Bir karavanı kamp evi yapın. Mini evler için fikirler

Bu gün için fikirler sunmak istiyorum karavana kamp yapmak.

Bir karavani kamp yapin Mini evler icin fikirler

Bu zamanlarda, başka yaşam tarzları arayan insanların farklı hikayelerini görebiliyordum. Doğayla daha bağlantılı yeni bir yaşam deneyimine yol açmak için geleneksel olanı terk etmek ve günden güne gerçekten gerekli olan şeylerden bir seçim yapmak. Genel olarak, her zaman saklamak ve dinlendirici anlar geçirmek için geniş alanlara sahip ortamları gösteririm, ancak bu sefer sunmak istiyorum küçük evler temel ve yaşamak için gerekli olan şeylere sahip.

1614619109 187 Bir karavani kamp yapin Mini evler icin fikirler

karavanlar Bir süre seyahat etmeye ve orada tatil geçirmeye alışkınlar, ancak bütçe sorunu nedeniyle bu tür seyahatler seçildi. tasarımlar onları bir yaşam yeri. Birkaç metre içinde yaşayabilmek birçok insan için çılgınca olabilir, ama bana bu mekanın tadını çıkarmak için gerekli konfordan ilginç ve farklı bir hayatı görme şekli geliyor.

Başlamak için şunu görebilirsiniz: ortam bulundu Birleşik ve yatak odası tarafından eşlik edildi oturma odası koltukları. Bu format yaygın olarak kullanılmaktadır stüdyo daireler tüm sektörlerin aynı alanın bir parçasını oluşturduğu yer. The mobilya özel yapımdır ve her köşe aşağıdakiler için idealdir: düzenlemek. Sandalyenin altındaki alan şunlar için özel olabilir: çekmeceli düzenleyin farklı nesneleri, kıyafetleri veya ayakkabıları saklayabilme.

Mini bir ev dekorasyonu

Mini bir ev dekorasyonu Keyifli hissettirmek için, yaratıcılığın çözümler sağlamak için kullanılması gereken bir görev olabilir.

1614619110 824 Bir karavani kamp yapin Mini evler icin fikirler

Eğer oradaysa karavan Seyahat için kullanılacaktır.Transfer sırasında hareket etmemeleri için mobilyaların ve nesnelerin sabitlenmesi tavsiye edilir. Ama ne zaman karavan Yola çıkmak zorunda kalmadan belirli bir alana sahip olduğu sabit bir yuvaya dönüşür, diğerlerini uygulayabilmek için daha fazla olasılığa sahiptir. dekoratif detaylar.

Bir karavana kamp yapın Dönüşümün tadını çıkarmak için harika bir zaman olabilir, bu ortamların iyi yanı, çoktan mobilya dahil ve tasarımı tamamlamak için detaylar ekleyebilirsiniz. Bazı el yapımı kumaşlardan oluşan güzel bir halı, o alanı sade detaylarla yaratmayı başarır.

1614619110 225 Bir karavani kamp yapin Mini evler icin fikirler

Bunu başarmanın yolu bana güzel görünüyor Küçük alan gibi hissetmek ev farklı uygulamak dekoratif öğeler. Bu alanlarda uyum sağlamak için elektrikli aletlerin küçük olması gerekir. Bir buzdolabı gerekli olmasının yanı sıra, bazı nesneleri düzenlemek için yüzeyi de kullanabilirsiniz. The özel mobilyalı raflar gerçekten gerekli. Her şeyin stratejik olarak düşünülmesi gerekir. mini ev.

1614619111 234 Bir karavani kamp yapin Mini evler icin fikirler

Bu alanlar bana güzel görünüyor çünkü her şey organize edilmiş, her köşenin merkezde olduğu, ihtiyaçlara göre uyarlanması gereken bir mini evden yararlanmak için hoş alanlar elde ediliyor.

Her zaman karar veren insanların farklı hikayelerini gösteren bir TV şovu izlerim. küçük evlerde yaşamakya bir bütçe sorunu için ya da pratik ve özgün bir yol arayan bir yaşam kararı olarak. Bunların içinde yaşama süreci küçük ortamlar Bunu çok güzel buluyorum çünkü bağışlamak ya da satmak için sık kullanmadıkları bir çeşit şey seçiyorlar. Bu teknik, herhangi bir ev çünkü çoğu zaman artık kullanılmayan ve yalnızca başka bir amaç için kullanılabilecek yer kaplayan şeyleri kurtarıyoruz.

1614619112 193 Bir karavani kamp yapin Mini evler icin fikirler

Umarım bu tekliflerin her biri ilham vericidir, böylece karavana kamp yapmak farklı detaylar uygulamak.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu