Miniklerden Tavsiyeler

Çocuklar için Plaj Oyuncakları

Bugün size günümüzü güzelleştiren koleksiyonlardan birini sunuyoruz. Aslında belirli bir duruma, çocuklarımızın tatil keyfine yönelik bir ürün repertuarı. İşte Çocuklar için Plaj Oyuncakları, markanın o kişisel ve narin dokunuşunu fazlasıyla taşıyan ve önümüzdeki aylarda şüphesiz insanları konuşturacak bir dizi özgün, eğlenceli ve benzersiz ürünü bu şekilde sunuyor; ve oyunlara ve tekstillere ek olarak, plaj için kulübeler bile bulabiliriz. Evet, kumsalda oynamak için eğlenceli kulübeler.

Oyun senaryoları

Çocuklar için yaz kataloğunun en beğendiğimiz bölümünün bu iki oyun senaryosunun sunulduğu bölüm olduğunu inkar edemeyiz. Bir yanda sahil evimiz var. Kartondan yapılmış ve sahil tasarımı ile yapılmış bir çocuk oyun evidir. Kartpostal sahillerinde gördüğümüz ama oynamak için yapılmış ahşap kulübelerden biri. Çok kolay bir montajı vardır ve ayrıca çok kolay katlanır.

Öte yandan, dondurma kamyonumuz var. Hangi çocuk bir dondurmacıdan etkilenmez? Artık her yere götürmek için kendi çantası da olan plastik bir yapıya sahip bu eğlenceli kumaş kamyonla oynayabilirler. Her iki senaryo da küçüklerin yaratıcılığını ve hayal gücünü geliştirir ve teşvik eder.

dondurma seti

Açıkçası, dondurma kamyonunun daha gerçekçi bir şekilde oynayabilmesi için bir dondurma setine sahip olması gerekir, değil mi? plaj’da hiçbir detayı boş bırakmıyorlar, bu yüzden şimdi oyunu çok daha eğlenceli hale getirmek için bu eğlenceli çocuk oyuncağını, dondurma ve kek setini de satın alabiliriz. İyi haber şu ki, çocuklarımızın bu setle eğlenmesi için dondurma kamyonu almamıza gerek yok.

Bir yaz pikniği

Bir yaz pikniği yapmak istiyorsak ya da sadece yemeğimizi plaja ya da havuza götürmek istiyorsak, kendi yemeklerimizi de getirmemiz gerekecek. Normalde, bu dış mekan mobilyaları genellikle daha dayanıklı bir malzemeden yapılır.

Çocuklar için Plaj Oyuncakları, bu koleksiyonda renkli melamin ile yapılmış ve yıldızlarla basılmış eksiksiz bir tabak, bardak ve çatal bıçak takımı içerir. Çeşitli renkleri ile yaz yemeklerinizin mükemmel bir tamamlayıcısı olabilir.

Uçmak için uçurtmalar

Yeni yaz koleksiyonunu sunan bu güzel uçurtmayı çok seviyoruz. Çocuklarımızla yaptığımız herhangi bir yaz planına yanımızda götürebilmemiz için kendi çantasını taşıyan renkli ve elmas şeklinde bir uçurtma.

Daha fazla plaj oyuncakları

Bulacağımız tek oyuncak onlar değil çünkü bu sezon pek çok sürpriz var. Örneğin, fırıldak oyuncağımız var. Kürek, tırmık ve öğütücü içeren eğlenceli bir plaj oyuncağı. Küçüklerin üst süzgeçten su koyarak değirmenin nasıl çalıştığını keşfetmeleri için ideal.

Öte yandan, ağlı kürek gibi tipik ve geleneksel oyunlarımız olurdu. Şimdi, küçük hayvanlar şeklinde renkli tasarımlara sahip çok, çok eğlenceli kürekler. Hafifler ve onlar ve ağ için bir çantaları var.

Herkes için tekstil

Koleksiyonun bir diğer önemli parçası da şüphesiz tekstiller. Beklendiği gibi, havlu, pançolardan mayolara kadar kesinlikle her şeyi bulacağız. Hepsi de değerli dondurma baskısı gibi yaz baskılarıyla.

Ayrıca plaj sandalyesi veya şemsiye gibi çocuklara yönelik plaj ürünleri de ilgi çekicidir; Evet miniklerimiz de korunmak ve rahat etmek istiyor.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu