Az parayla oturma odasını dekore etmek ve yenilemek için aksesuarlar

mobilya-açık-oturma odası
Oturma odasının görünümünü aksesuarlarla güncellemek sık yapılan bir amaçtır. Bu yaratıcı deneyimin avantajlarından biri, düşük bir bütçeye sahip olmasıdır. Açık BeyazYastik.Com trend belirleyen aksesuarların bir seçimini paylaşıyoruz.

Kum saati, çok orijinal bir ürün

Kum saati
Dekorasyon, mevsimlerin geçmesinden önceki pusulayı da gösterir. İnsan, kendi evinde de sürekli olarak zamanla ilişkilidir. Bu nedenle, bir Kum saati Orijinalliği ve zamansızlığı ile dikkat çeken dekoratif bir aksesuardır. Sürekli değişimin ritmini ortaya koyan görsel bir format ile öne çıkıyor. Kum saati, alçak veya açık bir mobilya parçasını basitçe süsleyen bir öneridir.

2. Sehpa kitapları: odayı süsleyen kitaplar

süslemek için kitaplar
İlginç, güzel ve dekoratif kitaplar. Bahçecilik, gastronomi, dekorasyon, sanat, mimari, moda veya seyahat ile ilgili eserler. Görsel içeriği yüksek ve sonuç olarak mekanın estetiğine mükemmel şekilde entegre edilmiş yayınlar. Oturma odanızın görünümünü güncellemek için sadece bir dekorasyon mağazasından yeni bir ürün satın alamazsınız.

Kapsamlı ve çeşitli kitapçı kataloğu da size okumanın ötesinde bir olasılıklar evreni sunar. Kitap aynı zamanda dekoratif bir tamamlayıcıdır, bütünleştirmenin bir yoludur. kültür evin kalbinde.

3. Geometrik şekilli vazolar

oturma odasını süslemek için vazo
Şu anda, bunları farklı biçimlerde ve yüzeylerde bulabilirsiniz. Geometrik bir tasarıma sahip olanlar trendleri belirler. Öte yandan, ayrıntılı bilgi sahibi olanlar el yapımı geleneğin değerini korurlar. Bu şekilde bir ürün daha da özeldir çünkü kendine ait bir geçmişe sahiptir.

Bir buket çiçek veya yeşil dallarla süslenebilen vazolar. Ancak ürünün silüetini bütünlük içinde tek başına öne çıkacak şekilde geliştirmek de mümkündür. Diğer yandan farklı tasarımlardan oluşan bir kompozisyonu çeşitli yüksekliklerde birleştirerek mekana ritim ve dinamizm katma trendine siz de katılabilirsiniz.

4. Şık bir zemin lambası

zemin lambalı oturma odası
Şu anda, oturma odası çok işlevli bir odadır. Ve bu yön odanın aydınlatmasına yansır. Bir zemin lambası çok dekoratif bir üründür ancak bundan çok daha fazlasıdır. Odadaki belirli bir noktaya odaklanmak da anahtardır.

Bu nedenle, yeterli aydınlatma, örneğin bir ortam yaratmak için idealdir. Okuma köşesi yaşam alanında. Kitap, blog, dergi ve gazete okumak için rahat ve davetkar bir alan.

5. Birkaç dekoratif kutu içeren altın bir tepsi

altın renkli tepsi ve dekoratif kutular
Oturma odasındaki sehpa pratik ve gereklidir. Mobilyaların görünümündeki bir değişiklik tüm mekanı değiştirir. Basit ama zarif bir kombinasyon var. A altın tepsi trendleri belirler ve altın rengine özgü sofistike bir dokunuş katar. Öte yandan, küçük dekoratif ve güzel kutular gibi özel detayları çerçeveleyebilen bir tepsi.

6. Bir raf

kitaplık-oturma odası
Çoğu zaman, oturma odasındaki depolama alanını arttırma ihtiyacı ortaya çıkar. Bu durumda, orada sakladığınız malzemeyi sipariş etmek için ihtiyacınız olan her şeyi içeren alanı hazırlamanız gerekir. Bir raf, temel bir mobilya parçası ve mükemmel bir tamamlayıcıdır. Yatak odası ve oturma odasında stili geliştirin. Mobilyadaki öğeleri, tamamen karaktere sahip diğer detaylarla birleştirin. süs. Örneğin, aile fotoğrafları içeren çerçeveler.

7. Dekoratif filmler

açık-mobilya-oturma-odası-dekorasyonu
Sanatsal değeri olan baskıların önemini artırmak için odanın duvarlarından birinde en iyi perspektifi arayın. Birçok yetenekli yerel sanatçı, eserlerini sergilemek ve satmak için ilk sergilerini açar. Zamansız değeri olan bir yatırım.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu