Doğum günü dekorasyonundan tasarruf etmek için fikirler

Doğum günü dekorasyonundan tasarruf etmenin zor olduğunu mu düşünüyorsunuz? Aşağıdaki ipuçları ile ekonomik ve dekoratif bir etkinlik yapacağınızı temin ederim.

İyi ki doğdun
Kaynak: Geralt

Doğum günü süslerinden tasarruf edinZor olabilir ama imkansız değil. Satın almamanız gereken bazı eşyalarda eliniz tükense bile (ekstra olarak), bu parti için büyük harcamalardan kaçınmak için aşağıdaki ipuçlarını ve fikirleri izleyerek her şeyden tasarruf etme olasılığınız yüksektir … ama, aynı zamanda harika.

Evde bir doğum günü!

mumlar
Kaynak: Gil-Dekel

Ev çok yaşa! Hiçbir şey olmuyor çünkü hiçbir yere gidemiyorsun, evde korkuyorsun, mutfak yakında, banyo yan tarafta ve eğer bir terasınız varsa, partinin bazı anlarında dışarı çıkmak mükemmeldir. Çok fazla para harcayamıyorsanız, doğum günü partisini evde yapmak harika bir alternatiftir.

Ya hesaba katarsanız, şudur: tüm olayı kapalı bir alana dönüştürür. Bu, koymanız gereken mobilyaları, masaları ve ekstra koltukları iyi bir şekilde dağıtmanız gerektiği anlamına gelir (misafirlere göre) Her şeye takılmamak için mekanın güzel, hoş ve işlevsel olduğundan emin olun. bir çocuk doğum günü)

Kaç kişi katılacak?

Bu konu çok önemlidir … çünkü doğum gününe gelen misafirlere göre az ya da çok tasarruf edebilirsinizs. Harika bir fikir, listeyi, doğum günü partisinin tüm ihtişamıyla gerçekten keyif alacağını bildiğiniz kişilere göre ayarlamaktır. Sevdiklerinizi gerçekten katılmaya ve isteyerek gitmeye davet edin.

Davet edilemeyen misafirler için kendinizi suçlu hissetmeyinÇünkü masraflardan tasarruf etmek istiyorsanız herkesi davet edemezsiniz. En yakın çevrenize girmeyecek insanlarla dolu bir partiden daha samimi ve aile partisi veya harika arkadaşlarla olması daha iyidir … davet ederek davet etmeyin!

Çok basit bir menü!

İlk, Size lezzetli bir tatlı yapmayı öğrettikleri harika bir video bırakıyorum Evin en tatlısı için! Mesele şu ki, malzemeler aşağı yukarı ucuzdur ve küçük bir miktarla birçok küçük tatlı elde edersiniz. Bu lezzetli tarifin yapımı hızlı ve ucuzdurPasta değil (doğum günlerinde asla eksik olmamalıdır) ancak misafirler için iyi bir tatlı çözümüdür. Son bir not olarak, bardakta ve soğuk olarak servis etmenizi öneririm.

Bunu düşün misafirlerinize sunacağınız menü en çeşitli olabilir ve hiç de pahalı olması gerekmiyor. Sadece daha geleneksel veya ev yapımı şeylere gidin ve fazla satın almayın. Sıcak bir şeyler servis etmek istiyorsanız, evde hazırlaması kolay yemekler düşünebilirsiniz.

Çoğu insanın hoşuna giden bir şey düşünün, örneğin ev yapımı hamur tatlısı veya büyük bir lazanya. Her zaman beğendiğiniz patatesli omleti de yapabilir, biraz salata ve ekmek ekleyebilirsiniz. Kesinlikle herkes çok sevinir … son tatlıda bile.

Son olarak, bunu tavsiye etmenin yanı sıra içecek veya yiyecek alırken pahalı markalara gitmeyin ve her şeyin olabildiğince ev yapımı olduğunu … Size doğum günü pastasını kendiniz de yapabileceğinizi söylüyorum. Eğer bunda pek iyi değilseniz, pastaneden pastadan sipariş verin.

Son bir ipucu olarak, iyi arkadaşlarınız varsa ve daha fazla insanı davet etmek istiyorsanız şunu tavsiye ederim … herkese yiyecek bir şeyler getirme imkanı sunar İstediğin her şey olabilir! Ve en sevilen yemekler arasında açık büfe gibi bir masa oluşturun.

Evde iyi eğlenceler

vektör siluetleri
Kaynak: Nemo

Evde binlerce farklı şekilde eğlenebilirsiniz. Elbette, doğum gününün kimin için ve kaç yaşında olacağını aklınızda bulundurun. Oğlunuz daha büyükse, palyaço kılığına girdiğinizde onu seveceğini sanmıyorum … Öte yandan, oğlunuz küçükse kostüm partileri düzenleyerek veya ev yapımı bir varyete şovu yaratarak birçok imkanınız var.

Bu muhteşem bir fikir, telefonunuzu prize şarj edin ve en sevdiğiniz tüm şarkıları ekleyin ve dans edin artık yapamayana kadar. Çocuk doğum günüyse, çocuklar için eğlenceli müzikler koyabilir, onlarla şarkı söyleyip oynayabilirsiniz.

Parti iyilikleri gözden kaçamayacağından ve parti çok fazla renkle canlanacağından emin olduğundan, partideki yemek ve müzik başarılı olacak. Müzik sandalyeleri veya İngilizce saklambaç gibi daha klasik oyunlar bile önerebilirsiniz.

Ancak bir genç veya yetişkin doğum gününü kutluyorsanız, evde karaoke yapmak harika bir fikirdir. Mikrofonunuz yoksa sadece youtube’da şarkı sözleriyle birlikte bir şarkı arayın ve hepsi ritmi takip ediyor.

Klasik veya daha modern oyunlar harika aktivitelerdir böylece parti düşmesin. Küçükler için ideal olan el sanatları onları meşgul edecek… Karton veya kağıttan yapılmış harika bir duvar yapabilirsiniz. Bu sayede çocuklar çok eğlenecek.

Gösteriyi kendiniz hazırlayın!

Cotillon
Kaynak: Karides

Bir profesyonel tutmanıza gerek yok. Aileniz ve misafirleriniz arasında ev çeşitliliği şovları gerçekleştirebilirsiniz. Herkes en çok sevdiğini ve kendisi için iyi olanı yapabilir. Sihir gösterileri, komik sayılar, şakalar, anekdotlar … Gerçekten, bu hem yetişkinler hem de çocuklar için işe yarıyor, içinizdeki o komik çocuğu ortaya çıkarın!

Başka bir fikir yüz boyası satın al ve böylece partiye katılan tüm çocukları boyayabileceksiniz. Yetişkinler de komik maskeler yaratabilirler Ne düşünüyorsunuz?

Çevrimiçi davetiyeler Kağıt yok!

Giderleri optimize etmek istiyorsanız, teknoloji ne için? Tanınmış Photoshop’a benzer programlarla harika davetler oluşturun ve bunları partiye katılmak istediğiniz herkese gönderin.

Kağıt davetiyelerin çok iyi olduğunu düşünün … ama paraya mal oluyorlar. Onları kendiniz yapsanız bile … daha sonra yazdırıp gönderdiğinizde sonunda hesaptan daha fazlası çıkıyor. Bu şekilde onları postalamak harika bir fikirdir. Size bir fikir vermek için, işte güzel bir kartın veya doğum günü için davetin nasıl oluşturulacağına dair bir video, değil mi?

Gördüğünüz gibi, Bir doğum günü partisinde para biriktirmenin birçok yolu vardır. Bu yüzden ev yapımı ve geri dönüşümü tamamlayın, eski oyunları ve filmleri hatırlayın ve evde eğlenceli durumlar yaratın. Bu yıl harika zaman geçireceksiniz! Bir partiyi dekore ederken tasarruf etmek için ne düşünüyorsunuz?

Doğum günü dekorasyonundan tasarruf etmek için fikirler konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu