Çocuk odanızı yeniden dekore etmek için 5 eğlenceli ve pratik fikir

Okula geri dönmek için daha az şey kaldığına göre, bazı çok anlamlı fikirler öneriyoruz. çocuk odanızı sade ve yaratıcı bir şekilde yeniden dekore edin, ve çok fazla para yatırmak zorunda kalmadan. Bazı dekoratif dokunuşlar ve birkaç basit DIY projeleri çocuk odanız başka gibi görünecek. Okumaya devam et ve göreceksin!

çocuk odanı yeniden dekore etİstesek de istemesek de Eylül yaklaştı. Bu çok önemli ayın yaz tatillerinin sonunu getirmesine rağmen, her zaman rutine geri dönmeyi seviyorum. Bu noktada şimdiden dört gözle bekliyorum ve sadece yeni projeleri, her seviyede yeni fikirleri nasıl uygulayacağımı düşünüyorum. Bugün size çocuk odasını yeniden dekore etmeniz için söylediğim fikirler gibi ev için iyileştirmeler de düşünebilirim. Kolay, çok renkli ve bunları gerçekleştirmek için büyük bir bütçeye ihtiyacınız yok.

Bugün size getirdiğim önerilerden bazıları tamamen dekoratif. Bazı önemli unsurları şu şekilde değiştirmekten oluşurlar uzaya başka bir hava verin. Ve diğer fikirler daha işlevseldir ve onları geliştirmek için içinizdeki DIY’yi bırakmanız gerekir. Kesinlikle tadını çıkaracaksınız!

Yaratıcı bir köşe ile çocuk odanızı yeniden dekore edin

çocuk odanı yeniden dekore etÇalışmak, ödev yapmak veya eğlendirmek için çocukların odalarında olması gerekir. bir çalışma köşesi. Çocuğunuz ödev yapmak için hala genç olabilir, ancak kesinlikle onu seveceklerdir. bir masa var yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak ve birbiri ardına çizim yapmak için. Onları nereye koyacağınızı bilemeyeceksiniz!

Eh, elinden Leroy Merlin harika bir fikrimiz var: tahtadan bir çizim masası inşa et, doğru koltukla. Bunun için sadece ahşaba, bazı basit aletlere ve biraz hayal gücüne ihtiyacınız var. Her şeyi planlayarak başlayın, eskizler ve diyagramlar yapın ve sonra işe koyulun.

çocuk odanı yeniden dekore etOdanın bir köşesinde masa varsa bir çalışma köşesi yarat harika. Duvarın bir alanını kara tahta boyasıyla boyayabilir ve kesintisiz kağıt için ahşap bir destek oluşturabilirsiniz. Hayal gücüne güç!

çocuk odanı yeniden dekore et

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Her şey yolunda

çocuk odanı yeniden dekore etBiliyor musun düzen ve organizasyon eksik olamaz çocuk alanlarında. Bu nedenle çocuk odanızı yeniden dekore etmeye karar verdiğinizde, işini onlar için kolaylaştırmalı, işlevsel ve pratik saklama alanları yaratmalısınız.

1615455486 157 Cocuk odanizi yeniden dekore etmek icin 5 eglenceli ve pratikOlabilirler her şeyi saklamak için raflar veya raflar, çekmeceli modüller veya kutular. Önemli olan, kurduğunuzda çocukları düşünmenizdir. Böylece küçükler bile eşyalarını yardım almadan toplayabilirler. Onlara düzenli olmayı öğretmenin ve bunu yalnız yapmalarını sağlamanın tek yolu budur.

Önemli ayrıntılar

1615455487 188 Cocuk odanizi yeniden dekore etmek icin 5 eglenceli ve pratikÇocuk odanızı yeniden dekore edebileceğiniz pratik çözümlere ek olarak, bazı dekoratif unsurları değiştirebileceğiniz özel ve çok etkili bir fikirdir. Perdeler gibi. Bunları ile değiştirirseniz ne düşünüyorsunuz? parlak ve pratik bir perde? Ve özel bir dokunuş katmak için, fotoğrafta gösterildiği gibi baskılı kumaşa güzel damlalar ekleyebilirsiniz.

1615455487 761 Cocuk odanizi yeniden dekore etmek icin 5 eglenceli ve pratikSen de yapabilirsin tavan lambasını yenileyin, duvarların dekorasyonu vb. En yaratıcı çizimlerinden bazılarını seçin ve çerçeveleyin. Veya en sevdiğiniz fotoğraflardan birini iyi boyutta bastırın ve çekin duvarlara asılacak resimler. Ve kim resim derse, kolajlar, duvar resimleri diyor … Hiçbir şeyin sizi durdurmasına izin vermeyin! Ek olarak, çocuklarınızla paylaşmak için küçük (ve büyük) anların tadını çıkaracaksınız. Fotoğrafları, renkleri, konumu birlikte seçin …

Mekanlarınıza konfor katın

1615455488 67 Cocuk odanizi yeniden dekore etmek icin 5 eglenceli ve pratikÇocuklar çok küçükken, genellikle odalarında yalnız başlarına çok fazla zaman geçirmekten hoşlanmazlar. Oturma odasında, mutfakta veya ebeveynlerinin olduğu herhangi bir odada oynamayı tercih ediyorlar. Ama büyüdükçe, kendi alanlarınızdan gitgide daha fazla keyif alın.

Bu nedenle, çocuk odanızı yeniden dekore ederken, çocuklarınızın odasını tanıtmak iyi bir fikirdir. daha rahat hale getiren unsurlar. Yatağınızı rahat ve hoş kıyafetlerle giydirin ve deneyin minder ve yastık eksikliği yok. Yere bir halı koymak da iyi bir fikirdir. Çok büyük olmak zorunda değil, küçük bir tanesi rahatlık ve sıcaklık katmak için yeterli olacaktır.

Giysileriniz, kullanışlı ve her zaman mükemmel

1615455488 724 Cocuk odanizi yeniden dekore etmek icin 5 eglenceli ve pratikBitirmek için size bizi getiren bir fikir bırakıyorum Leroy Merlin ve ben eğlenceli ve orijinal buldum. Hakkında tahtadan küçük bir kıyafet sergilemek, yardımcı giyinme odası olarak. Çocuklarınız onu seveceklerinden emin!

Ek olarak en yaygın kıyafetlerinizi hazır bulundurun, sipariş edilmeye alışacaklar. Bunu inşa etmek için gerekli malzemeleri ve aletleri (tahta tahtalar, çiviler ve vidalar, yapıştırıcı, boya vb.) Almanız gerekecektir. İhtiyacın olursa merkezine git Leroy Merlin ve profesyonellerinden tavsiye isteyin.

Görüyorsunuz ki, bu fikirlerle çocuk odasını yeniden dekore etmek, asla daha iyi söylenemez, çocuk oyuncağı.

Fotoğraflar: Leroy Merlin.

Çocuk odanızı yeniden dekore etmek için 5 eğlenceli ve pratik fikir konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu