermuda’dan moda mavilerin çeşitleri, Polinezya’nın derin mavi suları veya Hawaii veya Samoa gibi diğer egzotik adalardan ilham alan renkler arasından seçim yapın.

duvar boya çeşitleri ve özellikleri
Duvar boya çeşitleri ve özellikleri

Üç boyutlu renkli bir yüzey oluşturan yapısal kaplamalardır. Kaplamaların mineral yüzeyi, renklerin ışığın etkisi altında oynamasına izin verir. Kaplama iki tanelidir: ince taneli ve kaba taneli.

Kır Çiçekleri Duvar Boya Renkleri

ilkbahar renkleri için çeşitli çalışma araçlarını kullanarak sınırsız çeşitlilikte efekt elde edebilirsiniz. İri taneli kaplama, yüzeye sert, taş benzeri bir görünüm kazandırır. Yüzey ne kadar pürüzlü olursa, renk hissi o kadar derinleşir.

Kır Çiçekleri
Kır Çiçekleri

Parlamayan kadifemsi bir yüzey oluşturacak yeni koleksiyonunun tonları için tamamen mat renkler seçmenizi tavsiye ederiz.

Bir odayı dekore ederken uyumlu bir renk şeması seçmek önemlidir. Bazı rengin boyası yeterli değilse, mükemmel şekilde eşleşen bir gölge seçmeniz gerekir. Kullanışlı bir Marshall iç cephe renk kataloğu bu sorunları çözmeye yardımcı olur.

Katalogdaki tüm renkler gruplara ayrılmıştır. Gruptaki her renk, bir renk seçme sürecini kolaylaştıran, onu daha uygun hale getiren ve renk tonları için çeşitli seçenekleri birleştirme işlemi için geniş fırsatlar yaratan uyumlu bir sıraya yerleştirilmiştir: hem zıt hem de yakın, uyumlu renk; her zevke uygun olarak her karar için.

Trendy renkler sonbahar kış 2022

Nadir bir boya tonu mu arıyorsunuz? Yoksa onu bir modelden almanız mı gerekiyor? En alışılmadık renkleri minimum maliyetle hızlı ve doğru bir şekilde elde etmenizi sağlayan bilgisayarla renklendirme kullanarak siparişiniz kısa sürede belirlenir.

Lütfen gerçek rengin, hem monitörünüzün renk yeniden üretiminin özelliklerinden hem de genel olarak monitörler tarafından yapılan renk yeniden üretiminin özelliklerinden dolayı burada gösterilenden farklı olabileceğini unutmayın.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu