Dış Aydınlatma Nasıl Olmalıdır

Şahane bir şekilde dizayn ettiğiniz bahçenizde ve ya terasınızda ışıksız oturamayacağınıza göre, mekanlarınızın içinde olduğu kadar, dışında da ışığa ihtiyacınız vardır. Bu ışık dekoratif olmalıdır, ancak şıklığın yanında gerçek anlamda kullanılabilir aydınlatma yapmalıdır. Dolayısı ile bu makalede BeyazYastik.Com olarak dış mekan aydınlatması hakkında işinize yarayacak bir kaç bilgi vereceğiz.

Giriş Aydınlatması
Uzun bir günün sonunda eve dönmek ne güzeldir! Ama daha da güzeli, karanlıkta anahtar deliğini bulamayıp kapıyı çizmeden kapınızı açabilmenizdir. Bu nedenle sizi görünce yanan sensörlü lambalar kullanmak en mantıklısıdır. Bu sensörlü lambalar çantanızdan ve ya cebinbizden anahtarları çıkarırken ve bu anahtarlar içerisinde doğrusunu bulmaya çalışırken size mükemmel bir yardımcı olacaktır.

Yol Aydınlatması
Misafirlerinize hoşgeldin demek ve “istenmeyen misafirleri” de evinizden uzak tutmanın yolunu biliyor musunuz? Aydınlık ve samimi bir yol. Sık aydınlatma direkleri yerine seyrek ama güçlü ışıklı ve hatta ışığını caddeden alan yollar için loş aydınlatma ürünleri tercih edebilirsiniz….

Bahçe Aydınlatması
Yaratıcılıkta sınır yoktur, bahçenizi gün batımı için minik lambalar koyarak büyüleyebilirsiniz. Taş, ahşap, kamış, bambu gibi malzemelerden imal edilmiş Farklı tasarıma sahip aydınlatma ürünlerini, değişik orjinlerde kullanabilirsiniz….

hakkında Serap Kevser

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.