Antika aynalarla süslemenin harika sonuçları

Modernite ile karıştırılmış eski aynalarla dekorasyon

Eski aynalarla evi dekorasyon yapmak, sadece süslemek için basit bir süsleme değil, aynı zamanda feng shui’den diğer birçok kültürün manevi uygulamasına, örneğin yerli ve kültürel olanın kullanıldığı boho tarzına kadar iç tasarımda bir trend haline gelen enerjik unsurlar üretir.

Özel bir ortam yaratır, aynalar çok sembolojiye sahiptir, özellikle bu mistik konuda, elbette banyoda şık ayna modelleri kullanıldığında kişisel temizlik için de çok faydalıdırlar.

Bir aynada antikliği tanımlamak için çerçeve ve süslemeleri dikkate alınır, bazıları metalden, diğerleri ahşaptan yapılır. Bunların çoğu barok veya romantizm ve gotik gibi sanatsal eğilimlere dayanır, detaylar ve bitişler onları tanımlamanın temelidir, bunlar yeni dekorasyonlar değildir. Bu yüzden tüm dekoratif tarzlarda harika görünen klasik tasarımlar vardır; dekorasyonda biçimlerin birleştirilmesi oldukça normaldir.

Ortamların artık çok fazla gereksinimi yoktur, her şeyin özü rahatlık, güzellik ve bazı durumlarda enerjinin dolaşımıdır.

Dekoratif aynalarda boyutlar

Süslemek için aynaların çoğu küçüktür, bunlar sadece mekanda bir kişilik dokunuşu vermek için kullanılır, özellikle odalarda duvarlara asmak için korunan eski el aynaları vardır, çünkü bunlar kadınlarla birlikte nesnelerdir.
Yatak odalarında tarak olabilir, yuvarlak, kare, dikdörtgen ve üçgen gibi çeşitli şekillerde de var, farkı yaratan çerçeve, aşağıdaki fotoğrafta klasik görünmekle öne çıkan ayna takımını görebilirsiniz. .

eski aynalarla farklı stiller süsleyin

Bu eski aynalar ile süslemek Nostaljik bir trend haline geldiğinden beri yapılır, bu yeni yüzyılın başlarındaydı, böylece geçen zamanı hatırlatıyor, bu yüzden nostaljiyle dolu bir tarz, bir kez seçtiğinizde kurulan bir tarz.

Öneri: EN İYİ bir banyo için 10 modern tasarım ve özelleştirilebilir lavabo

Bu şekilde dekore edin, nostaljik eski görünmeye eğilimlidir, ancak aynalar veya tablolar söz konusu olduğunda, altın ve gümüş çerçevelerin özü öne çıkar, bazıları elle dövülür ve herhangi bir süs modalitesinde harika görünür.

modernite ile karıştırılmış eski aynalarla süsleyin

Eski aynalarla süslemek için modern stiller

Tüm tasarımlar sayesinde farklı fikirler var aynalarla duvar nasıl süslenir uygun yerleşim, model ve konum seçimini yapın, tüm bunlar enerji sirkülasyonunu dikkate almak için anahtardır. Aynanın konumu da mekana girebilecek kötü titreşimleri engellediği düşünülür, unutulmamalıdır ki Sadece ev dekorasyonu değil, ofis ve işyerlerinde de yaygın olarak kullanılmaktadır, aynalar yansımalar sayesinde boyut oluşturma aracıdır, genlik etkisi oluşur.

banyolar için antika aynalarla süsleyin

Banyoda güzellik büyük aynalarla dekorasyon etmek aynanın yaratılmasından tasarlanabilir, harika bir fikir, evdeki eski öğelerden, bir pencereden, bir mobilya parçasının çerçevesinden veya bir başlıktan yararlanmaktır. Sadece aynaları entegre etmeniz yeterlidir ve bu kadar, belki sözü edilen öğenin özünü bile kurtarın.

Ahşap ona yıpranmış bir doku vermek için harikadır, sadece zımparalayın ve gitmeye hazırsınız. Aşağıdaki fotoğrafta dekoratif bir ayna oluşturmak için dönüştürülmüş eski bir pencereyi açıkça görebilirsiniz.

pencere çerçevelerinde eski aynalarla süsleyin

Antika aynalar ile dekorasyon farklı mekanlar için harika bir öneridir, çalıştıkları mutfakta bile bazı aynaların çerçevesi olmadığı için özgün bir modernite sağlarlar.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu