Çanakkale Seramik Banyo Fayansı Modelleri

Güncel Dekor Çanakkale Seramik Banyo Fayansı Model Analizleri.
Bazı yerleri ne kadar dekore ettiğiniz değildir önemli olan. Ne kadar dikkat çektiği ne kadar kendini gösterdiğidir. Elinize bir boya ve fırça aldığınızda ne kadar yaratıcı olduğunuz önemini kaybeder çünkü duvarlara natürmort resimler çizemezsiniz. Ya da kafanızda tasarladığınız desenleri istediğiniz kadar güzel yansıtamazsınız.

Üstelik bunu bizim için Çanakkale Seramik tasarlayıp yaptıktan sonra bizim uğraşımız sadece kendimizi yormak olur. Öyle banyolar vardır ki evin salonundan daha çekici gelir insana çünkü daha şık daha gösterişli daha sade olmasını isteyeceğiniz bütün her şeye sahiptir. Yer döşemesinden duvarlara, lavabodan küvete kadar banyonun olmazsa olmazlarının tamamının üretimini yapan Çanakkale Seramik’in Dünya pazarında ki yeri ciddi boyutlardadır. Tamamen kendi zevkinize kalmış renk seçiminden sonra istediğiniz tasarım ve desene sahip seramik ve fayans ürünleriyle size hizmet vermektedir Çanakkale Seramik.

Örneğin sepya rengi kullanılmak istenen bir banyoda; yerler ve duvarlar için farklı renk tonları kullanılabilir ve böylece tek düzelikten çıkılır. Sadece farklı renkleri kullanmak yetmez elbette ki. İsteğinize göre 3 farklı ton kullanarak şıklığa biraz daha sahip olursunuz. Bel boyuna kadar olan kısımlar da koyu renk kullandığınız fayansların bir ton açığını daha yukarda kullanabilirsiniz. Birbirlerine doğrudan bağlanması ne kadar hoş dursa da araya ekleyeceğiniz ufak bir bordürle şıklığı artırabilirsiniz. Bu işlemden sonra yukarda kalan bölümler için tamamı desenli fayanslar kullanabileceğiniz gibi sade fayanslarda kullanıp belli senkronizasyonla aralara desen kullanabiliriz. Elbette ki bu desenler arada kullandığımız bordür deseniyle uyumlu olmalıdır.

Banyoların duş ve küvet bölümleri banyonun ortak kullanım alanından daha özel bir yer olduğu için benim görüşüm oranın dekorunun da daha özel olması ve Çanakkale Seramik sayesinde bu bölgeler için aynı renk üzerine kullanılmış farklı desenler hem şık hem de özel duracaktır. Banyomuzun lavabo, armatür ve mobilyaları da elbette ki bu şıklığın en önemli parçalarındandır. Banyomuzu dekore ederken yine bu hizmetleri bize sağlayan Çanakkale Seramik sayesinde konseptimizi hiç bozmadan seçeceğimiz aksesuarlar sayesinde banyomuz sadece temizlenme alanı değil her görenin beğeneceği evinizin genel dekorasyonuna bir hayli katkısı bulunan bir yer olacaktır.

Çanakkale Seramik
İsmet Paşa Mah., İnönü Cad. 197, Cevatpaşa/Çanakkale
(0286) 217 1650


Daha Büyük Görüntüle

 

Çanakkale Seramik Banyo Fayansı Modelleri konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

hakkında Serap Kevser

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir