Duvara delik açmadan resimler nasıl asılır?

Oturma odanızın, koridorunuzun veya evinizdeki herhangi bir odanın dekorasyonunu iyileştirmeyi düşünüyor olabilirsiniz. Belki kira için yaşıyorsunuz veya resim asmak için püf noktaları, matkapla tipik deliğe alternatifler arıyorsunuz. Bu blog gönderisinde şu sistemler hakkında konuşacağız: sondaj yapmadan resimleri asmak, en sevdiğiniz tabloları, çerçeveleri veya fotoğrafları koyabilmeniz için seçenekler.

Resimleri delmeden asmak için fikirler

  1. Yapıştırıcı montaj macunu: Bu malzeme nalburlarda veya DIY ve inşaat malzemeleri satan yüzeylerde satılmaktadır. Ayrıca, üreticilerin işlevlerini yerine getirdikten sonra çıkarılabileceklerini belirttikleri çıkarılabilir montaj yapıştırıcı macunları da vardır.
  2. Özel VelcroDiğer bir seçenek ise, resimleri duvara asmak için yapılmış özel cırt cırt. Her üretici, söz konusu şeritlerin dayandığı ağırlığı belirtir.
  3. Çift taraflı bant: Çift taraflı bant, özellikle son zamanlarda çok moda olan hafif çerçeveler veya çarşaflar olduğunda, dikkate alınması gereken bir seçenektir.
  4. Riel: Bu, en iyi yanı, tekrar delik açmadan her zaman yüksekliği veya çerçeveleri değiştirebileceğiniz bir sistemdir. Yani, rayı koymak için biraz delmeniz gerekse de, o zaman en işlevsel askı sistemlerinden biridir. Bir müze sistemine ne dersiniz?

Resimleri asmak için ray sistemi

Delik açmadan resimleri asmak Yeni trend!

3 kapılı meşe ve beyaz büfe.

ZAIKEN KONSOL 3 kapı. Ref. 10344. Bkz. Miroytengo.es

Şu anda, resimleri sondaj yapmadan asmanıza izin verecek ve herhangi bir odayı bir sınıf ve ayrıcalık dokunuşu sağlayacak şekilde dekore edecek birkaç trend de var.

  1. Onları bir büfe veya başka bir mobilyada desteklemek. Aynı zamanda delik sorununa bir çözüm akım.
  2. Onları yere koyun. Bu seçenek, kullandığınız odaya rahat bir dokunuş vermenizi sağlayacaktır.
  3. Raflar Küçük tablolarınız varsa, bu teknik muhteşemdir, çünkü bir tasarım dokunuşu ekleyebilirsiniz.

Başlıklı yatak, şifonyer ve iki komodin içeren meşe ve beyaz yatak odası.

ASİMETRİK YATAK ODASI PAKETİ. Miroytengo.es’e bakın

Çivisiz resimler asmak

Dışkı resimleri

Neden yenilik yapıp resmin yaratılışının kökenine geri dönmüyorsunuz? Şövale hakkında konuşuyoruz. Evinizi dekore ederken, bir yandan iş, diğer yandan desteğin detayı iki katına çıkabilir. Bazen öne çıkan bir çerçeve ararız. Bu, onu vurgulamanın yeni ve farklı bir yolu olabilir. Tabii ki evinizin o bölgesi kayıtsız kalmayacak. Senin için değil, seninle anları paylaşacak insanlar için değil.

Deliksiz Resimler Asmak: İlham Alın

Ev dekorasyonunuzu tamamlamak için ilham arıyorsanız, evinizin her yerinde fark yaratmak için çok kullanışlı ve pratik olabilecek bir dizi resim burada.

Şimdiye kadar bahsettiğimiz her şey resimlerde, eserlerde, baskılarda veya fotoğraflarda uygulanabilir ancak aşağıdaki görselde gördüğümüz gibi aynalarla da yapılabilen bir şey.

Şöminenin üstündeki resimler

Burada, resmin çerçevesine uyması için duvardaki dekoratif ahşap detayı ile oynadılar.

Resimlerinizi deliksiz asmak için fikirler

Bu sefer tabloyu bir yer lambasının yanına koymayı düşündüler. Çok az şeyle hoş bir köşe oluşturdular: bir fasulye torbası veya koltuk koyduğunuzu hayal edin ve okuma veya rahatlama yeriniz zaten çok temiz, rahatlama anlarının tadını çıkarmaya hazır!

Fotoğraflarınızı delmeden asmak için fikirler

Diğer bir seçenek de, güzel ve iyi dekore edilmiş bir çalışma masası elde etmek için basit bir alternatif olan iş yerinizi veya masanızı çerçeveler veya resimlerle dekore etmektir.

Masanın üzerindeki resimler

Bu tekliflerle kuralları yıkın ve en sevdiğiniz eserler veya fotoğraflarla süsleyin!

Duvara delik açmadan veya delik açmadan resimleri asmak için SİSTEMLER ✅ konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu