Duşlar için 5 çeşit banyo perdesi

ön duş perdesi
Banyo ekranları, odanın görünümüne son dokunuşu sağlar. İşlevsel olmanın yanı sıra mekanın ferahlığını artıran bir tasarım seçin. Şekillerine göre farklılık gösteren farklı bölme türleri vardır. İçinde BeyazYastik.Com bazı örnekleri paylaşıyoruz.

1. Aynı zamanda dikdörtgen olan tabaklar için dikdörtgen ızgaralar

bölmeler-dikdörtgen
Bu, bunlardan biri çözümler mevcut metrekarelerin mükemmel bir şekilde kullanılmasına izin verdiği için odaya ferahlık kazandırmak için pratiktir. Bu tür bir öneri, banyonun önünü çerçeveler ve bu dinlenme alanını bütün içinde farklılaştırır. Mevcut uzantıdan yararlanmak ve merkezde boş alan bırakmak için ideal bir seçenektir.

Kapsamlı bir reform yapmadan bu ortamın estetiği nasıl yenilenir? Ekranın çevrede büyük bir rolü vardır. Bu nedenle yeni bir tasarım bütünü gençleştirir. Diğer banyo eşyaları genellikle bu alanın yakınındadır. Bu nedenle, erişimi kolaylaştıran bir açıklık türü seçilmesi tavsiye edilir.

2. Açısal bölümler: pratik ve işlevsel

banyoda şeffaf ekran
Bu format, dikdörtgen duş teknelerine eşlik eder veya kareler. Bu sayede köşeye yerleştirildiğinde bu kaidenin iki tarafını sağlam bir yapı ile kaplamak mümkündür. Farklı bir açma sistemine sahiptir. Odanın özelliklerine en uygun olanı seçin. Tasarım katlanabilir ve katlanabilir olabilir. Köşeli bölme ayrıca sürgülü bir açıklığa sahip olabilir.

Küvetten duşa geçiş evlerde sıkça yapılan dönüşümlerden biridir. Duş perdeleri de odayı tamamlar, ancak bu alternatif küvetli odalarda daha sık görülür. açısal bölümler, kendileri için sadelik, zarafet ve işlevsellik verirler.

3. Yarım daire duş kabinleri: köşeler ve eğriler

yarım daire biçimli bölmeler
Mükemmel bir yenileme projesi planlamak, önceki bir ihtiyaç analizinden başlar. Mevcut her inçten yararlanmak, genellikle bir mini odada bir önceliktir. Bu alanı olduğundan daha büyük gösterecek bir ekran nasıl seçilir?

Yarı dairesel bir duş pratik bir öneridir. Bu özelliklere sahip bir mekanda her köşeden yararlanmak esastır. Ve eğri çizgiler Yukarıda belirtilen format, odanın bir köşesini şık bir şekilde süslemek için idealdir.

4. Odaya şıklık katan ön ekranlar

ön ekran
Plakanın özellikleri ve konumu, odanın özelliklerine en uygun ekranı seçmenize olanak tanır. Bazen bu dinlenme alanı, iki duvar arasına yerleştirilmiş bir yüzeyle çerçevelenir. Bu sayede ön cam bu seti oldukça şık bir şekilde tamamlıyor.

Bu tasarım türü günümüzün trend belirleyicilerinden biridir. Bu nedenle, sayısız reformun parçası olan bir öneridir. Bu teklif, maksimum sadeliğini aşağıdakilerle birleştirir: pratiklik onu karakterize eden şey.

5. Küçük veya büyük banyolar için kare ekran

banyo ekranı
Banyo görünümü birçok zıtlık gösterebilir ve geometrik şekiller, bu görüntünün örneğinde görebileceğiniz gibi. Bu ekranı oluşturan düz çizgilerin kombinasyonu, örneğin dairesel bir lavabo veya yuvarlak bir ayna ile kontrast oluşturur. Kayan ekran en çok kullanılan formatlardan biridir.

Bu nedenle, duş perdeleri şekillerine göre çeşitli tiplere ayrılabilir: dikdörtgen, açısal, önden, yarım daire biçimli ve kare. Hepsinin olası farklılıklarının ötesinde bazı ortak yönleri vardır. Örneğin şeffaf tasarımlar daha fazla ferahlık hissi verir. Bu geleneksel seçeneğe ne alternatif var? Serigrafi baskılı modeller daha fazla mahremiyet ve mahremiyet sağlar. Bu tasarımlardan sizin favoriniz hangisi?

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu