Çocuk odanızı kendi dekor fikirleriyle kişiselleştirin

Ev dekorasyonu bu bir oyun olabilir yaratıcı için uygun tüm üyeleri aileye bir çok artı demek istiyorsak çocuk odasını çocuğun isteğine göre dekore edebiliriz. Uzun zaman önce anlattıkları bu olaylarla çevrelerini yenilemek. Onları dört duvarı arasına hapsolmuş görmeyi çok isterdi. Birlikte planlama ve yenileme, dekorasyon yapmanın başka bir yoludur. Bunlar sadece bir kaç fikirdir.

Cocuk odanizi kendi dekor fikirleriyle kisisellestirin
senin çocuk odan

Belki senden bunu aylardır istiyorlardır. yaratıcı yeteneğinize katkıda bulunun içinde özel bölgeniz ve bunu arkadaşlarınıza gösterin. Böyle bir proje, odaları altüst eden bir reforma girişmiş gibi görünmez. Basitçe başka bir atmosfer yarat çocuk odanızda. Fikirlerinizi onların fikirleriyle eşleştirin Küçük kişiliğinizin bir yansıması olmaya başlayan iç mekanlara hayat vermek.

Çocuk odanız: ortak bir proje

1615455789 556 Cocuk odanizi kendi dekor fikirleriyle kisisellestirinDekorasyonda bir özdeyiş başarmak nasıl olduğumuzu yansıtan, konforu ve alanı anlama şeklimiz. Neden onlarınki değil? Çocuk odanızda hayal güçlerini serbest bırakmalarını sağlayabilirsiniz. Bir proje önerin dekoratif ortak çok uyarıcı olabilir aileyle paylaşmak. Ayrıca, belki de uygulamaya koymaya asla cesaret edemediğiniz eğlenceli tekliflerle sizi kesinlikle hoş bir şekilde şaşırtacaklardır.

Neşelendirmek çocuk odanızı yenilemek için kahramanları olarak onlarla. Özellikle 7 yaşından büyüklerse ve aktiviteleri sizinle paylaşma konusunda tutkuluysa. İzin Vermek egzersiz yaptıklarını bir kaç saat için stilistler ve dekoratörler. Şimdi, böyle bir projeye başlamak, sizden istedikleri her şeye yeşil ışık yakmak anlamına gelmez. İdeal olan, bir denge bulmaktır özellikle ders çalışmak ve dinlenmek söz konusu olduğunda odalarının işlevsel ihtiyaçları ile en çok tutku duydukları şey, özellikle oyun ve genel olarak eğlence arasında.

1615455790 497 Cocuk odanizi kendi dekor fikirleriyle kisisellestirinOnlarla otur mutfaktaki yemek masasının etrafında dolaşıp fikirlerini kağıda yazmalarını ve hatta çizmelerini isteyin. Ayrıca görüntü ideal bir çalışma aracı olabilir. Biraz fotoğraf çek şu anda çocuk odanızın nasıl olduğunu. Görüntülemek için Onu içinde hangi alanlarda odanın değişiklikler yapılacak Y hangi malzemelerle ve elemanlar. En heyecan verici proje bittiğinde gelecek. Bir anlık görüntüyü yeniden çekmek gibisi yoktur ve onlar tanımak herşey katkılarınız. Bu arada, nelerden oluşabilir?

Birkaç saat dekoratörler

1615455790 203 Cocuk odanizi kendi dekor fikirleriyle kisisellestirinSize saldırabilecek temel şüphelerden biri nereden başlamalı bu biraz cüretkar proje ile. Panik yapma. Düşündüğünüzden daha kolay ve tatmin edici olacak ve karşılığında çocuklarınızın odası artık eskisi gibi olmayacak. La başlamak onlara hangi renklere sahip olmak istediklerini sorun çevrelerinde ve odalarının kromatik kimliğini onlarla yapılandırın. Anahtar dengeli bir şekilde uygulayın, içinde farklı parçalar yatak odasının ve çok sert kompozisyonlar oluşturmadan.

Onları şaşırtın Y bir bölümü boyamak bu gölgelerden biriyle. Veya bir çifti birleştirin kromatik aynı aralıktan ana duvarda, sanki eğlenceli bir kaideymiş gibi. Örneğin gök mavisi ve koyu petrol mavisi. Böyle bir zeminden memnun kalacaklar, çok havalı bir değişiklik dekorasyonunda. Ancak çocuklarınızın odasında oynayabileceğiniz başka unsurlar da var, böylece oranın kendilerine ait bir alan olduğunu hissediyorlar. Sorabilirsin nerede isterler çocuğun yatağını yerleştirveya iyi bir çalışma alanı oluşturmak için masanın başka bir şekilde olmasını tercih ediyorsanız. İyi bir mobilya düzenlemesi harikalar yaratabilir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Dikkat aynı zamanda aksesuarlara. Dekoratör olarak hareket etmelerine izin verirseniz, bu asistanlarla ilgili tercihlerinin dinlenmesi gerekecektir. Dan beri komik yastıklar yatağa dağıtmak, rahat etmek güzel desenlere sahip halılar. Hepsi bir günaha için yere yat ve oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlayamıyorsunuz.

Çalışmak ve yaratmak için bir yer

1615455790 922 Cocuk odanizi kendi dekor fikirleriyle kisisellestirinÇocuk odanızda olmalı çalışma saatleriniz için bir yer Y bir köşe kıskanılacak yaratmak için. Şu anda içinde bulunan mobilyayı tamamen yenilemeden gerçeğe dönüştürmek uygun bir kokteyl. Amaç, kalmanızı sağlamaktır bir sahne Mayıs oluştururr, iyi eğlenceler Y elbette konsantre olmak okul sorumlulukları için.

Onlarla konuş böylece size çalışma alanlarının nasıl olmasını istediklerini söyleyebilir ve bu ihtiyaçları karşılayacak şekilde iyileştirebilirler. Anahtar nasıl düşündüklerini düşün, gözlerinizle ve kendi bakış açınızla her şeye bakın. Şimdi sen harika bir takımsın, hatırlamak? Harika bir fırsat düzen duygunuzu geliştirin.

Bu yeterli olacak çok pratik ve güzel çözümler arayın estetik olarak bir çocuk dekorasyonunda. seninle iddiaya girerim ahşap çekmeceler çeşitli ölçülerden, istiflemek veya kapat Duvarın. Eşyaları kendi başlarına alıp saklamak için sepetler ve raflar kurun. Özerklik konusunda küçük bir ders.

1615455791 899 Cocuk odanizi kendi dekor fikirleriyle kisisellestirinPeki ya nerede oynanacağı ve eğlenileceği köşe? Onlarla yapılan anlaşmaya uymak, ne kadar küçük veya basit olursa olsun, bağlantı kopma anlarını yaşayabilmeleri için yaratmak önemli olacaktır. Olabilir sallanmakmobilyadan uzak ve çok sade bir tasarıma sahip, ahşap tahta ile ve navigasyonda kullanılanlar gibi bazı kalın ip tipi halatlar. Ve çocuklar için bazı paspaslar. Çocuk odanız için ne büyük bir lüks.

O küçük özel detaylar

1615455792 993 Cocuk odanizi kendi dekor fikirleriyle kisisellestirinElbette küçük dekoratörleriniz de teklif etti alanınıza adınızı ve soyadınızı yazın belirli. Bundan böyle çocuk odanız çok daha eşsiz olacak çünkü eğlenceli detaylarla dolu bir sahne. Kişiliklerini göstermek için kullanmak isteyecekleri şeyler. Olabilir sevimli bir işaret Yatakta ya da başlıkta isminiz asılı, dolabınızın önlerine baş harfleriniz yapıştırılmış büyük harfler … Veya ilk sanatsal örnekleri duvar tarafından düzenlenmiş, çünkü yetenekleri var. Çocuk odanızda hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Devam edin ve küçüklerinizin odasını onlarla yenileyin.

Çocuk odanızı kendi dekor fikirleriyle kişiselleştirin konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu