Çamaşır makinesini banyoya entegre etmek için 5 dekorasyon fikri

zarif banyolu çamaşır makinesi
Bazen evin diğer alanlarındaki metrekare sınırlaması, banyoyu çamaşır makinesini kurmak için seçilen yer haline getirir. Bununla birlikte, odanın estetik güzelliğini bir şekilde bozabilecek pratik bir unsur. Bu cihaz odaya mükemmel bir şekilde entegre edilebilmesine rağmen. Açık BeyazYastik.Com size bazı fikirler veriyoruz.

1. Aynanın banyonun bu kısmını yansıtmaması

çamaşır makinesi ile banyo
Çamaşır makinesi, mekanın kompozisyonunun bir parçası olan en güzel unsur değildir. Ayna, koleksiyonun olmazsa olmaz parçalarından biridir. tuvalet alanı. Pratik bir kullanıma sahip olmasının yanı sıra mekanın bir perspektifini de gösterir.

Bu sayede banyo dekorasyonunun yansımasını gözlemlemek mümkündür. Eh, çamaşır makinesini göstermemeniz tavsiye edilir, çünkü bu durumda o öğenin belirginliğini arttırır. Ve sonuç olarak, iki katına çıkarıldığında, çamaşır makinesi odada daha da fazla yer kaplıyor gibi görünüyor.

2. Görsel süreklilik yaratmak için renk şeması

banyo-dekorasyon-çamaşır makinesi
Çamaşır makinenizi banyonuza şık bir şekilde nasıl entegre edebilirsiniz? Bütün ve parçalar arasındaki bu ilişkiyi yaratan bir renk kombinasyonu aracılığıyla uzayda görsel sürekliliği arayın.

Görselde gördüğünüz mekan örneği şık bir ortam giyinmek için pratik dekorasyon fikirleri ile size ilham verebilir. bir olduğunda görsel süreklilik, çamaşır makinesi bağlama entegre edilmiştir. Bir banyoyu açık veya koyu tonlarda dekore etmek size ilham verebilir.

3. Yerleşik sütun şeklinde yıkayıcı ve kurutucu

çamaşır ve kurutma makinesi bulunan banyo
Çok işlevli bir alan, aynı yerde bulunan farklı alanlardan oluşur. Bir çamaşır alanı seçmek, odanın düzenini tanımlamanın anahtarıdır. Çamaşır makinesine mükemmel bir şekilde eşlik edebilir. kurutma makinesi. Özellikle geniş ve aydınlık bir banyoda mevcut olan boyuta uygun bir öneri. Yükseklikten yararlanarak mevcut genliğin arttırılması tavsiye edilir.

Yıkayıcı ve kurutucu bir sütuna yerleştirilebilir. Bu şekilde mükemmel bir set oluştururlar.

4. Güzel bir dolaba yerleştirilmiş çamaşır makinesi

çamaşır makinesini banyoya nasıl koyarım
Banyo reformunun karşılaması gereken ihtiyaçlar hakkında bir araştırma yapın. Bu örnekte çamaşır makinesinin entegrasyonu bir önceliktir. Ayrıca, ürünleri depolamak için depolama alanına sahip olmak önemlidir. Cihaz için mükemmel yeri bulmak için kullanabileceğiniz çözümlerden biri, cihazı bir çerçeveye oturtmaktır. giysi dolabı zarif bir tasarıma sahip. Dolabın ön kısmı, odanın görünümünü zarafetle zenginleştirir.

Banyoda çıplak gözle dikkat çeken güzel bir odak noktası oluşturun. Bu şekilde, bağlam içinde daha az ilgi kazandığı için çamaşır makinesinin varlığı hemen algılanmaz.

Bu elementin banyodaki varlığını gizlemek için ideal formülü bulmak ister misiniz? Seçilen model, bir kapı bu amaç için tasarlanmıştır. Bu sayede çamaşır makinesi sadece çok özel anlarda algılanır.

5. Odada yer kazanmak için mobilyasız lavabo

lavabo-dolapsız-banyo
Unutmayın, banyo geniş olsa bile çamaşır makinesi önemli bir yer kaplar. Mobilya dağıtımında birkaç santimetre nasıl kazanılır? Bir lavabonun eşlik ettiği bir lavabo seçmek bir trend olsa da mobilya parçası güzel, şu anda tam tersi seçenek de galip geliyor.

Bu şekilde lavabo, nihai kompozisyondaki görsel rolü kazanır. Ve sadelik, mekanın dekorasyonunun ortak noktasıdır. Fotoğrafta gösterilen görünüm örneği bunu göstermektedir.

Çamaşır makinesini banyo dekorasyonuna entegre etmek için başka ne gibi fikirler eklemek istersiniz?

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu