Büyük ekran TV montajı Nasıl yapılır? Çözümü

Büyük formatlı televizyonlar, yüksek çözünürlük ve LED arka aydınlatma sayesinde sadece daha küçük ekranlı diğer televizyonlardan daha yüksek bir izleme deneyimi sunma yeteneğine sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda büyük boyutları nedeniyle iç tasarımı da büyük ölçüde etkiler. TV’yi iç mekanlara entegre etmek için ilginç bir çözüm, geniş formatlı TV montajlarıdır

Büyük boyutları nedeniyle, büyük formatlı bir TV’yi iç mekana gizlice entegre etmek, dikkate alınması gereken önceliklerden biridir.

İç tasarım için bir TV, oturma odası veya yatak odası olsun, kapladığı alana dikkat çekmeden zarif bir şekilde uymalıdır. Üstelik koltuk, sandalye, masa gibi mobilyalarımızın dizilişini şartlandırmamalı, tam tersine ilgi odağı olmadan stile entegre edilmelidir. Bu nedenle, bu entegrasyon için, özellikle büyük TV’nin ultra ince bir tasarıma ve çok azaltılmış kenarlara sahip olması, böylece adaptasyonu kolaylaştırması önerilir.

Oturma odası tasarımına entegre televizyon

Yine de, büyük inç TV’nin iç tasarıma tam olarak entegre edilebilmesi için, Vogel’in geniş formatlı bir TV sehpasının kullanılması şiddetle tavsiye edilir.

Cesur ve temiz bir görünüme sahip olan bu montaj aparatları, minimalist tasarımları sayesinde ayrıcalıklı bir özellik taşır, böylece büyük TV’nin estetiğini mükemmel bir şekilde tamamlar ve her şeyden önce onu daha mütevazı kılar. Öte yandan kabloların ortaya çıkardığı sorunları gizli bırakarak da çözer.

Ayrıcalığı ileten ve aynı zamanda TV’yi bulunduğu alana entegre eden bir başka ilginç işlev, WALL veya THIN Serisinin birçok geniş formatlı TV montajının döner eklemidir. Bu seçenek sayesinde, TV’yi 120 side her iki yana çevirme ve hatta 20º eğme imkanı veriyoruz, böylece pratik olarak herhangi bir konuma adapte edilebileceğini ve aynı zamanda TV’yi tek bir konuma koşullandırmayacağını garanti ediyoruz. mobilya ve tasarımımızın yerleştirilmesi. Bir diğer küçük detay ise TV ile duvar arasındaki küçük ayrılıktır, böylece gereğinden fazla yer kaplamaz.

TV Kuşları Soporte

Son olarak, desteklerin kendilerinin bile tasarım için ayrı bir değer unsuru olabileceğini ve ödüller ve tasarım takdirleri aldıklarını belirtmek özellikle ilginçtir.

İskandinav tarzına sahip NEXT OP2, işlevsel ve zarif sadeliği ile karakterize edilen modern bir ayak dayama yeridir. Ek olarak, zarafetini korurken sinema deneyimini geliştirmek için bir ses çubuğu eklenebilir.

Büyük TV’nizi iç mekanlara geniş formatlı TV montaj parçalarıyla entegre edin
konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu