Burçlara göre parke seçimi

Burçlarına sorgusuz sualsiz inanan,hayatlarındaki herşeyi, ev dekorasyonunu bile burçlarına göre dizayn eden Burç hastaları için oldukça ilginç bir haberimiz var…  Efendim burçlara inananlar bilirler her burcun kendine has beğenileri ve tarzları vardır. Burçların bu özelliğinden yola çıkan Dendro parke burçlara özel olarak ürettiği parke seçeneklerini tüketicinin beğenisine sundu. Aslında parke seçimleri burçların ruh halleriyle de yakından ilgili. Işıltıyı seven burçlar açık, cool olmayı seven burçlar ise koyu renkleri tercih ediyor. İşte burçlara göre parke seçimi :

 

 

 

burclar  Burçlara göre parke seçimiAslan burcunun tercihi, Amerikan Ceviz ağacı parkeleri…
Aslan burcunun en belirgin özelliklerinden, ihtişam ve zenginlik. Aslan burçları Amerikan ceviz ağacından üretilen parkelerle mutlu oluyor.

Yay burcunun gözdesi Meşe…
Özgürlüğüne düşkün, yaratıcı ve uçarı özellikleriyle bilinen Yaylar meşe ağacında yapılan parkelere rağbet gösteriyor.

Dengeli ve riski sevmeyen Terazilerin favorisi Tropik ağaçlar…
Tropik ve egzotik iklimin ağaçları olan İroko ve Merbau, içinde barındırdığı sıcak renklerinin yoğunluğu nedeniyle evinde ağır, dengeli ve riskten uzak bir dekorasyonu tercih eden Terazilerin ilk tercihi.

Koç ve Oğlak burçlarının tercihleri sert ağaçlar…
Sert, inatçı, mantıklı ve görüşlerinin sonuna kadar arkasında olan koç ve oğlak burçları, kendi ruh sertliklerini gül, dişbudak ve gürgen gibi sert yapılı ağaçlarda buluyorlar.

Balık ve Yengeçlere naif parkeler…
Diğer burçların aksine duygusal, naif ve hassas olan Balık ve Yengeçler parke seçerken de bu unsurlar doğrultusunda hareket ediyor. Romantizmin burcu olarak da bilinen Balık ve Yengeçler kiraz ve maun ağacının zarifliğini kendileriyle özdeşleştiriyorlar.

Akrep burcunun tercihi Sapelli Ağacı…
Akrep Burcunun, ihtişam, zarafet ve otantik unsurlara olan ilgisi Sapelli Ağacı’nda hayat buluyor. Afrika, Amerika ve Uzakdoğu’nun Tropik ormanlarında yetişen ‘Sapelli’ ağacından üretilen parkeler akreplerin ruhlarını okşuyor.

Bunlara'da bakmalısın!

Başa dön tuşu