Banyo Dekorasyonu – Güncellendi

Banyo Dekorasyonu Ev Modası Banyo Fikirleri. Banyoyu olduğundan daha hoş gösteren bir başka husus da, kullanılan çöp kovasından tutunda sabunluk, deterjanlıklar ve hoş kutular ve sepetler de göz doldurmaktadır.

Banyo Dekorasyonu

Banyo dekorasyon modern Umutsuz görünen banyolardan birine sahip misiniz? Ya kiralık bir evde yaşıyorsunuz ve reform yapma özgürlüğünüz olmadığı için ya da banyoyu iyileştirmenin tek yolunun onu ateşe vermek ve baştan başlamak olduğu için.

Kendin Yap Banyo Düzenleme

Kendin banyo düzenlemeyi çok rahat bir şekilde konumuzdan faydalanarak kolayca yapabilirsin. Kabul edin, banyo dekorasyon iç mimar sınırlı bir bütçeniz varsa, döşemeyi, zemini tamamen değiştirmek ve banyonuzu yeniden dönüştürmek için bir pencere yapmak için bir duvarı yıkmak çok zordur.

Artık küllerin tamamen yok edilmesinin ve yeniden canlanmasının imkansız olduğunu varsaydığımızda, banyo hamam dekorasyon bütçeyi kontrolden çıkmadan banyoyu yenilemek için bazı alternatifler göreceğiz.

Banyo nasıl dekore edilir

Banyo nasıl dekore edilir birlikte inceleyelim. Perdeler, havlular veya kilimler banyonuz kadar eski moda olmak zorunda değil. Bazı güzel tekstillerle çok para harcamadan renk dokunuşlarını çok kolay bir şekilde ekleyebilirsiniz.

Kalıcı bir değişiklik değildir, gösterişli banyo dekorasyonu istediğiniz kadar değişiklik yapmanıza izin verir ve en sıkıcı banyo bile rengarenk havlu ve perdelerle neşeli görünecektir.

Banyo nasıl dekore edilir

Banyonuzu yenileyin

Banyonuzu yenileyin fikri için Küf ve kir, banyo contalarının düşmanıdır. Temizlik artık yeterli olmadığında, duvarlara iyi bir görünüm kazandırmak için tamamen yenilenebilirler.

İlk adım, banyo dekorasyon fikirleri kendin yap eski silikonu çıkarmak ve kiri çıkarmak için kiremit derzlerini iyice temizlemek olacaktır. Daha sonra mükemmel derzler kalacak şekilde tekrar macun ve silikon sürün. Onları renklendirmeye bile cüret edebilirsiniz!

Banyonuzu yenileyin

Banyo dekorasyonu nasıl olmalı

Banyo dolapları ev dekorasyonu Havlu veya kağıt rulosu için birkaç farklı askı fark yaratabilir. 90’lı yıllarda soyulmaya başlayan ve parlaklığını kaybetmeye başlayan krom askılardan kurtulun.

Renkli veya bakır emaye askılar banyo dekorasyonu nasıl yapılır çok iyi bir alternatiftir ve eskisi kadar popüler değildir. Veya banyonuzu bir DIY ile kişiselleştirmek için kendi deri ve ahşap askılarınızı yapın.

Banyo dekorasyonu nasıl olmalı

Dolapları boyayın

Banyo mobilyalarını yenilemek oldukça pahalı olabilir. Bu seçenek bütçemizi aştığında, banyo duvar dekorasyonu onları boyamak fark yaratabilir ve çok daha ucuzdur. Doğru boyayı seçin ve banyo dolaplarınızın rengini değiştirmeye hazır olun.

Kulpları da değiştirirseniz, banyo dekorasyonu ne kadara mal olur aynı mobilyalara benzemezler. Ve göründüğünden daha kolay!

Dolapları boyayın

Bitkilerle Banyo Dizaynı

Bitkiler herhangi bir odayı aydınlatır ve banyo, bazılarını yerleştirmek için mükemmel bir odadır. Pencereleri yoksa, banyo cam dekorasyon içinde biraz doğa ile daha az bunalmış hissedeceksiniz. Ayrıca bu kadar yoğun bir yerde ve elinizin altında su varken saksılarınızı sulamayı unutmanız çok zor.

Bitkilerle Banyo Dizaynı

Banyonuza sanat katın

Neden banyoya bir tablo asmıyorsunuz? Ve kim bir derse, banyo dekorasyonu banyo dolapları yerleştirmek istediğin kadarını söyler. Kusurları örtmeye yardımcı olacaklar ve onlara bakmanızı sağlayacak önemli bir dikkat dağıtma kaynağı olacaklar. Böylece banyonuzun daha az güzel olan diğer kısımları daha gizli olacaktır.

Banyonuza bolca sanat katın

Banyonuzu değiştirmek için aynayı yenileyin

Ayna, banyonun (ve en çok baktığınız) temel öğesidir. Yenilerseniz en göze çarpan değişikliklerden biri olacak ve pahalı olması gerekmiyor. Yeni bir ayna satın alabilir veya mevcut olanı güzel bir çerçeve ekleyerek değiştirebilirsiniz.

Size gösterdiğimiz örnekte, banyo dekorasyonu örnekleri çerçeve kitaplık olarak ikiye katlanıyor ve estetik olmasının yanı sıra işlevsel.

Banyonuzu değiştirmek için aynayı yenileyin

Banyo dekorasyonu kendin yap

Banyo zeminleri çok çirkin olduğu için onları değiştirmekten başka çareniz kalmıyorsa, banyo aydınlatması dekorasyon tadilat gerektirmeyen çok ucuz bir çözüm var.

Üstüne ucuz, banyo dekorasyonu aksesuarları dayanıklı olan vinil döşemeyi yerleştirebilir ve ayrıca eviniz kiralık ise ve tadilat yapmanıza izin vermiyorsa kolayca kaldırabilirsiniz.

Banyo dekorasyonu kendin yap

Dar bir bütçeyle banyoyu yenilemek için fikirlerimiz hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bunlara'da bakmalısın!

Başa dön tuşu