Bahçede bir yaz yemek odası nasıl dekore edilir

masa dekorasyonu
Bahçe yaz aylarında evin en önemli odalarından biridir. Aileler günlük hayatın farklı rutinlerini yurtdışına transfer etmektedir. Bir yemek odası bu bağlamda mükemmel bir uyum sağlar. Hoş ve davetkar bir ortam nasıl oluşturulur? İçinde Beyaz Yastık bazı fikirleri paylaşıyoruz.

1. Geniş ve rahat masa

masa ve sandalye seti
Masa ve sandalyeler, bir buluşma yeri oluşturmak için ideal bir takımdır. Bu tip koltuklara alternatif arıyorsanız, aşağıdakilerden oluşan bir kombinasyon seçebilirsiniz. bankalar. Kare ve dikdörtgen masalar bahçeye geometri getiriyor. Bacakların konumunun, yemek yiyenler oturduklarında herhangi bir rahatsızlığa neden olup olmadığını kontrol edin.

2. Dekoratif ışıklar

dekoratif-ışık-in-bahçe
Mülkün içi, bu dış alanın özelliklerinden farklı koşullara sahiptir. Bahçe doğal ışık alır ve açık olduğunda evi süsler. Doğa pencerelerden algılanır.

Estancia’da yaşanan anlar gün batımının ötesinde de yaşanır. Yapay aydınlatma, güvenliği sağlamanın ve hoş bir atmosfer yaratmanın anahtarıdır. Dekoratif ışıklar bu etkiyi yaratır. Ampuller, doğal bir ortamda maksimum sadelikleri ile öne çıkıyor.

3. Gölge alanı

bahçe çardak
Kontrastlar, yeri güzelleştirmek için kullanılan dekoratif kompozisyonun bir parçası olabilir. Bahçenin en temsili görsel karşıtlıklarından biri güneş ve gölgeyi ilişkilendirendir. Yaz yemek odası nerede bulunur? Daha karanlık bir ortam yaratın. Bir çardak, kapalı bir alan eklemenize izin veren unsurlardan biridir.

Bu sayede birkaç damla yağmur yağsa bile bahçede kalış süresini uzatmak mümkündür. Farklı malzemelerden yapılmış tasarımlar bulacaksınız. Bitirenler metal Dirençleri ve dayanıklılıkları ile öne çıkarlar. Ahşap çerçevelerden yapılmış bir yapı çok rahat bir köşe.

4. Katlanır sandalyeler

katlanır sandalyeler-yaz-yemek odası
Yaz yemek odasının estetiği, masaya daha fazla misafir geldiğinde değişiyor. katlanır sandalyeler özellikle bu durumlar için alan hazırlamak için pratiktirler. Bu sayede misafirler maksimum rahatlık ve konforun tadını çıkarırlar.

Ancak öte yandan, sandalye bir dahaki sefere kullanılıncaya kadar tekrar kaldırılabilir. Katlanır tasarımlar sadece küçük bir bahçeye yer açmak için değil, aynı zamanda pratik dekorasyonu ile metrekaresi daha fazla olan bir açık alanı giydirmek için de ideal.

5. Yardımcı mobilyalar

Masa ve sandalye takımı diğer pratik unsurlarla tamamlanmıştır. Garson arabası, mutfağa gidiş sayısını azalttığı için günlük olarak çok kullanışlı bir üründür. Bahçede keyifli bir akşam geçirmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi taşıyabilecek kapasiteye sahiptir. Öte yandan, yemek alanı bir dış mekan halısı ile tamamlanabilir. A aksesuar bu, çevreyi görsel olarak çerçevelemeye izin verir.

6. Doğanın rolünü geliştirin

sofra ve tabaklar
Bir bahçe, çiçeklerin, bitkilerin ve dalların renklerinin güzelliği ile bütünleştiği için kendi içinde dekoratiftir. Bu nedenle yazlık yemek odasının dekorasyonunu peyzaj çevrenin odak noktası olacak şekilde planlayın. Böylece, akşam yemekleri en güzel manzarayı masa başında sohbet ettiklerinde yaşarlar. Hoş bir atmosfer yaratan rahatlatıcı bir ortam.

7. Açık sofra takımı

yazlık sofra takımı
Çanak çömlek, yaz yemek odasının estetiğine son dokunuşu ekler. Melamin gibi sağlam bir malzemeden yapılmış bir set seçin. Öte yandan, çarpıcı renkleri ile öne çıkan bir kompozisyon seçin. Bu şekilde masada yaratıcılığı artırıyorsunuz. Geleneksel bir tasarım tercih ediyorsanız, beyazın parlaklığını tercih edin.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu