Dekorasyon Örnekleri

Bir evi daha hızlı ve daha iyi satmak için önerilen renkler

Emlak piyasasında denilen bir teknik Ev Evreleme, onu satmak için bir evin görünümünü iyileştirmekten ibarettir. Bu dekorasyonla aynı DEĞİLDİR ve sizin de kolayca gerçekleştirebileceğiniz bazı kaynaklara sahiptir. Bu anlamda boya ve renkler hayati önem taşır. Mülkünüzü koşullandırmak için bu tekniği dikkate alırsanız, eminim ki reklamlarınızı yayınladığınızda , yeni kiracılar ve alıcılar için çok daha çekici hale getireceksiniz.

Potansiyel alıcıların profiline göre renk

Aksanlı yatak odası

Örneğin bir daire kiralamak istiyorsanız öğrenciler için beyaz kullanmalısınız, ancak zengin renklerin ipuçlarıyla, kırmızı, yeşil, sarı portakallar. Bunu minderler üzerinde, bir tablo veya bir duvar üzerinde yapabilirsiniz. Gençler, dinamik ve modern görünmelerini sağlayan detaylara sahip aydınlık, minimalist ortamları severler.

Diğer yandan, yaşlılar nötr tonları, bejleri, pastel tonları tercih eder, sıcak bir görünüme ve biraz mavimsi tonlara sahip ortamlar.

Ayrıca renk, mülkün mimarisine ve tarzına bağlıdır. Belki yumuşak tonlar klasik bir yapı için fena değil. Ve bir çatı katında yoğun renkler atılmamalıdır.

Boyanın iyi durumu nasıl etkiler?

Yemek odası

Her iç mekanın ihtiyaç duyduğu kaplama, boya duvarları, tavanları, kapıları ve pencereleri yenileme özelliğine sahiptir. Onunla lekeler, çatlaklar, geçmiş yaşamın izleri giderilir, ortamların yenilenmiş görünmesini sağlamak. Bu yüzden boyamalısın.

Ayrıca yeni boyası olan bir özellik, iyi bir koruma hissi yaratır ve seçtiğiniz renkler çok önemlidir. Renk ve boya, ortamı ferah, hoş göstermeli ve ilgilenenlerin o mekandaki hayatlarının nasıl olacağına dair bir fikir edinmelerini sağlamalıdır.

Neden beyaz rengi kullanmalısın

Beyaz yatak odası

Ev Hazırlama ile, dekorasyondan farklı olarak, kişisel olmayan bir ortam yaratması amaçlanır ve bu, bir kişi için değil, en çok sayıda insan için daha hoş görünmesini sağlar. Ve tam olarak beyaz, var olan en kişisel olmayan ve nötr renktir. Alıcının gelecekteki renkleri, mobilyalarının dağılımını ve beğendikleri detayları planlamasına imkan tanıyan tuvaldir.

Ayrıca beyaz renk temiz bir izlenim sağlarsatışa sunulan bir evin sahip olması gereken bir diğer özellik. Ve bu yeterli değilmiş gibi ışığa güç ver, iç mekanlarda ferahlık ve iyi hislerin yaratıcı kaynağı.

Nötr, pastel tonlar ve biraz renk

Pastel banyo

Her şey beyaz değilBirincisini ihmal etmeden diğer renklerde boyama seçeneğiniz de var. Gelecekteki müşteriler için doğru etkileri yaratmak için renk kullanılmalıdır. Her köşeyi görsel olarak çekici bir yer haline getirmek için biraz renk de ekleyebilirsiniz.

Yumuşak griler ve kremler beyaza benzer etkileri vardır. Ve nötr bazda detaylarda diğer tonları kullanarak sıcaklık ve bazı bilgiler getirmelisiniz.

Pastel renkler sakin veya sakin olarak algılanırlar. Bazıları için hafif olsalar da, üretken olmayan reddedilme, yorgunluk veya gerginlik duyguları üretmezler.

Işığı küçümseme

Doğal ve yapay ışık

Çoğu durumda, iç mekanlar dergilerdeki gibi parlak ve hoş değildir. Gerçekte, iyi görünümü etkileyen ve iyi görünmeyen karanlık bölümler ve gölgeler vardır. Bunu geliştirmek için:

  • Gölgeli köşelerde, köşelerde, koridorlarda veya merdivenlerin altında lambaları kullanın.
  • Doğal ışığın girişini artırmak için şeffaf, ultra hafif, beyaz perdeler yerleştirin.
  • Her yerde sıcak ışık yerine beyaz ışık kullanın.

İlk izlenim önemlidir, bu nedenle mülkün iyi durumu, potansiyel kiracı veya alıcıda en başından daha fazla ilgi yaratacaktır.

Bir evi daha hızlı ve daha iyi satmak için önerilen renkler: PintoMiCasa.com
konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu