En İyi Kanvas Tablolar: Her Ev İçin 8 Stil

Evinizde veya ofisinizde herhangi bir alanı dönüştürmek için ihtiyaç duyduğunuz eksik unsur, evinizde kanvas baskılar asmak olabilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli tuval duvar sanatı seçenekleriyle, en iyi yüksek kaliteli tuval duvar sanatı baskısını seçerken kararınızı vermenize yardımcı olacak bir kılavuz hazırladık. Duvarlarınız için en iyi kanvas baskılar, dekorasyon vizyonunuza ve yaratmak istediğiniz ortama bağlı olacaktır. Aklınızda bir fikir olduğunda, mekanınıza hayat vermek için yüksek kaliteli kanvas baskı koleksiyonumuza göz atarak fikrinizi gerçekleştirin.

1. Galeri Sarılı Kanvas Tablolar

Kanvas baskı yığını

En popüler ürünlerimizden bazıları, kenarları galeri sarılı tek parça kanvas baskılardır. Bunlar, tuvale basılmış ve ahşap bir çerçevenin kenarlarına profesyonelce gerilmiş fotoğraflardır. Kaliteli galeri sargılı kanvas baskılar, görüntünüzün kumaştaki kırışıklıklar ve ustalıkla yerleştirilmiş sabit zımbalar tarafından bozulmamasını sağlamak için sıkı bir esneme içerir. Bu stil, geleneksel çerçeveli baskılar gibi kenarlarda kesilmenin aksine, sanatınızın sürekli olarak görüntülenmesini sağlar.

Hafif ve çok yönlü bir seçenek arayan dekoratörler, bu şık baskıları takdir edecekler çünkü hemen hemen her odada çalışıyorlar ve çerçeveli sanat veya fotoğraftan daha kolay asılabilirler. Çağdaş ekranlardan hoşlanıyorsanız veya sanatınızın veya fotoğraflarınızın önde ve merkezde durduğundan emin olmak istiyorsanız, galeriyle sarılmış kenarlar idealdir. Yeni ev dekorunuzu nasıl asmayı seçerseniz seçin, yüksek kaliteli baskılarımız aradığınız parlamayı evinize ekleyecektir.

2. Çerçeveli Kanvas Tablolar

çerçeveli kanvas baskılar siyah beyaz kanvas baskılar

Neden geleneksel fotoğraf baskısı yerine çerçeveli bir tuval baskısı seçmelisiniz? Çerçeveli kanvas baskılar, ayrıntıları bulmakla birlikte geleneksel bir görünümü tercih eden ve bir kanvas baskının dokusunu arzulayan dekoratörler için en iyi sonucu verir. Çerçeveler, yüksek kaliteli kanvas baskılara derinlik katar, bu da özellikle dikkat çekmek istediğiniz fotoğrafları görüntülemek için kullanışlıdır. Siyah, ahşap veya beyaz çerçeve gibi seçenekler arasından seçim yapmak, ekranlarınızın evinizin her yerinde renk koordinasyonunu yapmanıza da olanak tanır. Çerçeveli baskılar boyut katar ve diğer oda vurgularıyla koordine olmanıza olanak tanır – örneğin ceviz gibi koyu ahşap çerçeveler, koyu lekeli ahşap aksanı ve sehpaları tamamlar. Tek bir tuvalde birden fazla fotoğrafı göstermenin bir yolunu arıyorsanız, çerçeveler, uyumlu bir his için bir kolajı bir araya getirmeye yardımcı olabilir.

Büyüyen mi? Çerçeveli kanvas baskılar, büyük boyutlu uygulamalar için çok uygundur. Kanvas çerçeveler de genel görüntüyü bunaltmadan vurgulayacak şekilde tasarlanmıştır. Bir ömür boyu sürecek bir sanat eseri arıyorsanız, özel çerçeveli kanvas baskılarımız, solmaya veya eğilmeye direnirken güzelliği onlarca yıl koruyacak şekilde tasarlanmıştır – çerçeveli kanvas baskılar, sevdiklerinizin beğeneceği yadigârlar yaratır.

3. Kolaj Kanvas Tablolar

kolaj tuval baskılar galeri duvar sanatı

Kanvas baskı projeleri ile kendi iç tasarımcınız olabilirsiniz! Yaratıcı yönünüzü göstermek için bir kolaj galeri tuval baskısı kullanarak duvarlarınızı geliştirin. Bir kolaj tuvali, birden çok fotoğrafı görüntülemek veya tek bir fotoğrafı, sanatsal bir parıltıyla benzersiz bir görünüm için birkaç farklı görüntüye ayırmak için kullanılabilir. Design-a-Wall aracımız, ister kendi sanatınızı ister en sevdiğiniz baskıyı sergiliyor olun, göz alıcı bir duvar oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Kolaj kanvas baskılar, galeri duvarı fikirlerinizi hayata geçirmenin mükemmel bir yoludur. Yığılmış, kare veya panoramik stiller dahil olmak üzere her zaman istediğiniz galeri duvarını oluşturmanıza yardımcı olacak çeşitli seçenekler sunuyoruz. Sizin için en iyi seçeneği seçmek için birlikte çalıştığınız alanı düşünün:

  • Dar oda – Dikey olarak düzenlenebilen üst üste çoklu baskıları deneyin.
  • Büyük oda – Garip boşlukları doldurmaya yardımcı olabilecek panoramik çoklu baskılarla gidin.
  • Standart oda – Alanı ilginç kılmak için çeşitli boyutlarda baskılar kullanarak geleneksel bir galeri duvarı oluşturun.

4. Panoramik

panoramik kanvas baskılarPanoramik kanvas baskılar manzara, vahşi yaşam, doğa ve şehir manzarası fotoğraflarını görüntülemek için harikadır. Düğünler, etkinlikler, aile toplantıları ve daha fazlası gibi grup resimleri için de harikadırlar! İster sahil üzerinde bir gün batımını, ister en sevdiğiniz şehir manzarasını veya büyük aile portresini göstermek isteyin, panoramik bir ekran her duvar için çarpıcı bir odak noktası oluşturur.

Panoramik baskılar, evinizi veya ofisinizi dekore etmenin dramatik ve nefes kesici bir yoludur. Panoramik bir baskının nereye yerleştirileceğini bulmaya gelince, yaratıcı olabilirsiniz. Kanepe veya yatak arkası gibi geniş boş alanlar için ideal olsalar da, aynı etki için dikey olarak döndürerek daha küçük alanları da düşünebilirsiniz.

5. Kanvas Tabloları Asmak

San Francisco Golden Gate Köprüsü'nün tuval baskılarını gri bir duvara asılı

Kendi asılı kanvas baskılarınızı tasarlayarak bu asılması kolay kanvas parçalarla bir açıklama yapın. Asılı kanvas baskılarımız, bu modern ve çağdaş tuval duvar sanatı baskılarını kişiselleştirerek sanatsal yeteneklerinizi hayata geçirecek. En sevdiğiniz anılarınızı, sizin ve tüm ailenizin hayran kalacağınız ve keyif alabileceğiniz türünün tek örneği sanat eserlerine dönüştürün. Birinci sınıf bir poli-pamuk kanvas ile yarı parlak bir yüzey üzerine basılmış olan bu kanvas baskılar, güzel oldukları kadar dayanıklıdır. Her kanvas baskı, kanvasınızın üstünü ve altını yerinde tutan iki şık ve şık siyah manyetik ahşap çubukla birlikte gelir. Bu şık, asılı kanvas baskılar, en sevdiğiniz aile fotoğraflarını sergilemek ve herhangi bir özel günü kutlamak için harika bir hediye yapmak için mükemmeldir.

6. Yatay Kanvas Baskılar

Duvar sanatınızı 10X20, 10X24, 12,36 ve 30X40 boyutlarında yatay kanvas duvar sanatı parçalarıyla süsleyin. Bu kanvas parçalar, geniş manzaralarınız ve geniş lensli resimlerinizle harika görünecek. Arkadaşlarınızın ve ailenizin hayran kalması için basılan ve sergilenen resimlerinizle panoramik fotoğrafçılığınızı yeni zirvelere taşıyın. Bu yatay duvar sanatı tuvali, herhangi bir kanvas baskıyı değerli bir parçaya dönüştürmek için 3 adede kadar farklı fotoğraf içerebilir.

7. Dikey Kanvas Baskılar

Dikey tuvaller, 8 × 10, 10 × 14, 12 × 12, 16 × 16, 16 × 20, 20 × 30, 24 × 36, 36 × 36, 20 × 24 ve 30 × olmak üzere çok çeşitli boyutlarda gelir. 30. Her evde veya ofiste harika görünecek sonsuz kanvas baskılar oluşturmak için en sevdiğiniz anılarınızı kullanın. En sevdiğiniz fotoğraflardan en fazla 9’unu içerebilen çeşitli tasarım şablonlarından birini seçin. Her duruma uygun tasarım şablonlarıyla, bu dikey kanvas baskılar hediye olarak veya herhangi bir düz duvarı süslemek için mükemmeldir.

Dikey ve yatay parçalarla tuval duvar sanatı parçaları

8. Çocuklar İçin Duvar Sanatı

Çocuklarınızın odalarını, çocuğunuzun her sabah uyanmaktan hoşlanacağı güzel ve motive edici duvar sanatı kanvas parçalarıyla dekore edin. Bu parçalar, isimleri ve en sevdikleri renk ve şekillerle süslenmiş resimlerini içerebilir. Çocuğunuzun her gün hayran kalması için çizimlerini ve tablolarını profesyonel olarak tuval baskı üzerine bastırarak ekstra özel bir sanat eseri oluşturun. Sanat eserlerini duvarlarına asabilmek, benlik saygısını ve kendini ifade etmeyi artıracaktır.

Kanvas Tablolarla Dekorasyon İçin İpuçları

Kanvas baskı asmak

En iyi kanvas baskıyı seçerken göz önünde bulundurmanız gereken önemli faktörleri bilseniz de, dekore ettiğiniz alanı da aklınızda tutmalısınız. Yüksek, canlı renklerle bir açıklama yapın veya yumuşak tonlar ve nötrlerle odayı zarif bir şekilde vurgulayın. Kişisel tarzınızı ifade eden ve mekanda benzersiz bir his yaratan kişiselleştirilmiş duvar sanatını bulun. Daha fazla tanım için bir tuval baskısı ve dikkat çekeceği kesin olan yüksek kaliteli sanatçı yeniden baskıları için bir litografi tuval düşünün. Duvar baskıları ekstra bir etki katar ve her eve mükemmel bir ektir.

Mevcut Mobilyaya Göre Renk Seçin

Mobilyalarınızı kanvas baskılarınızın gerçek renkleriyle eşleştirmek, halihazırda sahip olduğunuz şeye tamamen yeni ve taze bir hava katabilir. Günümüzün daha modern trendlerinin çoğunda, mobilya ve sanat eserleri kombinasyonları birbirini tamamlayan renk ve tasarımların bir kombinasyonundan oluşur. Bu amaçla, seçtiğiniz sanat eseri ve mobilyalar, karanlıklarda, ışıklarda veya deniz veya belki de gün batımı gibi bir unsuru çağrıştıran bir kombinasyonda oynayan bir renk temasını aktarmaya çalışmalıdır.

Zevkinize Uygun Kanvas Baskı Temalarını Seçin

Kanvas baskılar asılı

Günümüzde kanvas baskı almak her zamankinden daha kolay. Soyut ve doğa baskıları da dahil olmak üzere bir dizi konu arasından seçim yapabilirsiniz. Bununla birlikte, fotoğraftan tuvale ve kişiselleştirilmiş baskılar da giderek daha popüler hale geliyor. Özellikle muhteşem bir fotoğraf çektiyseniz veya evinizi geleneksel duvar sanatı yerine sevdiklerinizin fotoğraflarıyla dekore etmeyi tercih ettiyseniz, kişiselleştirilmiş baskılar ve fotoğraftan tuvale seçenekleri, bunu benzersiz ve aynı zamanda sofistike bir şekilde yapmanıza olanak tanır. Fotoğraf düzenleme yazılımında veya cep telefonlarında bulunan birçok filtre ve efektle birleştiğinde, görünüşte mülayim bir fotoğraf eski görünümlü bir görüntüye dönüştürülebilir veya asılacağı veya görüntüleneceği alana uyacak şekilde herhangi bir şekilde ayarlanabilir.

Baskı Seçmeden Önce Odanın İşlevi Hakkında Düşünün

Banyo sanatı veya mutfak sanatı gibi nemli veya dağınık olabilen odalarda sanatınızı korumak için, baskılarınızı nemden veya döküntülerden uzak tutmak için çerçeveli kanvas baskılar seçin. Öte yandan, ana yatak odanızdaki bu büyük duvarları nasıl dekore edeceğinize karar verirseniz, odaya ilginç bir odak noktası vermek için galeri sarılı panoramik bir baskı alın. Veya çocuk odasında, çocuklarınızın sanat eserlerini, spor fotoğraflarını veya okul resimlerini sergileyebileceğiniz kanvas baskı kolajlar kullanmayı düşünün.

Oturma odası veya koridorlar için, eviniz için çarpıcı bir galeri veya sanat duvarı düzenlerken, içinizdeki ev tasarımcınızın oynamasına izin verin. Daha büyük alanlarda, parlaması için daha fazla alana sahip büyük kanvas baskılar da seçebilirsiniz. Fotoğraflarınızı nereye asmayı seçerseniz seçin veya alanınız veya bütçeniz ne olursa olsun, kanvas baskılar her türlü yaşam tarzına uyacak kadar çok yönlüdür. Mutfak veya yemek odası için zarif bir şekilde boyanmış meyve ve sebze veya eğlenceli çiftlik hayvanı sanatı arasından seçim yapın. Deneysel soyut baskılar herhangi bir odada çalışır ve duvarda görsel bir merkez oluşturur.

Kanvas Baskılarınızı Benzersiz Yollarla Konumlandırın

Baskılarınızı sunma şekliniz, gerçek odanın büyüklüğüne ve vermeye çalıştığınız etkiye bağlıdır. Mümkün olduğunca fazla yatay alan kullanarak eksiksiz bir oda hissi yaratmaya yardımcı olmak için sanatı çerçeveleyin ve mantolarda, kitap raflarında, pencere kenarlarında ve masalarda sergileyin. Duvarda asılı kanvas baskılar kullanabilir, küçük gruplar halinde düzenleyebilir veya tek bir parça asarak bel yüksek ve aşağıda olan ile göz hizası veya üstü arasında süreklilik oluşturabilirsiniz. Odanın atmosferinde bir bütünlük hissi yaratır. Sanatın yere oturmasına izin veren bu küçük numara, özellikle uzun veya daha büyük kare parçalar için gerçek odanın daha büyük görünmesini sağlar.

Sevdiklerinize Haraç Vermek İçin Duvar Sanatını Seçin

Bir fotoğrafı kolayca kanvas baskıya dönüştürerek yakalanan aile anlarınızı geliştirin. Birçok aile, sanat eserlerini, vefat eden sevdiklerini veya aile üyelerinin başarılarını anmak için kullanır. Mezuniyet kolajlarından ataların resimlerine kadar her şeyi içerebilen kişiselleştirilmiş baskılar, bunu sofistike bir yöntemle yapabilir.

Sarma

Ev dekorasyon tarzınızı kanvas baskılarla sınırlamak zorunda kalmayacaksınız. Farklı stilleri karıştırıp eşleştirin veya dekorasyon ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde kişiselleştirin. Çeşitli kanvas baskılarımızla, doğrudan tuval üzerine basıldıkları için büyük bir fotoğraf veya bir fotoğraf kolajı tasarlama esnekliğine sahipsiniz. Kanvas baskınızı metinle özelleştirerek, özel bir günü anabilir veya benzersiz bir hediye oluşturabilirsiniz. Bu kadar çeşitli kişiselleştirme seçenekleriyle, kanvas baskılar her tarz ve bütçe için çalışır.

Eviniz için bir baskı seçerken daha fazla bilgi almak için tuval boyutlandırma kılavuzumuzu kullanın. İster o mükemmel hediyeyi arıyor olun ister sadece evinizdeki boş duvarları doldurmak isteyin, ihtiyaçlarınıza uygun bir kanvas baskı var.

Ek Kanvas Baskı Kaynakları:

En İyi Kanvas Tablolar: Her Ev İçin 8 Stil
konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu