EN İYİ bir banyo için 10 modern tasarım ve özelleştirilebilir lavabo

“Farkı yaratan küçük ayrıntılardır.” Birçok kez duyduğunuz bu söz, bir iç mimar olarak sizi temin ederim ki, bu alanda daha doğru bir şey yoktur.

Bu küçük detaylara dikkat etmeyerek şımarık projeler gördüm. Aynı zamanda küçük değişiklikler yapmanın ve küçük detaylara özen göstermenin muhteşem sonuçlar verdiğini gördüm.

Bir banyoda bu daha da önemli hale gelir, çünkü duvar veya zemin kaplaması ve sıhhi tesisat dışında, musluklar, tezgah veya özellikle lavabo gibi çok sayıda küçük ayrıntı vardır.

Normal bir banyo ile muhteşem bir banyo arasındaki farkı yaratan bu küçük aksesuarlardır. Bu yüzden 10 modern tasarım ve kişiselleştirilebilir lavabolar hazırladım, böylece banyonuzu bitirmek için mükemmel lavaboyu seçebilirsiniz. Onları göreceğiz ve size özelliklerini ve nüanslarını anlatacağım.

ZenPlus lavabo

ZenPlus tasarım lavabo

Sadece bakıldığında kelimelere gerek kalmayan modern tasarımlı, güzel bir tezgah üstü lavabo.

Asimetrik olarak kesilmiş, İskandinav tarzı olsun, bugünlerde bu kadar modern bir stil olsun, herhangi bir banyoda bir sınıf dokunuşu ve odak noktası yaratabilir.

Üstelik sadece yenilikçi tasarımıyla değil, daha önce de söylediğim gibi hazırladığım bu lavabolar, banyonuza uyarlanacak ve iki renkte seçilebilecek şekilde özelleştirilebilir.

Yani, lavabonun içinde saf beyaz ve dışta aşağıda gördüğümüz 10 RAL rengine kadar mevcuttur:

Tasarımcı lavabolar için RAL renkleri

Böylelikle, örneğin zarif Pembe Vizon gibi banyoya bir renk dokunuşu katmak istiyorsanız, aşağıda görebileceğiniz kadar güzel bir lavaboya sahip olursunuz:

ZenPlus Mink Pink tasarım lavabo

Bana kişiliği olmadığını söyleme. Bu, tüm detayların halledildiği bir banyo.

Bu lavabo Mundilite’dendir ve buraya tıklayarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Başka bir modele bakalım.

OvulaPlus lavabo

OvulaPlus tasarım lavabo

Bir damla suyun doğrusal ve kesintisiz yolundan esinlenen bu lavabo, normal bir banyo ile karaktere sahip tasarımcı bir banyo arasındaki farkı yaratacak harika kişiliğe sahip bir lavabo.

Bu lavaboyu sadece asılı değil, aynı zamanda banyoda bir tezgah mobilyası tercih etmeniz veya ihtiyacınız olması durumunda gömülü olarak bulabiliriz.

Ayrıca görüntüde 2 metre genişliğinde geniş formatı görmemize rağmen, daha küçük banyolara adapte edebilmek için daha küçük boyutlarda da mevcuttur.

Gördüğümüz ve göreceğimiz tüm lavabolar gibi, suya ve kimyasallara karşı büyük direnci, dayanıklılığı ve yumuşaklığı nedeniyle bu elemanların tasarımında zaten klasik bir malzeme olan SurfacePlus ile yapılmıştır. ve doğal taşı taklit eden yüzeyinin hoş dokunuşu.

Mundilite firmasındandır ve web sitelerinde daha fazla ayrıntı görebilirsiniz.

Başka bir modern tasarım lavaboya bakalım.

Amuriplus tezgah üstü lavabo

Amuriplus tasarım lavabo

Küçük detaylara özen göstererek banyo karakterini ve kişiliğini kazandırmak için kullanabileceğimiz bir diğer değerli tezgah üstü lavabo modeli de bu çizgilerin üzerinde modern bir endüstriyel mobilya üzerinde gördüğümüz AmuriPlus lavabodur.

Gördüğünüz gibi, bu modern lavabolar, endüstriyel olanlar kadar güçlü ve karakteristik veya aşağıda gördüğümüz İskandinav popüler olanı kadar güçlü ve karakteristik olsa bile, diğerlerinin yanı sıra, her türlü dekoratif tarzda iyi çalışır:

Amuriplus tasarım lavabo

Düz çizgilerle küresel bir şekle ve çağdaş bir minimalist sanat eserini andıran bir tasarıma sahiptir.

Önceki model gibi, iki renkli olarak da mevcut, dışını değiştirmek ve kişiselleştirmek için 10 renk arasından seçim yapabiliyor, ancak saf beyaz renkte muhteşem bir lavabo olduğunu itiraf etmeliyim.

Mundilite’den ve bu lavabo hakkında daha fazla detayı buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Bir başka tasarım lavabo ile devam edelim:

Lavabo DeltaPlus

Bu lavabonun çok kişiliğe sahip olduğu için herkese göre olmadığını itiraf etmeliyim, ancak beni düzenli olarak okursanız, kedilere karşı bir tutkum olduğunu ve güzel beyaz bir Fars ile yaşadığımı anlayacaksınız. ev.

Bu yüzden size bu diğer tasarım lavabo modelini sunmaktan kendimi alamadım, çünkü çok özgün bir mekan yaratabiliyor ve çok sevdiğim için.

Ayrıca sadece tezgah üzerinde değil, aşağıda gördüğümüz gibi asma veya gömme gibi diğer formatlarda da dış cephesi için 10 olası renkte de bulabiliriz.

DeltaPlus Gato lavabo

Ayrıca Mundilite’den ve web sitelerinde daha fazla ayrıntı görebilirsiniz.

Bir başkasına geçelim.

NúiPlus tezgah üstü lavabo

NúiPlus tasarım lavabo

Karakterli, öne çıkan ve etki yaratan bir lavabo arıyorsanız, bu satırların üzerinde gördüğümüz NúiPlus, banyonuz için mükemmel bir lavabo.

Minimalist bir tasarıma sahip bir vazoyu andıran büyük, derin bir lavabo.

Ayrıca bu model daha önce gördüğümüz 10 RAL rengi içerisinde başka bir renkte de sipariş edilebiliyor, bu da ona daha fazla kişilik kazandırıyor ya da banyoya sığarsa daha da öne çıkmasını sağlıyor. Muhteşem bir lavabo.

Ayrıca Mundilite markasına aittir ve tüm bilgileri ve teknik sayfasını web sitesinde görebilirsiniz.

Başka bir lavaboya bakalım.

NoxPlus lavabo

NoxPlus tasarım lavabo

Önceki lavabo favorilerimden biridir, ancak çoğu ölümlünün sahip olduğu banyolar oldukça küçük olduğu için bazı insanlar için aşırı yüksek olabileceği doğrudur.

Bu nedenle, bu çizgilerin üzerinde gördüğümüz tasarım lavaboyu seçtim, çünkü aynı zamanda derin ve değerli, ancak yüksekliği o kadar da aşırı olmayan, geleneksel banyolara entegrasyonunu daha kabul edilebilir kılan heykelsi bir lavabo.

Büyük bir lavabo olmasına rağmen minimalist kesimi, onu her bir elemanın görsel ağırlığının ölçülmesi ve üzerinde düşünülmesi gereken küçük alanlar için mükemmel kılar.

Baktığımız diğer lavabolarda olduğu gibi, bu da, aşağıda gördüğümüz ince ve zarif Krem renginde olduğu gibi, içi saf beyaz ve dışı 10 RAL renginden birinde olmak üzere iki renkli olarak da satın alınabilir. :

Krem renginde modern tasarım lavabo NoxPlus

Bu lavabo da Mundilite firmasına aittir ve tüm detayları buradan web sitelerinde görebilirsiniz.

Muhteşem olan bir sonraki modern tasarım lavaboya bir göz atalım.

Lavabo AmeliPlus

Modern tasarım lavabo Ameliplus

Göreceğimiz en zarif eviyelerden biri. Banyo tezgahının üzerine sanatsal bir seramik parçası gibi sanat eseri koyabileceğimiz güzel, ince, modern ve asimetrik bir tasarıma sahiptir.

55 cm genişliğinde ve 38 cm derinliğinde cömert ölçülere sahiptir, ancak aşırıya kaçmadan küçük banyolar için mükemmel kılar, en çekici olanı dekoratif ve pratik bir vurgu yapar.

Ayrıca bu modern tasarım lavaboyu beğendiyseniz ancak bu paragrafların yukarısında gördüğümüz gibi tezgah formatıyla ilgilenmiyorsanız hemen aşağıda gördüğümüz gibi gömme formatta da bulabiliriz:

Modern tasarım ankastre lavabo ameliplus

Bu formatta lavabo mobilyayla mükemmel bir şekilde bütünleşir ve daha az görsel ağırlık ile daha rafine ve minimalist bir sonuç bırakır.

Aşağıda gördüğümüz gibi tezgah formatında da bulabiliriz:

AmeliPlus tasarım lavabo

Bu formatta, önceki gömme modelde olduğu gibi, iki lavabonun gerekli olduğu banyolar için hem tekli hem de çift lavabolar mevcuttur.

Aşağıda gördüğümüz her zaman zarif ve zamansız siyah renk gibi banyomuzun tarzına ve estetiğine en uygun rengi seçebilmek için gördüğümüz 10 RAL içerisinde diğer renklerde de mevcuttur:

Siyah modern tasarım lavabo

Ayrıca Mundilite’den ve burada tüm özelliklerini ve seçeneklerini görebilirsiniz.

Bir sonraki lavaboya geçelim:

LevelPlus lavabo

Modern tasarım lavabo LevelPlus

Yenilikçi bir tasarıma ve çok kişiliğe sahip bir lavabo, söylediklerimin doğru olduğunu bilmek için onu görmeniz yeterli.

Lavaboya tezgah alanı sağlamak için daha yüksek bir seviyeye uzanan cömert ölçülere sahip bir lavabo.

Bu lavabonun zarafeti ve özgünlüğü tam olarak daha yüksek bir seviyedeki bu uzun uzantıda olsa da, hemen aşağıda gördüğümüz gibi, alan sorunu olan banyolara uyum sağlayan daha küçük bir boyutta da bulabiliriz:

Modern tasarım lavabo LevelPlus

Uzantı minimal olmasına rağmen, yine de kendi tarzına sahip olmak ve banyoya modern bir tasarım vurgusu vermek için yeterli uzantıya sahiptir.

Ayrıca Mundilite’den tüm ayrıntılarını web sitesinde görebilirsiniz.

AruPlus tasarım lavabo

AruPlus modern tasarım lavabo

Bir süredir, kase tipi lavabolar çok fazla popülerlik kazanmıştır. Daha azı için değildir çünkü estetiği lavabo alanını güzel gösterir.

Bu nedenle, bu modern lavabolar listesinde, bu paragrafların üstünde gördüğümüz AruPlus modeli gibi, bu özelliklere sahip bir lavabo eksik olamazdı.

Konik şekilli ve ultra ince çizgilerle sade, güzel bir lavabo, lavabonun her ortama uyum sağlamasını sağlıyor.

Beni en çok cezbeden model tertemiz saf beyaz standarttır, ancak bir renk tonu eklemek isterseniz diğer 10 RAL renginden birini de sipariş edebilirsiniz.

Mundilite’den tüm bilgileri burada görebilirsiniz.

Aşağıdaki modele bakalım.

Lavabo EkavipPlus

Modern tasarım ankastre lavabo EkavipPlus

Lavabo formatlarına gelince, genellikle gömme lavaboya, tezgah üstü lavaboya veya tezgah üstü lavaboya sahibiz, değil mi?

Bu model, gömme lavabo isteyenlerin taleplerini karşılamak için hacimli ve daha fazla varlığa sahip iki formatı bir araya getiriyor.

Böylelikle dairesel, modern ve minimalist şekline ek olarak, bu lavabo tezgahtan birkaç santimetre dışarı çıkarak tüm sete harika bir tasarım vurgusu veriyor.

İstersek bu model standart dışındaki boyutlarda bulunabilir veya sipariş edilebilir, ancak yukarıdaki resimde gördüğümüz gibi sadece saf beyaz renkte mevcuttur.

Mundilite markasının tüm detaylarını buraya tıklayarak öğrenebileceğiniz bir diğer modeli.

Gördüğünüz gibi başta da söylediğim gibi banyonuzu ön plana çıkaracak ve “tasarım” adını alacak olan küçük detaylardır. Ve lavabonun bunu başarmak için sahip olduğumuz ana kahramanlardan ve kaynaklardan biri olmasına rağmen, beraberindeki muslukları da hesaba katmalıyız. Ama bunu yakında başka bir makalede anlatacağım.

En çok hangisini beğendin? Yorumlarda seni okudum.

Ve bu makalenin bir arkadaşınızın veya aile üyenizin ilgisini çekebileceğini düşünüyorsanız, paylaşın. Teşekkürler.

EN İYİ bir banyo için 10 modern tasarım ve özelleştirilebilir lavabo
konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu