Doğum günleri ve özel tarihler için dekore edilmiş 5 masa

Özel günlerde masayı dekore etme fikriniz yok mu? Size ilham kaynağı olabilecek doğum günleri için dekore edilmiş bazı masalar veriyoruz.

Size göstereceğimiz doğum günleri için dekore edilmiş masalardan bazıları mükemmel ve kesinlikle onları gördüğünüzde düşüneceksiniz: benim için aynı olmayacak. Yine de, Tam olarak aynı olduklarını iddia etmiyoruz, ancak versiyonunuzu yapabilmeniz için size ilham veriyorlar. Mümkün olan en iyi yol. Masanın etrafına 50 balon koymanıza gerek yok, belki 20 yeter. Anahtar içeride masaya kişisel bir dokunuş ver ve doğum günü çocuğunun veya kızının günlerinde benzersiz hissetmesini sağlayın. Aşağıdaki fotoğraflara bakın ve fikirlerinizi yazın!

Doğum günleri için dekore edilmiş masalar

Biz her zaman parçalar halinde gideriz (o korkunç filmin dediği gibi …), ancak bugün size tam doğum günleri için dekore edilmiş masalar göstermeyi tercih ediyoruz. Yani bu sefer evinizde düzenlenen özel etkinlikler için size bireysel fikirler değil, küresel fikirler, eksiksiz masalar ve genel dekorasyonlar vereceğiz.

Hawaii doğum günü

Dekorasyon yaparken ilham almanın en kolay yollarından biri, bir tema ara. Romantik, ürkütücü, nostaljik dekorasyon … kaideye sahip olarak, dekorasyon yerleştirmeye ve renkleri seçmeye başlamak kolaydır. Bu durumda Hawaii tarzı bir doğum günü masası seçtik. bu yüzden renkler çarpıcı sarı ve mavi hakimdir. Ayrıca sahile yakınlardaki palmiye ağaçlarını andıran büyük yeşil yapraklar ekleyebilir ve renkli çıkartmalarla özelleştirilmiş bir ananas.

Ayrıca şunlarla da ilgilenebilirsiniz: Bir doğum gününü bir pençe devriye temasıyla nasıl dekore edebilirsiniz?

Yine gometlerle süslenmiş flamingolar ve çerçeve de favori detaylarımızdır. Koymaya çalış beyaz bir masanın etrafında. Çok daha fazla oyun verecek ve renkler daha da öne çıkacak.

doğum günleri için dekore edilmiş masalar

Çok renkli bir doğum günü

Burada nasıl yapılabileceğine dair bir örnek var savurganlığa ve çok paraya ihtiyaç duymadan doğum günleri için dekore edilmiş masalar. Bir önceki fotoğrafta da görebileceğiniz gibi dış cephe ve tuğla duvar ortama artı katıyor. Ancak bazen doğum günü süslerimizi ayarlamak için böyle pastoral ayarlarımız olmaz. Bu nedenle, tüm konaklamalar için uygun olan bu seçeneği öneriyoruz.

Bu bir renkli kağıtların perdesi geniş şeritler halinde kesilir. Hepsi tek seferde zirvede bir araya geliyor renkli balon kenarlığı. Bu şekilde arkasındaki duvarı gizleyeceksiniz. Masaya gelince, orijinal bir masa örtüsü ile örtün. Sende yok mu? Bir euro harcamayın! Evde sahip olduğunuz kağıtlardan (veya beyaz bezlerden) birini bulun ve renkli puantiyelerle süsleyin.

çocuk partisi dekorasyonu
Kaynak: monik

Korsan doğum günü

Temalı bir doğum gününün başka bir örneği. Bunu seviyoruz. Gördüğünüz gibi kopyalamak zor değil, sadece biraz beceriye ve sabra ihtiyacınız var. Masanın bir ucuna tahta bir çubuk (küçük bir dal işe yarar) yerleştirin. Bunu siyah bir masa örtüsü ile örtün ve çubuğun ucunun altına bağlayın. Masanın üzerine biraz ip koymayı deneyin ve ince çizgiler kullanarak küçük bir tekne yelkeni oluşturun. Gerisini hayal gücünüzün ellerine bırakıyoruz. Zaten temaya sahipsiniz, sadece ‘hindistancevizi biraz vermelisiniz’. Korsan yamaları, tahta ayaklar, altın kaplı sandıklar …

doğum günleri için dekore edilmiş masalar
Kaynak: Decopeques

Uzun bir doğum günü masası dekorasyonu

Bazen misafir çoksa masaların dekorasyonu ile fazla oynayamazsınız. Pek çok dekorasyon dağınık (ve biraz da rahatsız edici) olabilir 10 kişiden fazla uzun bir masada. Bu basit ve orijinal fikri tercih ederdik.

Cam kavanozları renkli sakızla doldurarak bazı orta parçaları yapın (bu kadar kolay, ucuz ve basit). Masanın uzunluğuna bağlı olarak üç veya dört tane yerleştirin. Her lokantaya renkli bir tabak dağıtın ve sandalyeye aynı renkte bir balon bağlayın karşılık gelen. Böylelikle yemek sırasında engel oluşturmadan renk dokunuşu vermiş olursunuz. Kutlamalarda çok fazla “gereç” istemeyen genç doğum günleri için mükemmel bir fikir.

doğum günleri için dekore edilmiş masalar
Kaynak: karaspartyideas

Dış mekan doğum günü masalarının dekorasyonu

Açık havada kutlanan doğum günleri, oturma odasında yapılanlardan çok daha fazla oyun verir. Bu bir gerçek. Evde bir bahçeniz varsa, doğum gününü kutlamaktan çekinmeyin. Konuklar bunu takdir edeceklerdir. Ve daha da fazlası çocuk iseler, çünkü nerede olurlarsa olsunlar etrafta koşarlar ve kendilerini yere atarlar, eğer yaparlarsa, çim halıda daha iyidir, değil mi? Burada size cazibeyle süslenmiş başka bir masa bırakıyoruz. Hala prenses olan kızlar için mükemmel.

Bir ağaç dalından sarkan bir çelenk veya bir gölgelik gibi sizi şaşırtacak ayrıntılar ekleyin. Aslında bu son ayrıntı, ziyafetin döndüğü ana unsur olabilir. Onunla bütün masayı ört ve zamanı geldiğinde kaldır herkesi ağzı açık bırakmak.
dekorasyon-doğum günü-çocuklar

Umarız doğum günleri için dekore edilmiş bu masalar size ilham vermiştir veya en azından bir fikir edinebildiniz. Bize bir sonraki doğum gününde neyi kopyalayacağınızı söyleyin! Ve doğum gününün hazırlanmasında size yardımcı olma işini bitirmek için, burada size ev yapımı doğum günü davetiyeleri yapmak için bu orijinal fikirleri bırakıyoruz.

Doğum günleri ve özel tarihler için dekore edilmiş 5 masa konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu