Bilmek isteyeceğiniz 6 iç tasarım sitesi

iç tasarım web siteleri

Yakında yeni bir eve mi taşınıyorsunuz? Şehirde estetik bir değişikliğe ihtiyaç duyan küçük bir daire mi kiraladınız? Yakın gelecekte kendi evinizi inşa edebilmeyi umuyor musunuz? O zaman aşağıdakileri bilmekle ilgileneceksiniz iç tasarım web siteleri.

Bu seçime dahil ettiğimiz mimari ve iç tasarım üzerine altı web sitesi size şunları sağlayacaktır: sayısız fikir evinizin tasarımı ve dekorasyonu ile yüzleşmek için. Onları düzenli olarak ziyaret ediyoruz; onlar bir ilham kaynağıdır. Ve tabii ki BeyazYastik.Com’u da unutmadan bunu yapacağınızı umuyoruz.

AD, Mimari Özet, dergisi dekorasyon, mimari, sanat Ediciones Condé Nast imzalı tasarım. Hem tasarımının hem de içeriğinin zarafeti ile öne çıkan bir referans alan. Muhtemelen ülkemizdeki en popüler iç tasarım ve dekorasyon sitelerinden biridir.

AD

Bezzia’da ayrıcalıklı evlere girmemizi sağlayan “CasasAD” bölümünü seviyoruz. Ve asla ziyaret etmeyi bırakmayız «Trend uyarısı! iç dekorasyon dünyasındaki haberleri ve trendleri takip etmek için “günün parçası”. Sayfalarını ziyaret etmenin yanı sıra abone olabileceğinizi ve dergilerini aylık olarak alabileceğinizi unutmayın.

Mimari ve tasarım

Mimari ve tasarım Muhtemelen alanındaki en eksiksiz dergilerden biridir. Size eşlik eden fotoğraflar «evler» bölümü Mimarlık veya iç tasarım profesyonellerinin yansıttığı fikirlerin her birini daha çekici hale getirmeye katkıda bulunurlar.

Mimari ve tasarım

Ayrıca düşünüyoruz sürdürülebilir kurallar “eko tutku” bölümünde bize önerilenler ve bunların bize yeni ürün tedarikçileri hakkında sağladığı ipuçları. Web aynı zamanda trendler ve o anın yaratıcıları hakkında bilgi sağlar.

Tahıl

Tahıl bir alan tasarımına büyük özen göster. Harika bir zevkle yapılır ve içerik seçimi daha az dikkat çekici değildir. İlk fotoğraftan sonuncuya; hepsi birer ilham kaynağıdır.

Tahıl

Tasarım ve sanata ayrılmış bölümlere ek olarak, bir göz atmanızı öneririz. “Şehir Rehberleri”, Londra, Paris, New York ve Los Angeles gibi şehirlerde ziyaret edilecek yerler. Sen onların sayfalarında gezinirken oynatma listelerinin tadını çıkarabilirsin, yılın her sezonunda bir tane yaparlar.

Denizler

Misyonu Denizler en iyilerinin özenle düzenlenmiş bir seçimini sunmaktan başka bir şey değildir mimari projeler, tasarım ve dünyanın dört bir yanından iç mekanlar. 2006’da doğduğundan beri yükselişinin durdurulamaz olmasının nedeni budur.

Denizler

Portalında, mimari ve tasarımla ilgili çok çeşitli görseller ve makaleler bulabilirsiniz. iş portalı. Daha öncekilerde olduğu gibi, postanızdaki güncellemeleri almak için abone olabilirsiniz. Dezeen Daily her gün gönderilir ve en son Dezeen hikayelerinin tümünü içerirken, Dezeen Weekly, Dezeen’in önemli anlarını içeren her Perşembe gönderilen küratörlü bir bülten.

Houzz

Ve Houzz Milyonlarca fotoğraf arasında gezinmenin ve zevklerinize göre filtrelemenin yanı sıra şunları da yapabilirsiniz: profesyonellerle bağlantı kurun Projenizde size yardımcı olmak için bölgeden. Tipik bir web sitesi değil, dekorasyon etrafında oluşturulmuş bir topluluktur.

Houzz

Houzz, yapabileceğiniz bir topluluktur diğer kullanıcılarla etkileşim, aynı zamanda iç dekorasyonda profesyonellerle. Dekorasyon severler tarafından ve onlar için yaratılan bu alanda yeni evinizde uygulayabileceğiniz fikirler bulmak gerçekten çok kolay.

Kaydolun, uygulamasını cep telefonunuza indirin ve tükenmez içeriğinin keyfini çıkarın. İlham alın, ürünleri keşfedin, fikirleri karşılaştırın ve her zaman hayalini kurduğunuz evi başkalarının yardımıyla yaratın.

Minimalist İç Mekanlar

Minimalist İç Mekanlar uzman gazeteciler tarafından yazılan, mimariye ve tasarımına yaklaştıkları güncel bir blogdur. daha çağdaş iç mekanlar, minimalist eğilime özel önem veriyor. Günlük olarak güncellenen içerikler, hem köklü profesyonellerin hem de yaratıcı yeteneklerini göstermeye başlayanların en güncel mimari, iç mimari ve ürün tasarımları projelerini sunuyor.

Minimalist İç Mekanlar

“Gündem” ve “Kitaplar” bölümlerinde, sınırlarımız içinde veya dışında gerçekleşen işleri, sergileri veya sadece en çekici olayları sunarken, “İmzalar” da geniş bir yelpazede emrimize prestijli şirketler rehberi mobilya, mutfak, banyo, musluk, aydınlatma … çünkü nihayetinde amacı Minimalist İç Mekanların kullanışlı olmasıdır.

Bu web sitelerine ek olarak, sizi Casa Viva, Apartman Teorisi veya Decoratrix gibi başkalarını keşfetmeye davet ediyoruz. Somut bir şey arıyorsanız arama motorlarını kullanın ilgili içeriğe gecikmeden erişmek için. Sorun zaman değilse, web sitelerinin her birinin keyfini sakince çıkarın ve her bir bölüm ve önerisine kendinizi kaptırın.

BeyazYastik‘ı ziyaret etmenin yanı sıra bu iç tasarım web sitelerini haftalık olarak incelemek, her zaman güncel yeni dekorasyon trendlerinden, evinizi estetik ve kolay bir şekilde yenilemek için fikirler aramaya ve tabii ki içinde düzeni korumaya yardımcı olan pratik organizasyon çözümleri bulmaya kadar.

Bilmek isteyeceğiniz 6 iç tasarım sitesi
konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu