Dekoratif Merdivenler

Bazı evler dublex olduğu için içeriden merdiven mecburi kullanılmaktadır. Ancak bazıları evleri dublex olmamasına rağmen dekor için içeriden merdiven kullanmaktadırlar. Herhangi bir kata bağlanılmasına gerek kalmadan ev içerisinde dekoratif merdivenler kullanılabilmektedir.

Dekoratif ahşap merdivenler, metal merdivenler büyük evler için harika bir dekor ürünü olarak kullanılabilmektedir. Odalara muhteşem bir görsellik katan merdivenler sıradan merdivenlerin aksine oldukçaşık ve modern tasarımlarla karşımıza çıkmaktadır. Bazı merdivenler aydınlatma olarak kullanılmak için tasarlanmıştır ve aynı zamanda dekorasyon olarak da kullanılmaktadır.

İki katlı eviniz yoksa ve merdiven dekorunu seviyorsanız, odanızda, salonunuzda hatta holünüzde bile dekoratif merdivenleri kullanabilirsiniz. İşte size harika merdiven örnekleri…


Dekoratif Merdivenler konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

hakkında Serap Kevser

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir