Bu yıl evinizi boyayabileceğiniz en rahatlatıcı renkler

Yaşadığımız alışılmadık yıl nedeniyle, evimiz spor salonunda, ofiste ve hatta okulda, diğerlerinin yanı sıra birçok şeyde değişti ve mutasyona uğradı, değil mi?

Ama kaybetmediği, her şeye rağmen ya da tam da bundan dolayı daha da pekiştirilmeye devam ettiği şey, yuva kavramıdır. Kendimizi güvende ve sakin hissettiğimiz, her türlü fırtınayı atlatabileceğimizden emin olduğumuz, dinlenebileceğimiz, eğlenebileceğimizden, eğlenebileceğimizden, eğlenebileceğimizden, oynayabileceğimizden, oynayabileceğimizden, yemek pişirebileceğimizden emin olduğumuz sığınağımız fikri.

Böylece geçen yıldan bu yana Avrupa’da mağazaları bulunan Amerikan firması Benjamin Moore’un 2021 yılının yeni rengi, bana mükemmel bir renk gibi geldi.

2020 Yılının Rengi Ege Teal - Benjamin Moore

Renk Ege Teal 2136-40 de Benjamin Moore

Ege Teal, seçilen rengin adı bu, son derece rahatlatıcı bir renktir. Sessiz alanlar elde etmek için özel olarak tasarlanmış, yeşil tonlara sahip orta tonlu mavi renk.

Aslında, tüm bu salgın çılgınlık başlamadan önce firma rengini almasına rağmen, renk Ocak ayında piyasaya sürüldüğünden beri rahatlatıcı ve uyumlu alanlar yaratmak için zaten rahatlatıcı bir renk arıyorlardı.

Blogda birkaç kez gördüğümüz gibi, maviler ve yeşiller, renk tekerleğinin soğuk kısmındadır. Bu, diğer şeylerin yanı sıra, rahatlatıcı renkler oldukları anlamına gelir.

Aslında bir yatak odasını boyamak için en rahatlatıcı 22 renge sahip bu yazıda gördüğümüz gibi veya bir oturma odasını boyamak için en rahatlatıcı 5 renge sahip bu makalede, mavi ve yeşil var olan ve yapabileceğimiz en sakinleştirici renkler. taze, rahat ve sakin bir ortam yaratmak istediğimiz evimizin herhangi bir alanını boyamak için kullanın.

Renk Ege Deniz Mavisi - Benajamin Moore'dan 2021 yılının rengi, rahatlatıcı bir mavi-yeşil renk

Benjamin Moore’dan fotoğraf ve renkler

Bu rengi beğendiyseniz ve evinizi onunla veya benzer bir renkle boyamaya karar verirseniz, firma ayrıca her zamanki gibi, onunla mükemmel bir şekilde birleşen, dengeli paletler oluşturabilen veya o kadar zayıf olan bir renk paleti çıkardı. daha fazla. aramak istediğimiz ortama bağlı olarak bir gölgeye veya başka bir yere doğru.

Bu nedenle, Ege Teal’i birleştirmek için Benajmin Moore, aşağıda gördüğümüz gibi, bu rahatlatıcı mavi tonunu birleştirebileceğimiz 11 renk daha – hepsi doğal olarak – öneriyor:

Benjamin Moore'un 2020 Yılının Ege Teal Rengi Teal Blue ile uyumlu renk paleti

Benjamin Moore Renk Paleti

Yani yemek odanızı boyamak ve rahatlatıcı bir ortam yaratmak ama aynı zamanda sıcak bir nüans eklemek istiyorsanız, dengeli ve başarılı bir renk paleti elde etmek için bu 11 rengin bize önerdiği sıcak tonlardan herhangi birini kullanabiliriz. , aşağıda gördüğümüz gibi:

Renk Ege Deniz Mavisi - Benajamin Moore'dan 2021 yılının rengi, rahatlatıcı bir mavi-yeşil renk

Benjamin Moore’dan fotoğraf ve renkler

Rahatlatıcı ana rengi ekleyerek ve onu sıcak vurgularla birleştirerek, sıcak ve davetkar nüanslarla taze bir yemek odası veya başka bir alan elde ederiz.

Amerikan boya firmasının önerdiği palet, ana renk olarak dinlendirici mavi-yeşil Ege Teal’i kullanarak aradığımız ortama bağlı olarak onlarca kombinasyon oluşturmamızı sağlıyor.

Aslında firma, benim açımdan İspanya’daki web sitesinde görebileceğimiz gibi, bu çok başarılı renge dayanarak 2021 için birkaç renk paleti ve trend hazırladı.

Burada, ulusal topraklarda, firma ve resimleri hala çok iyi bilinmemektedir veya daha çok evlerimizi boyamak için kullanılmamaktadır, ancak son zamanlarda İspanya’ya inmesi çok iyi bir haber ve umarım daha fazla mağazanın açılıyor çünkü O’nun resimleri çok kaliteli ve çok çok güzel renklere sahip.

Bana her zaman ilginç bir marka gibi göründü ama İspanya’dan pek ulaşılamıyordu. Kataloğu tamamlanmadı.

Şimdilik, İspanya’daki ilk mağazasını kurduğu Marbella’ya ek olarak, Barselona’da, özellikle Passeig de la Mare de Déu del Coll, 24 numaralı başka bir mağaza bulabiliriz.

Yakınlarda yaşamıyorsak, web sitelerinden çevrimiçi satın alabiliriz.

Şu anda çok fazla seçenek yok ama dediğim gibi yakında Amazon İspanya’da Leroy Merlin gibi büyük mağazalarda veya Online formatta daha fazla mağaza ve daha fazla seçenek göreceğiz. Ya da umarım.

Bu renk hakkında ne düşünüyorsun? Size uygun görünüyor mu? Yorumlarda seni okudum.

Bu yıl evinizi boyayabileceğiniz en rahatlatıcı renktir. konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu