Banyoda Vintage Model Armatürler

Banyonuz beyaz bir kutu gibi sıkıcı görünüyorsa bu durumu değiştirmek için birkaç seçeneğiniz var. Yeni banyo dolaplarıyla jilet gibi bir banyo döşeyebilir ya da sıcak ve şık, vintage tarzı deneyebilirsiniz. Vintage model armatürler etkili bir başlangıç yapmanızı sağlayabilir.

Küçük tuvalette ya da büyük banyoda olsun, vintage aksesuar ve banyo mobilyaları ile yavan bir görüntüden uzaklaşıp, farklı bir atmosfer yaratacağınız kesin. Eskicilerden ya da antika mağazalarından banyonuz için aksesuar, hatta mobilya toplayabilirsiniz. Bir diğer seçenek de vintage görünümlü tasarlanan yeni ürünler satın almak olabilir.

Beyaz ahşap banyo dolaplarını bronz armatürlerle tamamlayabilirsiniz. Küçük banyolarda açık renk banyo dolapları mekanı daha ferah gösterecektir.

Modern tarzda bir banyoya vintage model armatürler koyduğunuzda armatürler yeterince kendini gösteremeyebilir. Klasik tarzda bir ayna çerçevesi ve yine vintage model aydınlatma ürünleriyle tamamladığınızda daha iyi bir sonuç alırsınız. Bronz dışında pirinç ürünler de vintage model armatürlere yakışan bir renktir.

Banyoda Vintage Model Armatürler konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu