Bahçe ve terasları süslemek için 5 aksesuar

Modern Bahçe Dekoru Nasıl Yapılır?

Farklı olan bahçeyi süslemek için aksesuarlar ideal bir ortam sağlarlar. Mekanların boyutlarına göre seçilirler, geri dönüştürülmüş malzemeler de dahil olmak üzere düşük maliyetli kaynaklarla yapılmış yüzlerce fikir vardır.

Aksesuarlar da süs veya yüksek işlevsellik altındaki öğeler olarak kabul edilebilir, durum böyle olunca masa veya sandalyeler, organizatörler ve aşağıda görülen diğer pek çok durumda, doğru aksesuarı oluşturmak için çoğu durumda yalnızca yaratıcılık ve hayal gücü gerekir.

Ayrıca Dış mekan için bu bahar dekorasyonu ile bahçeniz bir vaha olacak ve Sürdürülebilir, az bakım gerektiren bir bahçe için fikirler konularına bakmalısın!

Modern Bahçe Dekor
Modern Bahçe Dekoru Nasıl Yapılır?

Bu kısa sayımızda ilk tavsiye olarak bahçeyi süslemek için aksesuarlar saksıların oluşturulması veya kurulmasıdır. Bitki ve çiçeklerin hayatta kalabilmeleri için bu tip kaplara ihtiyaçları vardır, özellikle toprakla bütünleşmediklerinde.

Saksılar yaygın olarak teras ve balkonlar için kullanılmaktadır, toprak uzayı ile sayılmayan yerler olsa da bahçelerde de kullanılırlar, bu mekana özel bir dokunuş vermek için, plastik şişelerden yapılmış ve bir ağaca veya fayanslarla yapılmış ahşap bir duvara asılabilen saksılar vardır.

Geri dönüşümle yapılan diğer kreasyonlar

Paletler ve lastiklerle yapılabilecek masalar var, bu iki eleman iç ve dış mekan el sanatlarında yaygın olarak kullanılmaktadır, lastikler bahçeler için mükemmeldir çünkü aşırı iklimlere dayanır, yağmur yağarsa hiçbir şey olmaz, zarar görmezler ve bakımları eksiksiz yapılır.
Stabildir, lastiklerin direnci nedeniyle, bu sayının bir parçası olarak saksı olarak da kullanılırlar. Lastiklerle elde edilebilecek sandalye, oyun ve masaları öne çıkarmak önemlidir.

bahçeyi dekore etmek için aksesuarlar geri dönüştürülmüş masalar

Koltuklar ve sandalyeler oluşturmak için paletlerin harika olduğunu düşünürsek, bunlar basit yollarla birleştirilir ve çok düşük maliyetlidir, hatta zaten hasar görmüş olabilecek bazılarını geri dönüştürebilirsiniz.

Kullanımları için yalnızca gerekirse zımparalamanız ve boyamanız yeterlidir, hepsi bir trend. Bu tür malzeme ile dış mekanlarda eksiksiz odalar yaratmak, minder veya koruyucu dokuma tezgahı kullanımında fark yaratmak, uzun bir dayanıklılık için özellikle dekoratif minderler çok benzer kullanılıyorsa aşırı iklimlere karşı koruyucu bir çatı yerleştirmek gerekir. Bir sonraki fotoğrafta görülenler.

bahçe koltuklarını süslemek için aksesuarlar

Bahçeyi süslemek için aksesuarların bir parçası olarak küçük heykeller

Ev bahçe süslemeleri tüm aralığı içinde zeminler için kullanılan, hikayeler anlatmak veya mekana eğlenceli bir hava vermek için çimlere yerleştirilen porselen figürler öne çıkıyor. Elfler ve küçük hayvanlar düzenli olarak kullanılıyor, birçok boyutta ve birçok renkte geliyorlar, mantar tipi evler göze çarpıyor.

Böcekler, kaplumbağalar ve kurbağalar ya da karakurbağalar, ayrıca çocukların eğlenmesi için yerleştirilmiş animasyon dizilerinden karakterler de var. Şirinler ya da böcek ya da karınca gibi iyi bilinen filmlerden böcekler, bu karakterleri kurarken bir bir çerçeve anlatı oluşturmak için iyi bir fikir.

bahçe dekoratif figürlerini süslemek için aksesuarlar

Aksesuarların son hali ev bahçe dekorasyonu tavsiye etmek için doğayla yapılmış sanatsal kreasyonlar, çiçekler veya bitkiler bir konsept oluşturmak için kullanılıyor mu, bunların rengi ve şekli işin anahtarı mı, elbette bu parçalar çimlerin üzerinde üretiliyor.
Bu kreasyonları vurgulamak için taş kullanıyorlar ve koruyucu olarak, aşağıdaki örnekte de görüleceği gibi sanat eserine katkı sağlayan birçok unsur da kullanılabilir.

bahçeyi süslemek için aksesuarlar yaratıcı işler

Bahçeyi süsleyecek tüm bu aksesuarlar, harika ve rahat anların yaşandığı bu alanı ayarlamak için var olan birçok tasarımın sadece örnekleridir.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu