Anneler Günü’nde annenizi şaşırtmak için basit ve kolay fikirler

Anneler Günü’nde annenizi şaşırtmak için basit ve kolay fikirler nelerdir? Anne, şüphesiz hayatımızın en özel varlığıdır. Dünya ile ilk temasımız onun aracılığıyla oluyor. Her şeyi ondan öğrendik. Esas olarak onunla sevmenin ne olduğunu öğreniyoruz.

İster biyolojik ister evlat edinen bir anne olun, anlamı aynıdır! Annemiz yanımızda anlar boyunca bize eşlik ettiğinde hayat renklenir. Anne kucağı gibisi yok, değil mi?

Anneler Günü'nde annenizi şaşırtmak için basit ve kolay fikirler

Fotoğraf: Freepik

Anneler günü geliyor ve sizinkini şaşırtmanız için bazı basit ve iyi fikirler düşündük! Ne de olsa bugün, bizi dünyaya getiren ve sonsuza kadar bizimle ilgilenen kişiye olan tüm sevgimizi ve şefkatimizi gösterme günü.

Fikirlere göz atın ve ilham alın:

Yatakta kahvaltı

Uyanmaktan ve yatakta kahvaltı etmekten daha iyi bir şey var mı? Düşünün: Ayağa kalkmanıza gerek kalmadan ve sıcak yatağınızın rahatlığında her şeyi yiyebileceksiniz. Sevdiğimiz biri tarafından şımartılmamız dışında. Bizim için güzel olsaydı, hiç farklı olmayacaktı. Elbette annen bundan çok memnun olacak.

anne

Fotoğraf: Pinterest

Ancak çok farklı veya ayrıntılı olması gerekmiyor. Basit bir Türk ekmeği ve sütlü kahve şimdiden annenizin kalbini kazanacak! Bir peyniriniz ve bir tavuk göğsünüz varsa, onu lezzetli bulacaktır! Sadece tepsiyi hazırlayın ve alın.

Burada önemli olan şey, birkaç farklı şey satın almak ve harika şeyler yapmak için harcadığınızdan çok, ondan daha erken uyanmaya ve her şeyi hazırlamaya istekli olmanızdır.

Gerçekten sevdiğimiz şey, önemsendiğimizi hissetmektir. Dikkatli olun ve içinizdeki tüm o güzel duyguyu söndürme fırsatını yakalayın!

Ah, ama tabii ki, yemeğinizden en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, süslemek için bir çiçek ve bir not koyun, bundan hoşlanacağına hiç şüphe yok! Ama unutmayın: önemli olan niyettir.

Ayna kırıntıları

Annen sabah dişlerini fırçalayacağından emin. Tadını çıkarın ve banyo aynasında ona bir mesaj bırakın! Basit bir “Günaydın! Anneler günün kutlu olsun! Seni seviyorum! Onu mutlu edecek. Daha da fazlası, sizin için anlam ifade eden bir şey yazarsanız. Yaratıcılığınızı ve kalbinizi kullanın. Gerçek olmak! Bunu hak ediyor, değil mi?

anne

Fotoğraf: Pinterest

Başka bir fikir de biletleri kalp şeklinde yapıştırmak, çok komik!

Bahse girerim, bu basit hareket annenizin gününü aydınlatacaktır. Böylece güne hak ettiği gibi gerçekten mutlu başlayacak. Bazen hayat çok meşguldür ve o kadar çok şey yaparız ki, farkı yaratanın bu daha basit ve daha basit şeyler olduğunu unuturuz. Sana hayatı boyunca çok şey verdi! Teşekkür etme fırsatını değerlendirin.

Özel öğle veya akşam yemeği

Yemek pişirme becerilerinizi kullanın veya en azından bir şans verin! Yemek yapmak bir sevgi eylemidir, çünkü başka birine bakmak için yemek hazırlarsınız. Orada yemek pişiren kişi tüm enerjisini, iyi niyetini ve cömertliğini yatırır. Birisi için yemek pişirmek çok özel!

Elinizde fazla yoksa kitaplarda veya internette tariflere itiraz edebilirsiniz. Günümüzde her zevke uygun farklı tarif seçenekleri sıkıntısı yoktur. Ya da belki bu bahşişi, yemek pişirebileceğini bildiğiniz birinden alabilirsiniz. Hatasız bir şekilde doğru yapmak istiyorsanız ve kolay bir şey istiyorsanız, domates soslu bir makarnaya ve eşlik edecek bir şaraba bahis yapın ve işte bu kadar! Mükemmel!

Yine de yemek hazırlamak için vaktiniz yoksa sevdiği bir restoranda yemek yemeye değer!

Daha sonra birbirinizin şirketinde birlikte yemek yiyeceğinizden bahsetmiyorum bile. Başka bir hediye!

Flores

Çiçeklerden daha güzel bir şey ister misin? Annenizin kazanmaktan hoşlanmayacağından şüpheliyim! Ve her zevke ve ceplere uygun var! Satın almak için uzman bir çiçekçiye gidebilir veya süpermarkete gidebilirsiniz.

anne

Fotoğraf: Pinterest

Saksılara dikilmiş düzenlemeler, gevşek çiçekler ve çiçekler vermeye değer. Örneğin bir menekşe rengi vazo yaklaşık 2,99 $ tutarındadır. Sevgiye ve niyete yatırım yapmanızı önerdiğimizi hatırlamak. Ama elbette, daha fazla harcayabilirseniz ve karşılayabiliyorsanız, örneğin güzel bir zambak buketi yapabilirsiniz.

Annenize bir hediye vermenin yanı sıra, eğer onunla yaşıyorsanız, evi çiçeklerle süslemek de güzel! Her şeyi daha güzel hale getirmenin yanı sıra ortamlara hayat ve neşe getirecek.

Organize ev

Bu fikir, annesiyle birlikte yaşayan ve her gün evi temizlemesi için kimseye ödeme yapmayanlar için geçerlidir. Evi onun için toplamak, memnun etmenin güzel bir yolu olabilir. Temizlemenize gerek yok ama bir şeyler düzenlemek annenizi tatmin edecek. Ve kaygısız, sakin ve günün tadını çıkarabilecek. Kimsenin yıkamak istemediği o düz tabağı yıkayın, çöpü çıkarın, yatakları yapın ve bir bezle silin. Farkı yaratan şeyler bunlar. Herkes düzenli bir eve sahip olmayı sever.

Asılı özel anların fotoğrafları

Deneyimleri hatırlamak çok lezzetli! O anlar, iyi dilediğimiz özel insanlarla birlikteyken daha da fazlası! Harika bir fikir, bazı eski fotoğrafları seçmek ve bunları tahta mandallarla ip veya naylon iplere asmaktır. Bu bir çekicilik! Evde ipliği iki ucundan bağlayabileceğiniz ve fotoğrafları asabileceğiniz bir yer seçin. Veya telin uçlarını maskeleme bandı ile bantlayın. Sanki bir “foto çamaşır ipi” gibi olacak. Görüntüleri, en eskisinden en günceline, sanki bir retrospektifmiş gibi zaman sırasına göre asabilirsiniz.

anne

Fotoğraf: Pinterest

Bunlar kalbimizi ısıtan ve hayata dair umutlarımızı tazeleyen basit şeylerdir. Sevgi ve ilgiden daha güzel bir hediye yoktur. Gösterdiğimiz tüm ipuçları ucuz ve uygulanması kolaydır. Genellikle alıcıyı heyecanlandıran pahalı bir hediye değildir. Ama bizim elimize, zamanımıza ve bağlılığımıza sahip olan, kendimiz tarafından yapılanlar. Bu şekilde hediye vermek yeni bir anlam kazanır.

Annenle o günün tadını çıkar ve onun için nasıl hissettiğini göster!

BeyazYastık Dekorasyon Fikirleri Blogu sana Mutlu Anneler Günü diler!

Anneler Günü’nde annenizi şaşırtmak için basit ve kolay fikirler konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu