Beklenmedik özelliklere sahip 17 iç eşya

“Gizli” rafları ve çekmeceleri olan yatak ve kanepeler, dönüşen masalar ve şekil değiştiren aynalar – tüm bunlar alışılmışın ötesine geçen şeyleri sevenlere hitap edecek.

Neler Okuyacaksınız? →

“Sır olan” mobilyalar

Bazen İtalyan tasarımcılar, kreasyonlarına ilk bakışta görünmeyen oldukça beklenmedik özellikler kazandırırlar.

Fotoğraf: Kol dayamasında açılır mini bar bulunan Bakokko kanepe. Ahşap paneller üzerindeki üzüm salkımının görüntüsü küçük bir sırrın ipuçlarını veriyor.

Resimde: Reflex & Angelo Cristal yuvarlak yatak, şampanya soğuk standı ile. Gerçek romantikler için!

Fotoğraf: Lago Letto Beam yatak. Bir gece lambasını onunla eşleştirmenize gerek yok – Letto Beam’de yerleşik bir alt ışık var.

Fotoğrafta: Reflex & Angelo Luna yuvarlak yatak ile başınızı istediğiniz yönde uyuyabilirsiniz. Başlık, döner bir mekanizma ile donatılmıştır ve 360 ​​° dönebilir.

Fotoğraf: Bonaldo Gizli puf, keten kutusu olarak da kullanılabilir.

Transformers

Cabrio katlanır masalar, güncel ihtiyaçlara göre değiştirilebilen tek mobilya örneği değildir. Bazı İtalyan kanepeleri, koltukları veya komodinleri de dönüşüm yapabilir.

Resimde: Moroso Highlands modüler kanepe, kolayca üç ayrı koltuğa dönüşmekle kalmaz, aynı zamanda başka bir alışılmadık işleve sahiptir. Bağımsız bölümlere ayrılan sırtlık, bir eğim mekanizması ile donatılmıştır, çeşitli pozisyonlarda sabitlenebilir.

Fotoğrafta: Ceccotti Collezioni Vanity Box makyaj masası katlandığında çok kompakt ve küçük bir dolap gibi görünüyor. Bölümleri birbirinden ayırırsanız, kişisel bakım için rahat bir köşe elde edersiniz.

Resimde: Moroso Bikini Island modüler sistemi ismine kadar yaşıyor. Bu, alçak kanepeleri ve bir koltuğu, masaları ve bir bordür taşını birleştiren bir tür “ada”. Bölümler farklı sırayla yeniden düzenlenebilir.

Fotoğrafta: yatağa ve komodine dönüşen bir koltuk Lago Huggy. Konuklarınızdan birinin gece kalması yardımcı olacaktır.

Resimde: Döner bölümleri olan Lago Coletto komodin, anında yumuşak kumaş kaplamalı tasarımcı bir büfeye dönüşüyor.

Fotoğrafta: Moda fabrikasının ürün yelpazesinde neredeyse aynı bordür taşı var.

Fotoğrafta: Calligaris Spacebox CS / 4061, yemek veya yaratıcılık için bir raf ve masa görevi görebilir.

Fotoğraf: çıkarılabilir ayaklı masa Selva Varia. Bu, 1 masa üstü ve farklı şekillerde 6 takım ayaktan oluşan bir settir. Ruh halinize göre değiştirmek kolaydır.

Fotoğrafta: Porada Tip Over dönüşüm masası katlanır ayaklarla donatılmıştır. Katlandığında ayna olarak duvara asılabilir.

Fotoğrafta: Vita Silvia Mini Black & Gold, seçilen montaja bağlı olarak bir avize, zemin lambası veya masa lambası olabilir. Bu markanın neredeyse tüm lambalarının bu dönüşümü yapabildiğini söylemeye değer.

Fotoğrafta: Tangram aynası birkaç modülden bir yapıcı olarak monte edilmiştir. Şekli zevkinize göre seçebilirsiniz – soyut veya stilize bir heykelcik şeklinde. Parlak raflar aynaya hoş bir katkı sağlar. Bu model Slide aynası ile birleştirilebilir.

Beklenmedik özelliklere sahip 17 iç eşya konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

hakkında Serap Kevser

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir