El sanatları sevenler için en iyi hediyeler

fotoğrafçılık
En iyi arkadaşının doğum gününün zamanı geldi. Normalde, ona ne alacağınızı düşündüğünüz için günler hızlı geçer. Bir kitap her zaman iyi bir hit ve bir hediyeden daha fazlasıdır. Çoğu zaman da, her zaman kullanışlı olan bazı mücevherler veya giysiler satın alırsınız, ama neden daha kişisel bir şey seçmiyorsunuz? Sonuçta, o senin en iyi arkadaşın.

Bir şeyi özelleştirmek düşündüğünüzden çok daha kolay ve buna inanmıyorsanız, bu makale bulmanıza yardımcı olacaktır. bir arkadaşa vermek için fikirler ve şüphesiz, özellikle de büyük bir el işi aşığıysanız, onları seveceksiniz.

Bu yıllar ayrıca koronavirüs meselesiyle birlikte kapanan aylar ve topluma yerleşen toplu belirsizlik, yakınlık, sevgi ya da dostluk göstermek adeta zorunlu hale geldi.

Ve zaten biliniyor, “bir arkadaşı olanın bir hazinesi vardır”, bu nedenle arkadaşlarınıza iyi bakmalı, onları hayatınıza dahil etmeli ve günlük hayatınızı asla bozmamalısınız çünkü sizi birleştiren ip bu olacaktır. .

Birbirini çok sık görmeyen arkadaşlar arasında sık sık “Sanki dün görmüş gibiyim” denildiği doğrudur, ancak bu ifadenin kullanılması ve geçerli olması için minimum teması sürdürmek önemlidir. yanlış ses değil.

Rúa Vieja markası bu kampanyada zaten söyledi. “Birbirimizi daha çok görmeliyiz”. Sonunda, bir şeyle diğeri arasında, çalışmaya ve bazen işten dinlenmeye o kadar çok zaman ayırıyoruz ki, başka hiçbir şeye yer yokmuş gibi görünüyor..

Özel ve kişisel bir hediye yapmak için fikirler

Bu yüzden arkadaşımıza onu önemsediğimizi gösterme, onu bir hediye olarak kişiselleştirme fırsatlarını kaçırmamalıyız. Yaratıcıysanız, beğeneceksiniz ve ona nasıl değer vereceğinizi bileceksiniz. İşte bazı fikirler:

Birlikte fotoğrafları ortaya çıkarın. Dijital kamera kullanılmaya başladığından beri, fiziksel fotoğraflar eski bir nesne haline geldi. Birlikte son geziyi, son yılların en komik anlarını seçin ve ünlü Polaroidler tarzında kare formatında ortaya çıkarın. Fotoğraflar, zevkli bir şekilde, her yerde güzel görünen mükemmel bir dekoratif kaynaktır. Arkadaşınız el işlerinden hoşlanıyorsa, onları giymeyi düşünün. bir bardakta veya duvardaki bir kütükten iplerle asılı ve ona ihtiyacı olan her şeyi bul. Evinizde harika görüneceğinden emin olabilirsiniz.

Gündem. Kim bir gündeme ihtiyaç duymaz? İş için veya kişisel sorunlar için. Ajandanızı fotoğraflarınızla kişiselleştirebilir ve günlük işlerinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz. Kişisel bir hediye olduğu kadar faydalı bir hediyedir, bu yüzden kesinlikle çok iyi karşılanacaktır. Benzer bir şeyi bir takvimle yapabilirsiniz, fotoğrafları yılın mevsimleriyle birleştirmeyi denemeyi unutmadan, yani Aralık ayında, doğru olmadığı sürece bikinili bir fotoğraf koymamaya çalışın ve o Aralık’ta gideceksiniz. Kanarya Adaları veya güzel havalarda cennet gibi bir yer.

tas. Kupalar, mükemmel özelleştirilebilir hediyedir. Hem kahvaltı için hem de kalemler için. Burada kendi fotoğrafınızın olması önemli değil, söylediğiniz veya size bir anekdot veya benzerini hatırlatan ve onu gülümsetebilecek bir cümle ile bir tasarım olabilir.

Bir şarkı. Evet, okuduklarınızı. En özgün ve kişiselleştirilmiş hediyeler listesi arasında bu da var. İstek üzerine şarkı yapan bazı web siteleri var. Sadece sözlerini veya bir kısmını vermeniz yeterli, istediğiniz müzik tarzını seçin ve bir hafta içinde ona sahip olabilirsiniz.

Çömlek atölyesi. Arkadaşınız yaratıcıysa ve sizin gibi el işlerinden hoşlanıyorsa bu hediye ona özel olacaktır. Şehrinizdeki atölyeler hakkında tahmin ettiğinizden çok daha fazlasını öğrenin ve bu etkinliği gerçekleştirmek için iki yer ayırtın ve birlikte gidin. Son zamanlarda o kadar moda ki bekarlığa veda partileri bile gidiyor.

ona kahvaltı gönder. Tele-çalışma ile birlikte, birçok şirket etkinliklerini çevrimiçi kanala taşıdığından, ancak ekran üzerinden bile bir kahve paylaşma fırsatını kaybetmeden evde kahvaltılar büyük bir patlama yaşadı. Sadece şirketler için değil, yurt içi düzeyde de kahvaltılar var. En iyi arkadaşına lezzetli bir tane gönder ve onun doğum gününü özel yap.

Japon kağıt katlama sanatı. Origami, kağıttan papyon yapmaktan daha fazlasıdır. Özel kağıtları ve yapılabilen binlerce şekil ve kreasyon ile arkasında koca bir bilim var. Ona inisiyasyonu için gerekli bir kit satın alın ve eğer beğenirse, gelecek yıl ona bir atölye kaydı verebileceğinizi biliyorsunuz, böylece hayal gücünü daha fazla uçurabilir ve farklı orijinal formları kavramayı öğrenebilir.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu