Bahçede orijinal doğum günü partileri nasıl kutlanır

Bugün doğum günün ve onu özel bir şekilde mi kutlamak istiyorsun? Ya da belki sizinkinden ve onu şaşırtmak ister misiniz? Bu iki sorudan birinin cevabı evet ise ve dışarıda – tabii ki – orijinal doğum günü partileri düzenleyebileceğiniz bir yeriniz varsa, etkinliği dışarıda kutlamaya cesaret edin. Ne kadar başarılı olduğunu göreceksiniz!

orijinal doğum günü partileri bahçe partisi
Kaynak: Khala

Onları her zaman sevdim açık hava kutlamaları. Doğum günü partisi veya kutlanacak başka bir etkinlik olsun. Bu yüzden bana öyle geliyor ki, hava artık bizim tarafımızda ve zaman izin verdiğine göre, fırsatı en iyi şekilde değerlendirmeliyiz.

Öyleyse doğum gününüz çok yakınsa veya küçüklerinizden birinin (veya hatta daha büyüklerindeyken), kararınızı verin ve bahçede orijinal bir parti düzenleyin. Herkes harika zaman geçirecekler ve olay arkadaşlarınız ve aileniz tarafından uzun süre hatırlanacak.

Orijinal doğum günü partileri nasıl organize edilir

orijinal doğum günü partileri kağıt çelenk
Kaynak: Meşe Odası

Bir partide en önemli şey, doğum günü olsun ya da olmasın, herkesin rahat hissetmesini sağlayın. Bu nedenle yapmanız gereken ilk şeylerden biri partinin kimin için olduğunu, davetli listesini oluşturanların neye benzediğini düşünmektir. Organize etmek aynı değildir çocuğunuz için doğum günü kutlaması ve küçük arkadaşları bunu bir yetişkin için yapmak zorunda.

Tabii ki doğum günü çocuğu 6 ya da 45 yaşına girse de eksik olamayacak şeyler var. Yani: neşeli çelenkler, müzik, balonlar ve doğum günü pastası. Size daha sonra anlatacağım başka şeylerden de bahsetmem gerekiyor.

Çelenklerle eğlenceli bir dokunuş yapın

orijinal doğum günü partileri garland araba mobel
Kaynak: Araba mobilyaları

İster çocuk partisi ister yetişkin kutlaması olsun, açık bir doğum gününde bahçenin dekorasyonu çok önemlidir. Bu durumlarda bitkiler ve çiçekler yeşil notu koysa da eksik olamazlar. parlatan unsurlar daha fazla alan.

orijinal doğum günü partileri çelenk flamalar kumaşı
Kaynak: Çağdaş Ev

Örneğin şunu seçin: komik çelenkler çocuk motifleri ve parlak renkleriyle çocuklar için doğum günü partilerini, yetişkinse daha şık modellerle süsleyecekseniz. Kağıttan, kumaştan vb. Yapılabilirler. Hatta yapabilirsin onları kendin yap eğer zamanınız varsa ve kendinizi yaratıcı hissediyorsanız.

orijinal doğum günü partileri balonları
Kaynak: Ginger Ray

Size bolca oyun kazandıracak bir diğer unsur da balonlardır. Bahçeyi doldurmaktan daha basit ve çekici bir şey yoktur. renkli balonlar. Çok renkli bir sonuç istiyorsanız, çeşitli renklerle şişirin. Bununla birlikte, yalnızca birleştirirseniz harika bir etki elde edeceksiniz. iki veya üç ton ve onları diğer unsurlarla koordine edersiniz: çelenkler, kağıt masa örtüleri, peçeteler vb.

Tablonun detaylardan yoksun olmadığını

orijinal doğum günü partileri dekore edilmiş içecekler
Kaynak: Meşe Odası

Atıştırmalık servisi söz konusu olduğunda, her ayrıntı önemlidir. Bu nedenle, dikkat etmeniz de gerekecek masa dekorasyonu. Piyasada görevinizi çok daha kolaylaştıracak sonsuz aksesuarlar bulacaksınız.

orijinal doğum günü partileri kağıt bardaklar
Kaynak: Ginger Ray

Sadece masa örtülerinden bardaklara ve tabaklara kadar tüm unsurları koordine etmekle kalmayacak, aynı zamanda tek kullanımlık sofra takımı çok dekoratif olmasının yanı sıra size herhangi bir iş vermeyecektir. Kullanılırlar, atılırlar ve işte!

Yetişkin doğum günleri, masayı farklı bir şekilde dekore etmenize izin verir. Parti bahçede yapılsa bile, binmeyi tercih edebilirsiniz. zarif bir masa. Her şey, etkinliğe vermek istediğiniz stile bağlıdır.

Konuklara uygun atıştırmalık veya menü

orijinal doğum günü partileri tek kullanımlık yemekler
Kaynak: Tasarım 3000

Partinizdeki konuklar 12 yaşından büyük olmayacak mı? Sonra tatlılar kaçırılamaz. Küçükler için bir sepet jelibon hazırlayarak orijinal bir not koyabilirsiniz. Ağızları açık bırakılacaklar!

orijinal doğum günü partileri kekler
Kaynak: Kaos Kulübü

Ve eğer mutfak seninki ise, içine atla lezzetli kekler hazırlayın, genç ve yaşlı için mükemmel. Pastaya gelince, olasılıklar sonsuzdur. Çoğunluğun neyi sevebileceğini düşünerek seçerseniz, kesinlikle haklı olacaksınız.

Ayrıca, zaman geçtikçe kimse sıkılmasın diye, biraz hazır olsaydın canın yanmazdı. misafirler için oyunlar ve hobiler. Oyunda onlara liderlik ederseniz çocuklar çok eğlenirler. Ve misafirler reşit olsalar bile, uygulamaya koyabileceğiniz orijinal fikirler de vardır.

Örneğin, partinin açılış anlarında bir fotoğraflı çağrı ile buzları kırmaya ne dersiniz? Sadece girişe yerleştirebileceğiniz bir panele ihtiyacınız var. Eğlenceli bir şekilde dekore edin veya üzerine orijinal bir cümle yazın ve misafirler geldikçe, onları fotoğraf çekmeye davet et Hatırlamak. İşte bir parti için fotoğraflı aramalar için bazı fikirler.

Başarısız olmayan bir şey, bir yazıcı almak ve misafirlerin her birinin fotoğraflarını yazdırmaktır. onları oraya asabilmek onun için hazırladığınız bir panelde. Hatta doğum günü çocuğu için bir adak bile bırakabilirler. Eğlenceli değil mi?

Tüm bu fikirler doğum günü partilerinizi çok yapacak daha eğlenceli ve özgün. Başka hangi unsurları dahil edersiniz?

Bahçede orijinal doğum günü partileri nasıl kutlanır konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu