En iyi fiyata oturma odası mobilyaları

İşim gereği, aradıkları stil veya sahip oldukları bütçe ne olursa olsun, müşterilerim için her zaman en iyi mobilyayı bulmak zorundayım.

Bu, yıllar içinde, bazıları fetiş mağazalarım veya genellikle ürünleri için başvurduğum ana mağazalarım haline gelen çok sayıda mağaza, üretici ve markayı tanımamla sonuçlandı.

Ve aşağıda göreceğimiz oturma odası mobilya firması Moblerone (diğer alanların yanı sıra) bunlardan biridir, çünkü gerçekten iyi fiyatlarla son derece çok yönlü, güzel bir oturma odası mobilyası kataloğuna sahiptir ve vermemesi zordur. Müşterinin istediği herhangi bir odayı sağlamak için doğru set ile.

Yemek odanızdaki stil ve alan ne olursa olsun, onun için mükemmel bir mobilya veya kompozisyon parçası bulabileceğiz. Sizlere bu firmanın çok yönlülüğünü ve tüm stilleri kapsayan en popüler oturma odası mobilyalarından bazılarını gösterdiğimi benimle takip edin. En popüler olanlardan biriyle başlıyoruz:

İskandinav aksanıyla modern tarzda

Modern ve ucuz oturma odası mobilyaları

Moblerone tarafından oturma odası mobilya bileşimi Royal 2

Şu anın en modern tarzlarından biri İskandinav tarzıdır. Tarzınız buysa, Moblerone’da bu çizgilerin üzerinde gördüğümüz gibi bu tarzda ve dediğim gibi mükemmel bir fiyata salon takımları var.

Aslında gördüğünüz tüm oturma odası takımı, tv dolabı, yemek masası ve büfe 854 €. Rakipsiz bir kalite / fiyat oranı, sence de öyle değil mi?

Ayrıca, bizi ilgilendiren buysa, bu kompozisyonu diğer yüzeylerle de özelleştirebiliriz. Doğal olarak, bitiş türüne bağlı olarak fiyat değişecektir.

Bu model Royal 2 kompozisyonudur ve buraya tıklayarak daha fazla ayrıntı, kaplama ve fiyatları web sitesinde görebilirsiniz.

Oturma odanızı döşemek için diğer stilleri tercih ediyorsanız, pratik olarak bunlardan herhangi birini bulabiliriz, aşağıya bakın:

Çağdaş rustik tarz

Modern rustik oturma odası mobilya takımı

Moblerone tarafından oturma odası mobilya bileşimi Denver

Rustik tarz günümüzde en çok aranan stillerden bir diğeridir, ancak daha klasik ve kaba versiyonunda değil, bu satırların üzerinde gördüğümüz gibi daha güncel bir versiyonda: Düz ve basit çizgilerle daha rafine bir stil ama rustik bir ruhla.

Moblerone’da oturma odamız için bunun gibi mükemmel kıyafetler bulabiliriz ve hepsini yaklaşık 1.220 € karşılığında. Ve her şeyi söylediğimde, her şeyi kastediyorum: TV dolabı, sehpa, raf ve yemek masası ve sandalyeler. Diğer bir deyişle, tüm oturma odası rakipsiz bir fiyata stil ve tasarımla döşenmiştir.

Ek olarak, tüm set özelleştirilebilir, bu aynı mobilyalara farklı ayaklar, diğer yüzeyler veya diğer ölçüler ekleyerek onları alanımıza mükemmel bir şekilde uydurabiliriz.

Bu firmanın bize sunduğu çok yönlülüğün bir örneğini vermek için, bu modern rustik seti beğendiğinizi ve bugünlerde de çok modern bir tarz olan endüstriyel bir tarz eklemek istediğinizi hayal edin.

Tv dolabını kişiselleştirebilir ve siyah veya çok koyu tonlarda ahşap parçalar ekleyebilirsiniz ve hemen aşağıda gördüğümüz gibi bir oturma odasına sahip olursunuz:

Modern endüstriyel tarz

Modern Endüstriyel Rustik Oturma Odası Mobilya Takımı

Moblerone tarafından oturma odası mobilya bileşimi Denver

Gördüğünüz gibi aynı kompozisyon. Denver kompozisyonu, ancak size söylediğim gibi, mobilyaların her bir parçasını kişiselleştirerek, ona oturma odamız için istediğimiz stili ve detayları verebiliriz. Yani, saf çok yönlülük.

Aslında, Denver kompozisyonu, tarzına ve boyutuna bakılmaksızın oturma odamızı döşemek için bulabileceğimiz en çok yönlü oturma odası mobilyalarından biridir, aşağıdaki örneğe bakın:

Zarif ve sofistike tarz

Zarif oturma odası mobilya takımı

Moblerone tarafından oturma odası mobilya bileşimi Denver

Şık ve zarif bir oturma odası mobilyası mı arıyorsunuz? Bunu, bu kombinasyonla ve siyah ve beyazın kazanan bir tandemini oluşturmak için değerli bir doğal ebonize ahşap tonu olan mat beyaz ve Bocamina cilaları seçerek başarabiliriz.

Denver kompozisyonunun sınırı yoktur, size çok yönlülüğünün genişliğini görebilmeniz için iyi farklılaştırılmış ve tanımlanmış örnekler verdim, ancak seçenekler pratik olarak sınırsızdır.

Buraya tıklayarak bu serinin daha fazla örneğini ve farklı kombinasyonlarını çevrimiçi mağazalarında görebilirsiniz.

Başka bir farklı oda grubu görelim:

Modern dizayn

Modern tasarım oturma odası mobilyaları

Moblerone tarafından ICE 7 oturma odası mobilyalarının bileşimi

Modern bir tasarıma sahip, dikkat çeken ve saklama kapasitesi olan güzel bir mobilya parçası arıyorsanız, ne kadar mükemmel bir set bulabileceğimize bir göz atın ve tümü 579 € ‘dan başlayan fiyatlarla. Bir mucize.

Firmanın diğer set ve kompozisyonlarında olduğu gibi, bu da farklı yüzeylerde özelleştirilebilir. Küçük görmek:

Modern tasarım oturma odası tv dolabını özelleştirin

Moblerone tarafından hazırlanan ICE 7 salonu için mobilya bileşimi ve farklı yüzeyler

Ön tarafı bir kaplamayla, kapıları başka bir kaplamayla ve asma dolapların arkasını başka bir kaplamayla veya tüm seti aynı kaplamayla özelleştirebiliriz, eğer istediğimiz buysa.

Bu ICE 7 model oturma odası mobilyasıdır ve daha fazla detayı görebilir veya resmi web sitesinden satın alabilirsiniz.

Firmanın en çok yönlü kompozisyonlarından bir diğeri ve altını çizmek zorunda olduğum bir diğeri de neredeyse sınırsız seçeneklere sahip ve gerçekten güzel bir oda elde edebileceğimiz RIVER serisidir:

Modern oturma odası mobilya bileşimi RIVER

Moblerone marka RIVER modern oturma odası mobilyaları

Moblerone tarafından RIVER serisi ile döşenmiş oturma odası

Ne kadar güzel ve modern bir odaya ve kendi kişiliğine bakın, bugün çoğu odada eksik olan bir şeye bakın, çünkü hepsi aynı görünüyor.

Bu oda dediğim gibi, bu çizgilerin üzerinde gördüğümüz kadar şık ve güncel odalar elde etmek için çok çeşitli parçalara sahip RIVER kompozisyonu ile döşenmiştir ya da çok daha eksiksiz ve eğer varsa daha fazla depolama kapasitesine sahiptir aşağıda gördüğümüz gibi ihtiyacımız olan şey:

Moblerone marka RIVER modern oturma odası mobilyaları

Moblerone tarafından RIVER oturma odası takımı

Bu kompozisyonda, tamamen farklı diğer yüzeyleri görmenin yanı sıra, vitrinler sayesinde mobilyaların saklama alanının arttığını da takdir edebiliyoruz.

Ve bu seri, Moblerone’nin RIVER serisi, istediğimiz şey buysa, tüm oturma odasını tamamlayıp eşleştirmek için bazı değerli vitrinler, raflar ve büfeler kredisine sahip.

Doğal olarak, tüm seriler gibi, onu çok çeşitli farklı yüzeyler ve tasarımlarla özelleştirebiliriz. Küçük görmek:

Moblerone marka RIVER modern oturma odası mobilyaları

Moblerone RIVER serisi tv dolabı, teşhir dolabı ve büfe seti

Bu set aynı zamanda RIVER serisinin bir parçasıdır ve görebileceğiniz gibi, farklı yüzeylere ve tasarıma sahip olmanın yanı sıra ayakları seçebilir veya büyük bir vitrin ve büfe veya ihtiyacımız olan başka bir mobilya parçası da ekleyebiliriz. oturma odası ve bu, aşağıda gördüğümüz gibi, yemek odasının tamamını döşemek istesek bile oyuna gider:

Moblerone tarafından belirlenen RIVER oturma odası mobilyaları

Moblerone marka RIVER serisi yemek takımı

Eksiksiz ve modern bir oturma odası için alçak büfe, vitrin ve masa.

Doğal olarak, bu sadece bir örnek, çünkü size söylediğim gibi, RIVER serisi cilalar, mobilyalar, kulplar ve ayaklar bakımından tamamen zevkinize göre özelleştirilebilir:

Yüzeyler, kulplar ve bacaklar

Moblerone tarafından sunulan RIVER serisinin yüzeyleri, ayakları ve kulpları kataloğu

Gördüğünüz gibi, seçenek yelpazesi son derece cömert. Tüm bu seçenekler sayesinde, oturma odamıza kendi kişiliğini, doğru mobilyayı seçerek, kendimiz ve tarzımız için mükemmel yüzeylerle verebiliyoruz.

Bu serinin tüm detaylarını, yüzeylerini, mobilyalarını, kompozisyonlarını ve fiyatlarını web sitelerinde görebilirsiniz.

Beni blogda takip ederseniz, zaman zaman fetiş veya başlık mağazalarımdan bazılarını açığa çıkardığımı anlayacaksınız, çünkü okuyucu için oldukça yararlı olduğunu düşünüyorum. Başta da söylediğim gibi, bu onlardan biri ve makaleyi gördükten sonra nedenini tahmin edebilirsiniz, değil mi?

Herhangi bir sorunuz varsa, size cevap vermekten mutluluk duyacağıma dair bir yorum bırakın ve bu mağazanın bir arkadaşınızın veya aile üyenizin ilgisini çekebileceğini düşünüyorsanız, paylaşın. Teşekkürler!

En iyi fiyata güzel, tasarımcı oturma odası mobilyaları konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu