Çocukların doğum günlerini eğlenceli fikirlerle nasıl dekore edebilirim?

Ufaklığın doğum günü olmak üzere ve sen istiyorsun onun için özel bir parti mi hazırlıyorsunuz? Öyleyse bu gönderi ilginizi çekiyor, çünkü size çocukların doğum günlerini dekore etmek için bazı eğlenceli ipuçları sunacağız. Okumaya devam edin ve en çok sevdiklerinizle devam edin.

çocuk doğum günü hgtv araçlarını süsleyin
Kaynak: HGTV

Doğum günü geçirmek her zaman neşe kaynağıdır, özellikle de her doğum gününde büyümenin baş döndürücü kariyerinde bir kilometre taşını geçtiklerini gören küçükler için. Yani doğum gününü dekore et Çocukken, tam da yıldönümü partilerinin onlar için gerektirdiği yanılsaması nedeniyle çok özel bir şey.

Bu yıl çok orijinal olmak ve churumbel’iniz için unutmayacağınız muhteşem bir kutlama hazırlamak istiyorsanız, birlikte çalışmak zorunda kalacaksınız. önceden yeterli zaman. Buradan, aşağıda açıkladığımız gibi bazı harika öneriler ve fikirlerle size yardımcı olacağız. Yani çocukların doğum günlerini dekore etmek çocuk oyuncağı.

Çocukların doğum günlerini süslemek için çelenkler

dekorasyon-çocuk-doğum günü-ms-çelenk-mektupları
Kaynak: Martha Stewart

İlk bahsettiğim şey değil temel unsur olarak çelenkler bir doğum günü dekorasyonunda. Gerçek şu ki, çocuk odalarını kalıcı olarak dekore etmek için bile (sadece partiler için değil) onları her zaman ve her durumda seviyorum.

Ve balonlar haricinde çok az öğe vardır. daha şenlikli bir hava onlardan. Ayrıca bulabileceğiniz model çeşitliliği de sonsuzdur.

süslemeleri-çocuk-doğum günü-ms-kolye-şekerler
Kaynak: Martha Stewart

Çocukların doğum günlerini süslemek için çelenk seçmek için bir fikir, onları ilgili bir nedenle kendiniz yapmaktır. parti temasıyla (tematik ise). Eğlenceli bulduğunuz herhangi bir materyali kullanabilirsiniz. Doğum günü masasını süslemek için bu mini şeker çelenk hakkında ne düşünüyorsunuz? Havalı değil mi?

Başka bir fikir de partinin yapılacağı yere asmaktır. Doğum Günün Kutlu Olsun çelenk. Ya da Mutlu Yıllar. Satın alabilirsin (binlerce farklı model var) veya bunu fotoğrafta model alarak, her harf için farklı bir tasarım ve renk ile kendiniz yapabilirsiniz. Yaratıcılığınıza kanat verin! Üzerine sınır koymayın!

Şunlarla da ilgilenebilirsiniz: Ucuz bir doğum gününü kendiniz yapabileceğiniz şeylerle dekore etmek

Balonlar … tabii ki!

dekorasyon-çocuk-doğum günü-ms-balonlar-numarası
Kaynak: Martha Stewart

Doğum gününde, özellikle misafir küçükse, balonları kaçıramazsın. Çelenklerle birlikte, çocukların doğum günlerini (ve yetişkinleri söyleyebilirim) süslemek için önemli bir unsurdur.

Önemli olan, biraz farklı balonlar seçebilmenizdir. Veya onları farklı bir şekilde kullanarak, örneğin şekillendirerek, yılların sayısı Doğum günü çocuğu ne yapıyor? Daha eğlenceli veya daha kolay olamayacak bir fikir.

dekorasyon-çocuk-doğum günü-ms-balonlar-hayvanlar
Kaynak: Martha Stewart

Ayrıca orijinal ve farklı balonları da arayabilirsiniz. Bu sevimli hayvanlar gibi harika modeller bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Bana onları sevmediğini söyleme!

Eski bir havaya sahip altın balonlar var. harf şeklinde Partinin ana karakterinin adını veya Doğum Günün Kutlu Olsun kelimelerini oluşturmak için. Ayrıca kutlamanın yaşını gösteren sayı şeklindeki balonlar da vardır. Fikirler eksik olmayacak. Çocukların doğum günlerini dekore etmek için en çok sevdiğinizi bulmak için biraz zamana ihtiyacınız var.

Çok eski bir estetik

dekorasyon-doğum günü-of-çocuklar-hgtv-vintage
Kaynak: HGTV

Dekorasyonda ya da giydiğiniz kıyafetlerde vintage tarzı aşığı olabilirsiniz. Öyleyse, çocukların doğum günlerini süslemek için bu fikri kesinlikle seveceksiniz: belirgin bir vintage estetiğe sahip bir parti hazırlayın.

dekorasyon-çocuk-doğum günü-hgtv-sakız
Kaynak: HGTV

Nasıl? Pekala, resimlerde görebileceğimiz bazı fikirleri sizinkini yapmak. Gumball makineleri Eskiden olduğu gibi, çizgili pipetler eşliğinde içecek servisi yapmak için cam kavanozlar, kapkek 60’lardan kalma bir pastaneden alınmış gibi görünen süslemeler … Neyse, fikir eksikliği çekmeyeceksiniz.

dekorasyon-çocuk-doğum-hgtv-masa
Kaynak: HGTV

Doğum günü masasını kurmaya gelince, eski tarzdan vazgeçmeyin. Eşleşen bir masa örtüsü bulun veya çok retro görüntüler fotoğrafta görülen ahşap Coca Cola kutuları gibi. Bu unsurlar mükemmel bir tamamlayıcıdır ve sete özel bir dokunuş vermeyi başarırlar.

Tatlıları iyi seçin

dekorasyon-çocuk-doğum-hgtv-kutuları
Kaynak: HGTV

Çocukların doğum günlerini dekore ederken kesinlikle gerekli olan bir diğer şey de tatlıları sunun. Partinin ortasında içkinizin bitmesi, müzik setinin bozulması veya pastanın merdivenlerden aşağı dökülmesi fark etmez. Tatlılar varsa, parti kurtulur ve çocuklar çok mutlu olur.

dekorasyon-çocuk-doğum günü-orijinal-hgtv
Kaynak: HGTV

Bu yüzden, ikramların sunumu hakkında düşünmek için biraz zaman ve çaba harcamak iyi bir fikirdir. Bu anlamda, eğer parti tematik, ana konuya devam etmek en iyisidir. Süslemek için bu işaret bayrakları hakkında ne düşünüyorsunuz? kapkek araçlara ve yol düzenine adanmış bu partide? Harika olduklarını düşünmüyor musun?

Size verdiğimiz fikirlerden bazılarını hayata geçirirseniz ve tüm sevgiyi ona katarsanız, küçüğünüzün partisi dünyanın en iyisi olacaktır. Elbette!

Ayrıca şunlarla da ilgilenebilirsiniz: Yaz aylarında çocukların doğum günlerini nasıl dekore edersiniz?

Çocukların doğum günlerini eğlenceli fikirlerle nasıl dekore edebilirim konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu